Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Magdalena Sulowska wśród najlepszych adeptów dziennikarstwa w województwie lubelskim.

Drukuj
Utworzono: wtorek, 19, czerwiec 2018

  Miło nam poinformować, że uczennica klasy 2d Magdalena Sulowska znalazła się w ścisłym gronie wyróżnionych w konkursie na reportaż o ideach olimpijskich. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w akademickim radiu CENTRUM, a najlepsi otrzymali nagrody z rąk dziekan Wydziału Politologii UMCS prof.dr hab. Iwony Hofman. Organizatorzy docenili wrażliwość piszących, wskazując na ich empatię i przełamywanie stereotypów.

Magda miała możliwość poznania pracy dziennikarzy radiowych, udzieliła również pierwszego w swoim życiu wywiadu telewizyjnego. Warto przy tej okazji przypomnieć, że uczennica z sukcesem uczestniczy także w konkursach recytatorskich reprezentując powiat w koncertach wojewódzkich.

Serdecznie gratulujemy Magdzie i czekamy na kolejne sukcesy!

Beata Góra

Poniżej podajemy link do materiału z  TVP LUBLIN

http://lublin.tvp.pl/37649556/mlodzi-adepci-dziennikarstwa-z-nagrodami

i akademickiego radia Centrum

https://centrum.fm/konkurs-idee-olimpijskie-w-zyciu-jednostek-i-spolecznosci-rozstrzygniety

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Wednesday the 21st. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.