Rekolekcje Wielkopostne 2018 r

Utworzono: piątek, 06, kwiecień 2018

W dniach 18-21 marca 2018 roku w parafii św. Jana Chrzciciela odbyły się rekolekcje wielkopostne. W przygotowaniu serc na Święta Zmartwychwstania Pańskiego parafianom pomogła Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej z Lublina na czele z Ks. Michałem Zybałą. Oprócz Eucharystii z naukami rekolekcyjnymi, każdego dnia odbywała się wieczorna adoracja. Swoje szkolne rekolekcje w tym czasie przeżywały dzieci ze szkoły podstawowej w Białej, młodzież gimnazjalna oraz uczniowie szkół średnich, w tym również młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim. Tematem przewodnim rekolekcji była historia syna marnotrawnego, który pomimo swoich grzechów jest kochany przez swego ojca. Oby każdy poczuł się umiłowanym dzieckiem Boga i pozwolił przemieniać Mu swoje życie.

s. Maksymilia Grzyśnik

Monday the 23rd. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.