Politechnika Lubelska z wizytą w Liceum Ogólnokształcącym im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim.

Utworzono: poniedziałek, 15, styczeń 2018

W piątek, 12 stycznia 2018 r. pracownicy Politechniki Lubelskiej gościli w Liceum Ogólnokształcącym im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim. Wizyta w Liceum wiązała się z zaproszeniem wystosowanym przez dyrekcję liceum i biblioteki szkolnej, która spotkanie przygotowała. Odbiorcami spotkania były klasy o profilach matematyczno- fizycznym. Celem spotkania było zaprezentowanie oferty edukacyjnej uczelni, a także zmotywowanie i zainteresowanie uczniów studiami na Politechnice Lubelskiej.

Goście z Lublina zaprezentowali ofertę studiów na Politechnice Lubelskiej. Uczniowie wysłuchali dwóch wystąpień: prorektora ds. studenckich PL, prof. Pawła Droździela i absolwenta naszej szkoły dr inż. Grzegorza Winiarskiego z Katedry Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej. Na koniec uczniowie otrzymali gadżety materiały promocyjn

Organizatorzy spotkania: Agnieszka Gierczak i Izabela Wąsek.

Wednesday the 22nd. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.