Mandat czy cytrynka? Tydzień Profilaktyki 2018 r.

Utworzono: czwartek, 07, czerwiec 2018

W dniu 5 czerwca 2018 roku na terenie naszego powiatu  nad bezpieczeństwem jego mieszkańców czuwał patrol, w skład którego wchodzili uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im.Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim oraz funkcjonariusze Powiatowej Komendy Policji w Janowie Lubelskim. Po odprawie dokonanej przez Panią Dyrektor Wiesławę Dyjach trzy ekipy wyruszyły realizować ustalone wcześniej zadania. W tym roku patrolowano ulice Godziszowa , Białej i obrzeże Janowa Lubelskiego. Kierowcy przestrzegający przepisów prawa drogowego otrzymywali od młodzieży lizaka, łamiący przepisy natomiast zamiast mandatu musieli zjeść cytrynę. Akcja  realizowana od kilku lat w ramach Tygodnia Profilaktyki  cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów i akceptacją mieszkańców.

Thursday the 21st. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.