Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

LISTOPAD- CZAS ZADUMY

Drukuj
Utworzono: piątek, 02, listopad 2018

  Początek listopada to wyjątkowy czas. Czas refleksji i zadumy, w które wprowadzają nas dwa wyjątkowe dni – Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny.

Uczniowie, wolontariusze z klasy I d Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim włączyli się w przeżywanie tego symbolicznego czasu. Wspólnie z nauczycielami odwiedzili cmentarz, aby w chwili ciszy wspomnieć tych, którzy odeszli. Zapalili znicze na grobach zmarłych nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Złożyli również hołd  żołnierzom poległym za wolność naszej ojczyzny.

Nauczyciele bibliotekarze LO

 Agnieszka Gierczak i Izabela Wąsek

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Thursday the 17th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.