Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Uczennica klasy pierwszej LO Barbara Duda finalistką XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Drukuj
Utworzono: wtorek, 19, czerwiec 2018

 

 

 

W dniu 9 czerwca 2018 r. w Lidzbarku odbył się centralny etap Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Z najlepszymi w kraju rywalizowała uczennica LO im Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim Barbara Duda. Jest to uczennica klasy pierwszej, mimo to poradziła sobie świetnie, gdyż do znalezienia się w gronie laureatów zabrakło jej tylko trzech punktów. Uzyskany przez nią tytuł finalisty uprawnia ją do wstępu na uczelnie wyższe w kraju bez postępowania kwalifikacyjnego (zgodnie z wykazem 62 uczelnie). Opiekunem uczennicy jest Marzena Hys-Mazur.

 Gratulujemy! 

 

 

 

 


 

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Wednesday the 21st. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.