Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Przegląd Teatrów

Drukuj
Utworzono: czwartek, 08, listopad 2018

  Oni też walczyli o wolność...

Dnia 29 października w Janowskim Ośrodku Kultury odbył się Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych. Tematyka przedstawień dotyczyła 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W przeglądzie wzięła udział również grupa teatralna z Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim. Spektakl przygotowany pod kierunkiem s. Maksymilii Grzyśnik i p. Grzegorza Mazura opowiadał o życiu i przemijaniu oraz o zwycięstwie i nadziei. Z racji tego, że wydarzenie miało charakter przeglądu; wszystkie teatry otrzymały równorzędne nagrody przygotowane przez Janowski Ośrodek Kultury i sfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim.

Tekst: s. Maksymilia Grzyśnik

 Zdjęcia: Magdalena Bielak

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Thursday the 17th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.