Konsultacje Nauczycieli

Drukuj
Kategoria: Strefa Rodzica
Utworzono: sobota, 16, listopad 2013 Opublikowano Super User

 

 

 

 

  Przedstawiamy ofertę zajęć pozalekcyjnych prowadzonych w naszej szkole w roku szkolnym 2017/18.

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa.

 

 

 

 

 

LP.

FORMA ZAJĘĆ

NAZWISKO

I IMIĘ NAUCZYCIELA

  1. 1.                  
  • · konsultacje maturalne z geografii
  • · koło olimpijskie z geografii, praca z uczniem zdolnym

Bańka Józef

  1. 2.                  

konsultacje przedmaturalne (dla osób z trudnościami)

Czaja Joanna

  1. 3.                  

Szkolny Klub Wolontariatu

PaT

Czapla Bożena

  1. 4.                  

konsultacje przedmaturalne

Fac Agnieszka

  1. 5.                  

konsultacje z uczniami w bibliotece

Gierczak Agnieszka

  1. 6.                  
  • · konsultacje przedmaturalne – praca z arkuszem maturalnym
  • · przygotowanie do olimpiad i konkursów

Głaz Alicja

  1. 7.                  
  • · praca z uczniem zdolnym

 

Góra Beata

  1. 8.                  
  • · zajęcia artystyczne
  • · przygotowanie do olimpiad i konkursów

s. Grzyśnik Mariola

  1. 9.                  

zajęcia sportowe i rekreacyjne

Hulak Beata

  1. 10.               
  • · konsultacje dla klas I i II z biologii i ekologii
  • · koło olimpijskie z biologii

Hys-Mazur Marzena

  1. 11.               

konsultacje z języka polskiego

Jakubiec Marzena

  1. 12.               

chemiczne kółko olimpijskie

Jakubiec Piotr

 

  1. 13.               

zajęcia sportowe i rekreacyjne

Janacz Andrzej

  1. 14.               

konsultacje z języka rosyjskiego

Janus Bożena

  1. 15.               

konsultacje z fizyki

Janus Waldemar

  1. 16.               
  • · konsultacje maturalne z języka angielskiego
    • · zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

Karczmarska Maria

  1. 17.               

przygotowanie uczniów do zawodów sportowych, zajęcia na siłowni

Kaproń Robert

  1. 18.               

konsultacje przedmaturalne z chemii

Krasowska Elżbieta

  1. 19.               

przygotowanie do olimpiady historycznej

Krzosek Maria

  1. 20.               

konsultacje przedmaturalne z matematyki

Krzysztoń-Żytko Małgorzata

  1. 21.               
  • · konsultacje z języka włoskiego
  • · jęz. francuski – poziom rozszerzony

Mazur Grzegorz

  1. 22.               
  • · konsultacje z języka angielskiego
  • · praca z uczniem zdolnym

Michalczyk Małgorzata

  1. 23.               

kółko strzeleckie

Nafalski Cezary

  1. 24.               

konsultacje przedmiotowe z języka angielskiego, praca z arkuszem

Nita Bożena

  1. 25.               
  • · Koło Młodych Twórców
  • · Historia sztuki na maturze

Rachwalska - Kata Dorota

  1. 26.               
  • · konsultacje przedmaturalne, poziom rozszerzony
  • · konsultacje matematyczne

Siczek Wiesława

  1. 27.               

zajęcia sportowe i rekreacyjne

Skiba Grażyna

  1. 28.               
  • · ćwiczenie umiejętności potrzebnych do matury z historii
  • · zajęcia przygotowujące do olimpiad

Skrzypa Izabela

  1. 29.               

konsultacje z matematyki

Sowa Zygmunt

  1. 30.               
  • · konsultacje przedmaturalne, poziom rozszerzony
  • · konsultacje przedmaturalne, poziom podstawowy

Stafiej Jolanta

  1. 31.               

konsultacje przedmaturalne z fizyki

Surtel Violetta

  1. 32.               

przygotowanie do konkursów i olimpiady misyjnej

Tylus Elżbieta

  1. 33.               

Szkolny Klub Wolontariatu

Wąsek Izabela

  1. 34.               
  • · koło matematyczne
  • · konsultacje przedmiotowe

Widomski Jarosław

  1. 35.               
  • · przygotowanie do matury  z języka niemieckiego
  • · przygotowanie do konkursów z języka niemieckiego

Wiechnik Dariusz

  1. 36.               

koło geograficzne

Wieleba Barbara

  1. 37.               

konsultacje z języka angielskiego

Wołoszyn Agnieszka

  1. 38.               

przygotowanie do konkursów i olimpiad z języka angielskiego

Wójtowicz Magdalena

 


 

Pobierz

 

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2016/2017

 

lp

Nazwisko i imię

Forma realizacji

dzień tygodnia

1

Bańka Józef

kolo olimpijskie

konsultacje maturalne

Piątek 7.00

13.20-14.10

2

Czaja Joanna

konsultacje przedmaturalne

spotkania wychowawczo doradcze

poniedziałek 9.40

piątek 13.20

3

Czapla Bożena

doradztwo zawodowe, indywidualne

po konsultacji z uczniem

4

Dąbek Wojciech

SKS

Piłka nożna boisko gimnazjum

zajęcia na siłowni szkolnej

wtorek

15.30-17.00

5

Fac Agnieszka

konsultacje przedmaturalne

poniedziałek

8.00-8.45

6

Gąbka Alicja

konsultacje przedmiotowe

czwartek

10.55-11.40

7

Gierczak Agnieszka

zajęcia w bibliotece szkolnej

czwartek

14.00-15.00

8

Głaz Alicja

zajęcia dla maturzystów

kl. III c, III e, III g

środa

13.20-14.10

9

Góra Beata

zajęcia indywidualne

zajęcia dodatkowe z kl. III

poniedziałek 13.25-14.10

raz w miesiącu 2 godz.

10

Grzyśnik Mariola

zajęcia artystyczne + przygotowanie do konkursów            i olimpiad

Sroda  14.10 -15.00

11

Hulak Beata

SKS

poniedziałek

15.00-15.45

12

Hys-Mazur Marzena

konsultacje

Poniedziałek 12.35

13

Jakubiec Marzena

zajęcia dla maturzystów

poniedziałek

13.25-14.10

14

Jakubiec Piotr

kółko chemiczne

poniedziałek

13.30-15.00

15

Janacz Andrzej

siłownia szkolna

piątek

8.00-8.45

16

Janus Bożena

konsultacje przedmiotowe

wtorek

14.15 – 15.00

17

Janus Waldemar

konsultacje przedmiotowe

czwartek

8.55-9.40

 

18

 

Jonak Luiza

konsultacje

przedmaturalne ucz. kl. IIe

Czwartek 12.35-13.20

19

 

Karczmarska Maria

zajęcia jęz. angielskiego                    dla kl. I E / dla uczniów zdolnych

środa

10.55 – 11.40

20

Kaproń Robert

siłownia 

piątek

11.45 – 12.30

21

Krasowska Elżbieta

zajęcia dodatkowe dla maturzystów

piątek                          13.30

22

Krzosek Maria

Przygotowanie do matury kl. III c

poniedziałek

13.15 - 14

23

Krzysztoń-Żytko Małgorzata

Zajęcia dodatkowe

poniedziałek 12.35 – 13.20

czwartek 14.10 – 15.00

24

Mazur Grzegorz

zajęcia dodatkowe kl.I d, I e

środa

8.55-9.40

25

Michalczyk Małgorzata

Zajęcia dodatkowe dla ucznia zdolnego, konsultacje

środa  14.10-14.50

czwartek 10.40 – 11.25

26

Nafalski Cezary

strzelnica

wtorek                            13.30-14.30

27

Nita Bożena

konsultacje dla pozostałych klas oraz indywidualnie umówione spotkania

środa

7.10-7.55

28

Orzeł Włodzimierz

konsultacje

środa

15.00-15.45

29

Rachwalska - Kata Dorota

Konsultacje, zajęcia dla kl. III e

poniedziałek  08.00 – 08.45

30

Skiba Grażyna

SKS

poniedziałek                  15.00-15.45

31

Skrzypa Izabela

konsultacje

środa

13.30-14.15

32

Sowa Zygmunt

konsultacje

środa

14.15-15.00

33

Surtel Violetta

zajęcia dodatkowe

konsultacje

piątek

13.25-14.10

34

Szyszkowska Wiesława

koło matematyczne kl.II

zajęcia dodatkowe dla maturzystów

środa 7.10

piątek

13.25-15.00

35

Szyszkowska-Butryn Anna

zajęcia przygotowujące do matury kl.III e

poniedziałek                       8.00

36

Tylus Elżbieta

konsultacje

poniedziałek

12.35 – 13.20

37

Wąsek Izabela

zajęcia z wolontariatem i sekcją plastyczną w bibliotece

środa

13.00-14.00

38

Widomski Jarosław

koło matematyczne kl I

czwartek                                13.25 – 15.00

39

Wiechnik Dariusz

konsultacje z przedmiotu

przygotowanie do matury                      i konkursów

wtorek

14.15-15.00

40

 

Wieleba Barbara

konsultacje maturalne 

konsultacje

poniedziałek 13.20-14.10

piątek 8.00 -  8.45

41

 

Wieleba Józef

przygotowanie do matury              - historia

poniedziałek              

8.00-8.45

42

Wołoszyn Agnieszka

konsultacje z przedmiotu

piątek 

13.20-14.10

43

Wójtowicz Magdalena

konsultacje z przedmiotu

matura ustna

piątek

9.50-10.35

44

Stafiej Jolanta

konsultacje dla kl. Ie

zajęcia przedmatur. kl. 3a

 

 

rozwiązywanie zadań konkursowych

wtorek 8.00  - 8.45

środa 13.25 – 14.10 (po wcześniejszym uzgodnieniu)

 

środa 8.00 – 8.45

 

 

     

 

 

     

 

Tuesday the 21st. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.