Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

WYNIKI MIĘDZYGIMNAZJALNEGO DRUŻYNOWEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH „ NON-STOP”

Drukuj
Utworzono: środa, 18, październik 2017

WYNIKI MIĘDZYGIMNAZJALNEGO DRUŻYNOWEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH „ NON-STOP” ORGANIZOWANEGO PRZEZ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOHATERÓW PORYTOWEGO WZGÓRZA ORAZ STOWARZYSZENIE AD ASTRA  W JANOWIE LUBELSKIM

Do konkursu zgłosiło się 8 drużyn czyli 24 uczniów klas  drugich i trzecich z Janowa Lubelskiego, Białej i Wólki Ratajskiej. Konkurs odbył się w czwartek 5 października 2017 roku i składał się z trzech części. Każda grupa w I części napisała test leksykalno – gramatyczno – komunikacyjny z elementami wiedzy o kulturze przygotowany przez  nauczycieli języka angielskiego z LO. Następnie uczestnicy konkursu udali się do szkolnego barku na przerwę i poczęstunek. W II części uczniowie obejrzeli film o Australii i udzielali odpowiedzi na pytania do filmu na specjalnych arkuszach odpowiedzi. III część konkursu polegała na rozpoznaniu ludzi, miejsc i wydarzeń przedstawionych na zdjęciach oraz ułożenie zdań z rozsypanych wyrazów.  Suma wszystkich punktów pozwoliła nam wyłonić zwycięzców:

I MIEJSCE –drużyna  w składzie: Natalia Majkowska, Weronika Hołownia i Blanka Sawicka – suma punktów: 71/100

II MIEJSCE – drużyna w składzie : Magdalena Kulpa, Karolina Graboś i Karolina Król – suma punktów: 70/100

III MIEJSCE –drużyna w składzie: Zuzanna Kuźnicka, Jolanta Wojtan i Izabela Strąk  – suma punktów: 66/100

Zwycięzcy  otrzymali nagrody książkowe , a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem, a zwycięzcom gratulujemy.

Projekt współfinansowany ze środków Powiatu Janowskiego.

Organizatorzy:

Bożena Nita oraz Maria Karczmarska.  

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Saturday the 15th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.