Bieg Partyzantów

VIII BIEG PARTYZANTÓW

Zobacz regulamin zawodów

Test i zapisy

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w siódmej już edycji naszego biegu. W tym roku, tak jak w dwóch pierwszych edycjach biegu, startujemy z Porytowego Wzgórza w celu upamiętnienia bitwy partyzanckiej. Mogą pobiec z nami również pełnoletnie osoby, które nie są związane ze szkołą oraz tegoroczni absolwenci, w takim wypadku prosimy o rejestrowanie się przez stronę www.time2go.pl. Wszystkie informacje, regulamin oraz karty zgłoszenia dla uczniów znajdują się na stronie internetowej biegu. Wypełnione karty zgłoszenia uczniowie zostawiają u nauczycieli wychowania fizycznego.

Magdalena Wójtowicz

Termin: Bieg odbędzie się 10 czerwca 2017 roku o godz. 11 00

Miejsce: Start o godzinie 11 00 spod pomnika na Porytowym Wzgórzu Meta : Plac Energii w Parku Rekreacji Zoom Natury.

Trasa: Bieg przeprowadzony zostanie leśną trasą z Porytowego Wzgórza (drogą Kiszczańską) oraz drogą asfaltową. Wyjazd na miejsce startu o godz. 10 00 . Organizatorzy zapewniają transport na miejsce startu oraz parking dla samochodów osobowych. Trasa będzie oznaczona.

Zgłoszenia

Wszyscy uczestnicy biegu zobowiązani są do dostarczenia karty zgłoszenia najpóźniej w dniu biegu. W przypadku ucznia, wymagamy podpisu rodziców / opiekunów prawnych. Brak podpisów dyskwalifikuje w udziale w biegu.

karta zgloszenia uczen

Organizatorzy

1. Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim.

2. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Janowie Lubelskim.

Informacji na temat biegu udziela:
Magdalena Wójtowicz
lub tel. 502 603 619

Orientacyjna trasa biegu

(kliknij aby powiększyć)

Historia Biegu

Monday the 15th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.