Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Wycieczka klasy 2e na Węgry

Drukuj
Utworzono: czwartek, 07, czerwiec 2018

   

 

 

 

 

W dniach 28.05-30.05.2018r klasa 2 E Liceum Ogólnokształcącego zorganizowała wycieczkę na Węgry.  Zwiedziliśmy Budapeszt i miasta w zakolu Dunaju. Niezapomniane wrażenie pozostawił rejs statkiem po Dunaju, w trakcie, którego podziwialiśmy panoramę Budapesztu. Mieliśmy okazję poznać trudny język węgierski, smak regionalnych potraw, jak również ćwiczyć język angielski w praktyce.  Piękna pogoda i świetna atmosfera sprawiła, że wróciliśmy we wspaniałych, wakacyjnych humorach. Na pewno jeszcze kiedyś wrócimy do tego pięknego miasta.

 

 

 


 

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Thursday the 17th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.