Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

STACJE KULTURY 2017

Drukuj
Utworzono: wtorek, 31, październik 2017

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

IM. BOHATERÓW PORYTOWEGO WZGÓRZA

W JANOWIE LUBELSKIM

W WOJEWÓDZKIM RANKINGU „STACJE KULTURY”!

 

     Informujemy, iż nasze liceum znalazło się w grupie 12 wyróżnionych szkół ponadgimnazjalnych z terenu całego województwa lubelskiego oraz otrzymało nominację do STACJI KULTURY 2017. Bardzo cieszymy się, że  kulturotwórcza funkcja, jaką pełni nasze liceum od 100 lat , została dostrzeżona, zaś działalność placówki w tym zakresie  wyróżniona spośród zgłoszonych do rankingu szkół. 

Głosowanie trwa  do 6 listopada 2017 r. Liczymy na Was! 

Można tego dokonać klikając w link:

http://www.teatrikon.pl/animacja/stacjekultury/glosowanie

  Wybieramy oczywiście Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza  w Janowie Lubelskim. Każda osoba może oddać jeden głos dziennie.

 

     Stacje Kultury to jeden z najbardziej wyróżniających się plebiscytów dla szkół ponadgimnazjalnych w województwie lubelskim, które organizuje Fundacja TEAM Teatrikon. to specjalne wyróżnienia dla szkół ponadgimnazjalnych, które w sposób szczególny zaangażowały się w życie kulturalne województwa i działania na rzecz edukacji kulturalnej młodzieży. Celem konkursu jest wyróżnienie i pomoc w wypromowaniu szkół, które są miejscem przyjaznym dla inicjatyw kulturalnych, wspierają rozwój artystyczny swoich uczniów, tworzą klimat inspirujący dla działań twórczych oraz aktywnie włączają się w życie kulturalne. Jury powołane przez Organizatora, w którego skład wejdą m.in. przedstawiciele Kuratorium Oświaty, Departamentu Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Marszałkowskiego, Partnerów Plebiscytu czy organizacji pozarządowych współpracujących   z młodzieżą, oceni wszystkie nominowane szkoły. Cztery szkoły, które otrzymają w sumie najwięcej punktów w głosowaniu  internetowym i głosowaniu jury otrzymają tytuł Stacji Kultury.

    Pierwsze dwa etapy już za nami. Teraz, gdy już uzyskaliśmy nominację, rozpoczyna się kolejny etap- głosowanie na wybraną placówkę. Dlatego zwracamy się z prośbą o głosy.

 

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Saturday the 15th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.