Osiągnięcia sportowe

Drukuj
Kategoria: Uncategorised
Utworzono: wtorek, 01, marzec 2016 Opublikowano Super User

 

 

 

 

Analiza osiągnięć sportowych uczniów w I semestrze

 

w roku szkolnym 2016/2017

 

DYSCYPLINA

TERMIN

MIEJSCE

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

 

10.10.2016

 

Janów Lubelski

 

 

Beata Hulak

Wojciech Dąbek

Zawody powiatowe – III miejsce

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

 

7.10.2016

 

 

13.10.2016

Janów Lubelski

 

 

Biłgoraj

Andrzej Janacz

Wojciech Dąbek

Zawody powiatowe - II miejsce

 

Zawody rejonowe – V miejsce

Indywidualny tenis stołowy dziewcząt

 

22.10.2016

 

 

 

 

 

 

 

 

18.11.2016

 

 

 

 

 

 

24.11.2016

 

 

Janów Lubelski

 

 

 

 

 

 

 

 

Kocudza

 

 

 

 

 

 

Hrubieszów

Beata Hulak

 

 

 

 

 

 

Zawody powiatowe

Aleksandra Kulak –

I miejsce

Barbara Koczułap-

II miejsce

Anna Łata – VII miejsce

Dorota Osiewicz – IX miejsce



Zawody rejonowe

Aleksandra Kulak –

II miejsce

Barbara Koczułap – V miejsce

 

Zawody wojewódzkie

Aleksandra Kulak –

XV miejsce

Barbara Koczułap – XV miejsce

Indywidualny tenis stołowy chłopców

 

 

22.11.2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.11.2016

Janów Lubelski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kocudza

Andrzej Janacz

Zawody powiatowe

Adrian Adamek – III miejsce

Damian Grzegórski – VII miejsce

Krzysztof Skup – IX- XII miejsce

Dawid Kotrybała – IX –XII miejsce

 

Zawody rejonowe

Adrian Adamek – XIII – XVI miejsce

Pływanie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.11.2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.12.2016

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Janów Lubelski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kraśnik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Robert Kaproń

Wojciech Dąbek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawody powiatowe

Izabela Łukasik – I miejsce 50m stylem dowolnym

Wojciech Mazur – I miejsce 50mstylem dowolnym

Bartosz Rak – II miejsce 50m stylem dowolnym

Michał Flis – III miejsce

50m stylem dowolnym

Bartosz Kiszka – I miejsce

50m stylem klasycznym

Krzysztof Litka – II miejsce

50m stylem klasycznym

Arkadiusz Kniaź – I miejsce

50m stylem grzbietowym

 

 

 

Sztafeta 10 x 25m stylem dowolnym chłopców –

I miejsce

 

Zawody rejonowe

Izabela Łukasik – IV miejsce 50m stylem dowolnym

Arkadiusz Kniaź – XII miejsce 50m stylem dowolnym

Wojciech Mazur – VI miejsce 50m stylem dowolnym

Michał Flis – VIII miejsce 50m stylem dowolnym

 

 

Sztafeta 10 x 25m stylem dowolnymchłopców – IV miejsce

 

 

 

Analiza osiągnięć sportowych uczniów w I semestrze

w roku szkolnym 2015/2016

 

 

DYSCYPLINA

TERMIN

MIEJSCE

NAUCZYCIEL

PROWADZĄCY

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

 

01.10.2015

 

 

Janów Lubelski

 

 

Beata Hulak

Robert Kaproń

Zawody powiatowe – IIImiejsce

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

 

1.10.2015

Janów Lubelski

Andrzej Janacz

Wojciech Dąbek

Zawody powiatowe -IIImiejsce

Indywidualny tenis stołowy dziewcząt

 

04.11.2015

 

 

 

 

 

19.11.2015

 

 

 

 

01.12.2015

Janów Lubelski

 

 

 

 

 

Dzwola

 

 

 

 

Hrubieszów

Beata Hulak

Wojciech Dąbek

 

 

 

 

 

Zawody powiatowe

Aleksandra Kulak –

I miejsce

Katarzyna Madras-

VI miejsce

 

Zawody rejonowe

Aleksandra Kulak –

II miejsce

Zawody wojewódzkie

Aleksandra Kulak –

IX miejsce

Indywidualny tenis stołowy chłopców

 

 

04.11.2014

 

 

 

 

 

19.11.2015

Janów Lubelski

 

 

 

 

 

Dzwola

Andrzej Janacz

Zawody powiatowe

Adrian Adamek – II miejsce

Krzysztof Skup – IV miejsce

 

Zawody rejonowe

Adrian Adamek – VI miejsce

Pływanie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kickboxing

 

 

26.11.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.12.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28-29.11.2015

 

 

05.12.2015

Janów Lubelski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kraśnik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jarosław

 

 

Lublin

Robert Kaproń

Grażyna Skiba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wojciech Dąbek

Zawody powiatowe

Bartosz Kiszka – I miejsce 50m stylem klasycznym

Krzysztof Skup – II miejsce 50mstylem klasycznym

Izabela Łukasik – I miejsce 50m stylem dowolnym

Wojciech Mazur – I miejsce

50m stylem dowolnym

Michał Flis - II miejsce 50mstylem dowolnym

Karol Piecyk – III miejsce 50m stylem dowolnym

 

Sztafeta 10 x 25m stylem dowolnym chłopców –

I miejsce

 

Zawody rejonowe

Izabela Łukasik – III miejsce 50m stylem dowolnym

Wojciech Mazur – VII miejsce 50m stylem dowolnym

Michał Flis – VIII miejsce 50m stylem dowolnym

Karol Piecyk – XI miejsce 50m stylem dowolnym

 

 

Sztafeta 10 x 25m stylem dowolnymchłopców – VI miejsce

Puchar Polski

Sylwia Lewandowska -

I miejsce

 

Mistrzostwa Województwa

Sylwia Lewandowska - I miejsce

Drużynowy tenis stołowy dziewcząt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.01.2016

 

 

 

 

 

 

 

 

27.01.2016

 

 

 

Janów Lubelski

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzwola

Beata Hulak

 

 

 

 

 

 

Zawody powiatowe -

I miejsce

Katarzyna Madras

Aleksandra Kulak

IV miejsce

Paulina Sobótka

Anna Łata

Zawody rejonowe -

III miejsce

Katarzyna Madras

Aleksandra Kulak

Paulina Sobótka

 

Drużynowy tenis stołowy chłopców

12.01.2016

 

 

 

 

 

27.01.2016

 

Janów Lubelski

 

 

 

 

Dzwola

 

 

Andrzej Janacz

Zawody powiatowe –

I miejsce

Krzysztof Skup

Adrian Adamek

II miejsce

Damian Grzegórski

Krzysztof Zdybel

 

Zawody rejonowe –

III miejsce

Krzysztof Skup

Adrian Adamek

 

Tuesday the 21st. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.