Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

GIMNAZJALIŚCI NIE ZAWIEDLI I LICZNIE PRZYBYLI NA KONKURS DO LO

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 26, marzec 2018

WYNIKI IX MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2018

DLA GIMNAZJALISTÓW ORGANIZOWANEGO PRZEZ

 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOHATERÓW PORYTOWEGO WZGÓRZA

 W JANOWIE LUBELSKIM 

  Do konkursu zgłosiło się 29 uczniów klas drugich i trzecich z Janowa Lubelskiego, Białej Godziszowa i Zdziłowic. Konkurs odbył się w piątek 23 marca 2018 roku o godz. 9.00. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu leksykalno – gramatyczno – komunikacyjnego z elementami wiedzy o kulturze oraz rozumienie tekstu słuchanego i czytanego, przygotowanego przez  nauczycieli języka angielskiego z LO. Wszyscy uczestnicy bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniami konkursowymi prezentując wysoki poziom umiejętności językowych.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I MIEJSCE – Mateusz Grab oraz Adrianna Machulak - liczba uzyskanych punktów: 67/80

II MIEJSCE – Natalia Majkowska - liczba punktów: 66/80

III MIEJSCE –Karolina Graboś - suma punktów: 64/80

IV MIEJSCE – Weronika Hołownia – suma punktów: 63/80

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy, a wszyscy uczestnicy konkursu drobne upominki. Dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem, a zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym do udziału w kolejnych edycjach.

Organizatorzy:  Maria Karczmarska i Bożena Nita  


 

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Thursday the 17th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.