Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Rekolekcje w Grodzisku Mazowieckim

Drukuj
Utworzono: czwartek, 08, listopad 2018

Wytrwaj i owocuj...

W dniach 26-28 października 2018 roku w Grodzisku Mazowieckim odbyły się rekolekcje dla młodzieży żeńskiej pod hasłem: „Wytrwaj i owocuj...”. W spotkaniu wzięły udział również uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim pod opieką s. Maksymilii Grzyśnik. Pierwszego dnia uczestniczki wyjazdu zwiedziły Warszawę i wybrały się na zakupy do galerii handlowej „Złote Tarasy”. Wieczorem dotarły do Domu Generalnego Sióstr Opatrzności Bożej, gdzie rozpoczęły swoje rekolekcje. Czas wypełniony był przede wszystkim modlitwą, ale nie zabrakło również zabawy. W sobotę wieczorem odbył się bal Wszystkich Świętych, na który dziewczęta przebrały się w swoich świętych patronów. Ufamy, że pobyt w Grodzisku umocni ich wiarę i pomoże odnaleźć siebie w relacji do Boga.

Tekst i zdjęcia: s. Maksymilia Grzyśnik

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Thursday the 17th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.