osiągnięcia naukowe

Drukuj
Kategoria: Uncategorised
Utworzono: wtorek, 08, styczeń 2013 Opublikowano Super User

 

Zestawienie osiągnięć uczniów LO za II semestr w roku szkolnym 2016/2017 

 

pobierz 

 

 

ZESTAWIENIE OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW LO za I  semestr w  roku szkolnym  2016/2017


 

Lp

 

.

Nazwa konkursu

Nazwisko i imię nauczyciela
przygotowującego

 

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Etapy:
L- laureat
F- finalista
U- uczestnik

Inny

Wojewódzki/
Okręgowy

Centralny/
Ogólnopolski

RELIGIA

1.

Olimpiada Teologii Katolickiej

Elżbieta Tylus

 

 

s. Mariola Grzyśnik

 

 

 

Garbacz Joanna

 


Tyra Zuzanna

 

Kotrybała Dawid

Ia

 

 

Ie

 

IId

F- finalista etapu diecezjalnego



F- finalista etapu diecezjalnego


F- finalista etapu diecezjalnego

2.

Olimpiada Znajomości Afryki

s. Mariola Grzyśnik

Mędrek Katarzyna

Kuźnicka Katarzyna

Kotrybała Dawid

IIf

IId

IId

Zakwalifikowali się do etapu okręgowego (odbędzie się 28.02.2017r. w Lublinie)

JĘZYK POLSKI

3.

Jesienny Konkurs Recytatorski

Alicja Gąbka

 

 

 

 

Dorota Rachwalska - Kata

Mędrek Katarzyna

 

Rusinek Patrycja

 

 

Breś Milena

IIf

 

Ib

 

 

Ie

II miejsce – etap powiatowy


Wyróżnienie – etap powiatowy

 


I miejsce – etap powiatowy, udział w etapie wojewódzkim

4.

Konkurs Jednego Wiersza

Dorota Rachwalska – Kata

 

 

Joanna Czaja

Breś Milena

 

Krysa Paweł

 

Lewandowska Urszula

Ie

 

Ie

 

IIIc

I miejsce – etap powiatowy


III miejsce – etap powiatowy


Uczestnik – etapu powiatowego

5.

Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotyczno- Religijnej

Dorota Rachwalska - Kata

Kargut Weronika

IIb

II miejsce

6.

Konkurs Fotograficzny – organizowany przez Gazetę Janowską

Dorota Rachwalska - Kata

Skubik Klaudia

IIb

I miejsce

7.

Ogólnopolski Turniej Literacki MISJA – KSIĄŻKA!

Dorota Rachwalska - Kata

Wnuk Dominika

Wierzchowiak Mateusz

Pąk Łucja

Łukasik Aleksandra

Golec Justyna

Bieńko Beata

Graboś Katarzyna

Nosal Krzysztof

Ib

IIb

IIb

IIf

IIe

IId

IIIc

IIIc

Udział w etapie ogólnopolskim

8.

Konkurs Literacki Laur Arbuza

Joanna Czaja

Graboś Katarzyna

IIIc

Uczestnik etapu powiatowego

9.

XVII Krośnieński Konkurs Literacki

Beata Góra

Król Kamila

Id

Uczestnik etapu powiatowego

JĘZYK NIEMIECKI

10.

An der KUL ist Deutsch cod – III edycja

Dariusz Wiechnik

Wojtan Gabriela

IIIf

Uczestnik etapu okręgowego

HISTORIA/WOS

11.

Olimpiada Historyczna

Izabela Skrzypa

Ślusarki Radosław

IIc

Finalista etapu okręgowego

12.

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Alicja Głaz

Lewandowska Urszula

Maziarz Klaudia

Jackowski Kamil

IIIc

IIIc

IIIe

Zakwalifikowali się do etapu okręgowego  (odbędzie się 01.03.2017r. w Lublinie)

BIOLOGIA

13.

Olimpiada Ekologiczna

Marzena Hys - Mazur

Jarosz Kinga

Zezuliński Kacper

IIa

IIa

Zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego

GEOGRAFIA/PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

14.

Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

Barbara Wieleba

Wojtan Weronika

Waszkiewicz Patryk

Drewniowski Hubert

Ie

Ie

Ie

Zakwalifikowali się do etapu okręgowego

15.

Olimpiada o „Diamentowy Indeks AGH”

Józef Bańka

Kuźnicka Katarzyna

Baciur Ewa

Łukasik Agata

Grzegórski Jakub

IId

IIId

IIId

IIId

Odbył się etap okręgowy w Zamościu (wyniki pod koniec lutego)

16.

Olimpiada Znajomości Afryki

Józef Bańka

Mędrek Katarzyna

Kuźnicka Katarzyna

Kotrybała Dawid

IIf

IId

IId

Zakwalifikowali się do etapu okręgowego (odbędzie się 28.02.2017r. w Lublinie)

CHEMIA

17.

Olimpiada Chemiczna

Piotr Jakubiec

Robak Michał

Kędra Karol

Drwal Karolina

Kiszka Bartosz

IIa

IIa

IIIa

IIIa

II-gi etap Olimpiady Chemicznej

MATEMATYKA

18.

Konkurs WAT im. Sylwestra Kaliskiego

Wiesława Szyszkowska

Liwak Piotr

IIIf

Zakwalifikował się do finału konkursu

19.

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Wiesława Szyszkowska

Liwak Piotr

IIIf

II miejsce w eliminacjach szkolnych (nie ma jeszcze informacji o zakwalifikowaniu się do finału)

 

 

ZESTAWIENIE OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW LO za II  semestr w  roku szkolnym  2015/2016

 

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko nauczyciela

przygotowującego

 

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Etapy:

L- laureat

F- finalista

U- uczestnik

Inny

Wojewódzki/

Okręgowy

Centralny/

Ogólnopolski

RELIGIA

1.

Olimpiada Teologii Katolickiej

Elżbieta Tylus

Mateusz Blacha

1a

F – finalista etapu centralnego

 

2.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej 

Elżbieta  Tylus

Wojciech Zezuliński

1a

U – uczestnik etapu okręgowego

3.

 Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

Elżbieta  Tylus

Barbara Wieleba

Sebastian Kowalik

2g

 

 U – uczestnik   etapu okręgowego

JĘZ. POLSKI

4

IV Wojewódzki Konkurs Poprawności Językowej „Mówię i piszę po polsku”

Joanna Czaja

 

Justyna Wójcik  

2c

1c

Etap okręgowy ostateczny; I miejsce w konkursie – laureatka, otrzymała indeks na polonistykę UMCS

JĘZYK  WŁOSKI

5.

 

Regionalny Konkurs Języka Włoskiego

Grzegorz Mazur

Iwona Pudło

3c

L- laureatka  etapu centralnego  I m-ce

6.

Konkurs tłumaczeniowy„Juvenes Translator”

Grzegorz Mazur

Karolina Drwal

2a

Udział   konkurs jednoetapowy „krajowy”

JĘZYK  HISZPAŃSKI I

7.

 

Konkurs tłumaczeniowy

„Juvenes Translator”

Grzegorz Mazur

Agnieszka Wieleba

2a

Udział   konkurs jednoetapowy „krajowy”

JĘZ.FRANCUSKI

8

Konkurs tłumaczeniowy

„Juvenes Translator

Mazur Grzegorz

 

Mróz Agnieszka

2a

Udział   konkurs jednoetapowy „krajowy”

9

Kraje francuskojęzyczne na świecie

Mazur Grzegorz

 

Mazur Wojciech

Świta Marcelina

Ia

If

U – udział w etapie  okręgowym .

JĘZYK NIEMIECKI

10.

39 Olimpiada Języka Niemieckiego

Dariusz   Wiechnik

 

Wójcik Justyna

3e

 

U – uczestnik etapu okręgowego

  (137 miejsce w kraju)

11

 

 

 

Konkurs znajomości języka niemieckiego

„An der KUL ist Deutsch cool”   KUL Lublin

III edycja

Dariusz  Wiechnik

Justyna Wójcik

3e

L – laureat  (3 miejsce w województwie)

 

 

HISTORIA/WOS

12

Olimpiada Wiedzy  Historycznej

Izabela Skrzypa

 

Maria Krzosek

Radosław Ślusarski

Mateusz Majewski

  Ic

 

 3c

F - finalista

 

L – laureat zawodów centralnych – 7 miejsce

BIOLOGIA

13

„Lubelszczyzna moja mała ojczyzna”

J.Hys

Magdalena Piech

Sandra Stanicka

Jakub Kokoszka

1a

1a

1a

III miejsce w etapie wojewódzkim

GEOGRAFIA/PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

14

 

 

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

Barbara Wieleba 

Karolina Taradyś

2g

Udział w etapie   okręgowego

15

 

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

Barbara Wieleba

Elżbieta Tylus

Sebastian Kowalik

2g

Udział w etapie   okręgowego

 

CHEMIA

16

Olimpiada chemiczna

Piotr Jakubiec

Bartosz Kiszka

Michał Robak

Jakub Płatek

IIa

Ia

IIIa

L – laureat

F- finalista

F - finalista

17

Ogólnopolski konkurs chemiczny „All-chemik”

Piotr Jakubiec

Bartosz Kiszka

Karolina Drwal

Michał Robak

2a

2a

1a

F – finalista

F - finalista

F - finalista

MATEMATYKA

 18

XVI Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji

Szyszkowska Wiesława

 

Piotr Liwak

 

2f

 

Etap wojewódzki  - finalista

 19  „Matematyczne Zmagania” – konkurs matematyczny organizowany przez PWSZ w Zamościu  Szyszkowska Wiesława

Płatek Jakub 

Piotr Liwak 

Dawid Szyszkowski

Ewa Baciur

3a

2f

2f

2d

 

Etap wojewódzki  - finaliści

 20  Konkurs Matematyczny WAT

Jolanta Stafiej

 

Jolanta Stafiej

Tylus Michał IIIF

Sęk Katarzyna IIIF

Molik Olga IIIF

Mazur Wojciech IA

 Sęk Katarzyna IIIF

3f

 

3f

 

3f

 

1a


1a

 

Etap wojewódzki  - finalista

 

Informacji udzielili nauczyciele poszczególnych przedmiotów.

 

Opracowała: Irena Dycha

 

ZESTAWIENIE OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW LO za I  semestr w  roku szkolnym  2015/2016

 

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko nauczyciela

przygotowującego

 

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Etapy:

L- laureat

F- finalista

U- uczestnik

Inny

Wojewódzki/

Okręgowy

Centralny/

Ogólnopolski

RELIGIA

1.

Olimpiada Teologii Katolickiej

S.M. Grzyśnik

 

 

Elżbieta Tylus

Paulina Duda

 

 

Mateusz Blacha

1f

 

 

1a

U – etap diecezjalny

 

 

L - laureat etapu diecezjalnego

 – zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego

2.

 Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

Elżbieta  Tylus

Barbara Wieleba

Józef Bańka

 

Sebastian Kowalik

 

Katarzyna Mędrek

 

2g

 

1F

 

 

zakwalifikowali  się do etapu okręgowego

 

JĘZ. POLSKI

3

Powiatowy Jesienny Konkurs Recytatorski

Joanna Czaja

Marzena Jakubiec

Urszula Lewandowska

Maciej Łacek

2c

1c

II miejsce etap powiatowy

II miejsce etap powiatowy

JĘZYK  WŁOSKI

4.

 

 

Regionalny Konkurs Języka Włoskiego

Grzegorz Mazur

Iwona Pudło

3c

Uczennica zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

JĘZ.FRANCUSKI

5

Olimpiada Języka Francuskiego

Kras Grażyna

Krzysztoń Agata

III d

Etap powiatowy i kwalifikacja do etapu okręgowego

(Uczennica zrezygnowała z udziału w części okręgowej)

6

Kraje francuskojęzyczne na świecie

Mazur Grzegorz

 

Mazur Wojciech

Świta Marcelina

Ia

If

uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.

JĘZYK NIEMIECKI

7.

39 Olimpiada Języka Niemieckiego

Dariusz   Wiechnik

 

Wójcik Justyna

3e

 

U – uczestnik etapu okręgowego

 zakwalifikowana do etapu ustnego

8

 

 

 

Konkurs znajomości języka niemieckiego

„An der KUL ist Deutsch cool”   KUL Lublin

    III edycja

Dariusz  Wiechnik

Piotr Liwak

Witold Jachim

2f

3c

U  szkolnego  etapu  konkursu

 

 

 

 

HISTORIA/WOS

9

Olimpiada Historyczna

Izabela Skrzypa

 

Łukasz Kubicki

Ic

 

 

U (okręgowy)

 

 

10

Olimpiady Wiedzy Historycznej

 

Maria Krzosek

 

Mateusz Majewski

 

3c

 

 

Laureat etapu okręgowego, zakwalifikowany do etapu centralnego.

Izabela Skrzypa

 

Mateusz Wierzchowiak,

 

Radosław Ślusarski

 

Ib

 

 

Ic

 

 

U (okręgowy)

 

U (okręgowy)

awansował do finału w kwietniu w Białymstoku

11

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie (organizowana przez COPTIOSH)

Alicja Głaz

 

Majewski Mateusz

Igor Skrzypek

 

III c

III c

 

 

U (okręgowy)

 

U (okręgowy)

 

12

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Polsce  i Świecie Współczesnym

Alicja Głaz

 

Majewski Mateusz

Igor Skrzypek

III c

III c

 

U (okręgowy)

 

U (okręgowy)

 

MATEMATYKA

13

 IX Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

J. Stafej, W. Siczek

Albiniak Dominik

3G

Udział w I etapie ( z trzech )-nie zakwalifikował się do II etapu

14

Konkurs Matematyczny  im. Gen. Sylwestra Kaliskiego

J. Stafiej

Sęk Katarzyna

3F

Zakwalifikowała się do finału (11 marca 2016 )

15

Konkurs Matematyczny  im. Gen. Sylwestra Kaliskiego

J. Stafiej

Bartosz Kiszka

2A

Zakwalifikował się do finału (11 marca 2016 )

GEOGRAFIA/PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

16

 

 

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

J. Bańka

 

 

Aleksandra Sulowska

Agnieszka Sulowska

Magda Rogalska

Aleksandra Wielgus

Aneta Breś

Ewa Baciur

Agata Łukasik

Monika Kulpa

Jakub Grzegórski

Dominika Kaproń

2D

 

Zakwalifikowani  do etapu okręgowego

 

 

17

 

Olimpiada Przedsiębiorczości

J.Bańka

Dawid Wołoszyn

3D

Zakwalifikowany do  etapu okręgowego

CHEMIA

18

Olimpiada chemiczna

Piotr Jakubiec

 

Bartosz Kiszka

Michał Robak

Jakub Płatek

 

IIa

Ia

IIIa

Zakwalifikowali sie do II etapu Olimpiady Chemicznej

II - gi etap Olimpiady chemicznej ( odbył  się 29.01.2016)

                   

 

 

Informacji udzielili nauczyciele poszczególnych przedmiotów.

Opracowała: Irena Dycha

 

 

 

ZESTAWIENIE OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW LO za II  semestr w  roku szkolnym  2014/2015

 

 

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko nauczyciela

przygotowującego

 

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Etapy:

L- laureat

F- finalista

U- uczestnik

Inny

Wojewódzki/

Okręgowy

Centralny/

Ogólnopolski

RELIGIA

1.

Olimpiada Teologii Katolickiej

S.M. Grzyśnik

 

 

Elżbieta Tylus

Katarzyna Madras

 

 

Rafał Rząd

2b

 

 

2d

 

Laureatka I miejsca

 

U

Finalistka

2.

Ogólnopolska Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

Elżbieta  Tylus

Józef  Bańka

 

 

Drewniak Anna

 

 

Hyła Dominika

 

2d

 

 

2d

 

 

U - 2 miejsce  etap diecezjalny

U

 

3

Ogólnopolski Konkurs Biblijny

Elżbieta Tylus

Agnieszka Kowalik

Andrzej Bielak

Jakub Płatek

2f

2d

2a

 

L

U

U

Laureatka

JĘZ. POLSKI

4

Wojewódzki Konkurs Poprawności Językowej

Joanna Czaja

Justyna Wójcik

 

2e

 

4 m-ce na etapie wojewódzkim

 

JĘZYK WŁOSKI

5.

 

 

Wojewódzki Konkurs Języka Włoskiego

Grzegorz Mazur

Iwona Pudło

2c

.

L     I  miejsce

 

6.

Ogólnopolski Konkurs Tłumaczeniowy

Grzegorz Mazur

Iwona Pudło

Natalia Pawełkiewicz

2c

3f

U

U

 

 

JĘZYK NIEMIECKI

7.

39 Olimpiada Języka Niemieckiego

 

 

Dariusz   Wiechnik

 

Wójcik Justyna

 

2e

 

 

 

u

 

8

 

 

 

 

 

9

Konkurs znajomości języka niemieckiego

„An der KUL ist Deutsch cool”   KUL Lublin

Dariusz  Wiechnik

Wójcik Justyna

2e

 

 

 

 

 

Konkurs Języka niemieckiego Biała Podlaska

Dariusz  Wiechnik

Wójcik Justyna

2e

 

 

F

 

MATEMATYKA

10

Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Podkarpacki Konkurs Matematyczny

Sejmik Matematyczny

Jolanta Stafiej

Bartosz Kiszka

 

 

 

Agnieszka Kowalik

Katarzyna Sęk

 

Dominik Albiniak

1a

 

 

 

2f

2f

 

2g

 

 

 

 

U

U

 

 

Uczestnicy etapu okręgowego 

 

 

 

 

 

 

 

U wyróżnienie

GEOGRAFIA/PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

11

Olimpiada „O diamentowy Indeks AGH”

 

Barbara Wieleba

Józef Bańka

Klaudia Oleszko

Anna Gzik

3e

2d

 

 

U

u

 

12

Geoplaneta

Józef Bańka

Arkadiusz Pachuta

2d

Wyróżnienie konkurs Ogólnopolski jednoetapowy

 

 

CHEMIA

13

Olimpiada chemiczna

Piotr Jakubiec

Bartosz Kiszka

1a

 

 

Finalista

 

 

BIOLOGIA

14

„Lubelszczyzna moja Mała Ojczyzna”

 

 Jolanta Hys

 

 

 

Julita Bartoszek

Aleksandra Turek

Magdalena Tomala

 

1a

1a

1a

 

Laureatki III miejsca

 

 

 

15

Konkurs Biochemiczny UMCS

Marzena Hys-Mazur

 

Jolanta HYS 

 

Sylwia Rząd

 

Izabela Kałuża

Karolina Góra

Katarzyna Sowa

 

2c

 

2a

2a

2a

 

U

 

U

U

U

 

 

16

Konkurs Literacki organizowany przez Roztoczański Park Narodowy

Marzena Hys-Mazur

 

Jakub Pizoń

1f

U

 

 

 

                 

 

Na podstawie informacji otrzymanych od poszczególnych nauczycieli: -  

 

opracowała: Irena Dycha

 


 

ZESTAWIENIE OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW LO za I semestr w  roku szkolnym  2014/2015

 

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko nauczyciela

przygotowującego

 

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Etapy:

L- laureat

F- finalista

U- uczestnik

Inny

Wojewódzki/

Okręgowy

Centralny/

Ogólnopolski

RELIGIA

1.

Olimpiada Teologii Katolickiej

S.M. Grzyśnik

 

 

Elżbieta Tylus

Katarzyna Madras

 

 

Rafał Rząd

2b

 

 

2d

 

Zakwalifikowali się do etapu okręg.

 

 

 

 

2.

Ogólnopolska Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

Elżbieta  Tylus

Józef  Bańka

Drewniak Anna

 

Hyła Dominika

2d

 

2d

Zakwalifik. się do etapu okręg.

 

 

 

 

JĘZ. POLSKI

3

Jesienny Konkurs Recytatorski

Joanna Czaja

 

Maziarz Klaudia

 

Lewandowska Urszula

 

 

1c

 

1c

Et.powiatowy – wyróżnienie

 

uczestnik 

 

 

JĘZYK FRANCUSKI

4.

 

 

 

Olimpiada Języka Francuskiego

Grażyna Kras

Krzysztoń Agata

Molik Olga

2d

2f

U  etapu szk.

 

 

JĘZYK WŁOSKI

5

„Dyktando Romanisty” – Wojewódzki Konkurs

( kategoria język włoski)

Grzegorz Mazur

Wiktoria Deliu–Żóraw

 

 

 

 

Amanda Cannavacciuolo

 

Iwona Pudło

III b

 

 

III a

II c

 

.

 

 

 

 

 

 uczestniczki etapu wojewódzkiego bez wyróżnień.

– pierwsze miejsce na etapie wojewódzkim i tytuł laureata

 

JĘZYK NIEMIECKI

6

38 Olimpiada Języka Niemieckiego

 

 

Dariusz   Wiechnik

 

Wójcik Justyna

 

2e

 

 

 

U

(okręgowy)

 

7

Konkurs znajomości języka niemieckiego

„An der KUL ist Deutsch cool”   KUL Lublin

 

Dariusz  Wiechnik

 

 

Wójcik Justyna

 

 Drzymała Monika

Majdanik Dawid

2e

 

3b

3f

 

 

Uczestnicy etapu okręgowego 

 

MATEMATYKA

8

Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Zygmunt Sowa

 

Jolanta Stafiej

 

Wiesława Szyszkowska

Patrycja Szyszkowska

 

Kiszka Bartosz

 

Piotr Golec

3c

 

1a

 

3f

 

Uczestnicy etapu okręgowego 

 

HISTORIA/WOS

9

Olimpiada historyczna

Alicja Gła

 

Dominika Gałus

Komada Maciej

3b

3b

 

U (okręgowy)

U (okręgowy)

 

Maria Krzosek

 

Mateusz Majewski

Paweł Biernat

2c

2b

 

U (okręgowy)

U (okręgowy)

 

 

 

 

10

Ogólnopolski Konkurs Dekada Solidarności

Maria Krzosek

Mateusz Majewski

Skrzypek Igor

2c

2c

Zakwalifik. się do etapu okręg.

 

 

 

11

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Maria Krzosek

Skrzypek Igor

2c

 

U (okręgowy)

 

 

GEOGRAFIA/PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

12

Olimpiada „O diamentowy Indeks AGH”

 

 

 

 

Józef Bańka

 

Anna Gzik

Kamil Rzeszutko

Marcin Król

 

 

2d

3c

3c

 

Zakwalifik. się do etapu okręg.

 

 

 

13

Konkurs na esej UJ Krakowie

Józef Bańka

Agata Mróz

Dominik Albiniak

3d

2g

Laureaci

 

 

CHEMIA

14

Olimpiada chemiczna

 

Piotr Jakubiec

 

Bartosz Kiszka

1a

Zakwalifik. się do etapu okręg.

 

 

 

FIZYKA

 

 

 

 

 

 

 

 

BIOLOGIA

14

XIX OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI  II etap

 Jolanta Hys

Karolina Góra

Katarzyna Sowa

2a

2a

 

Zakwalifik. się do etapu okręg.

 

 

 

EDUKACJA   DLA BEZPIECZEŃSTWA

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

 

 

Na podstawie informacji otrzymanych od poszczególnych nauczycieli: -  

opracowała: Irena Dycha

 

ZESTAWIENIE OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW LO za II semestr w  roku szkolnym  2013/2014

 

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko nauczyciela

przygotowującego

 

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Etapy:

L- laureat

F- finalista

U- uczestnik

Inny

Wojewódzki/

Okręgowy

Centralny/

Ogólnopolski

RELIGIA

1.

Olimpiada Teologii Katolickiej

Anna Cebulska

 

Elżbieta Tylus

Katarzyna Madras

 

Magdalena Różańska

1b

 

1f

F et.diecezjalny

 

F et.diecezjalny

 

 

 

2

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Anna Cebulska

 

Elżbieta Tylus

Kacper Zezuliński

 

Andrzej Bielak

 

Karolina Góra

2g

 

1d

 

1a

Finalista – etap diecezjalny

Finalista – etap diecezjalny

Finalista – etap diecezjalny

 

 

 

 

3

Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki

Elżbieta  Tylus

Barbara Wieleba

 

Elżbieta Tylus

Józef Bańka

 

Magdalena Chmiel

 

 

Łukasz Rawski

 

 

3g

 

 

3e

Finalista - etap diecezjalny

 

Finalista - etap diecezjalny

U

 

4

III Ogólnopolski

Konkurs o zawierzeniu

Opatrzności Bożej

 

 

 

Anna Cebulska

Dominika Pęk

 

Sylwia i Patrycja Zgórka

2a

 

1b

 

 

Laureat - Centralny

 

Laureat - Centralny

JĘZ. POLSKI

5

59. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

Iwona Martyna

Gałus Dominika

 

 

 

 

Golec Piotr

2b

 

 

2f

I miejsce w powiecie w kategorii „Wywiedzione ze słowa”

I miejsce w powiecie

Reprezentowali szkołę w konkursie wojewódzkim w Lublinie

 

 

JĘZYK ANGIELSKI

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego 2013/2014

organizowana przez Centrum Szkoleniowe IDEA Group

 

Nauczycielskie Kolegium Językowe

w Chełmie

 

M. Wójtowicz

 

 

 

 

 

 

 

 

Małgorzata Michalczyk

 

Michał Kowalik

 

 

 

 

 

 

 

 

Anita Szkup

 

2 f

 

 

 

 

 

 

 

 

3a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U

 

 

 

laureat III miejsca w etapie centralnym

JĘZYK NIEMIECKI

8

37 Olimpiada Języka Niemieckiego

 

 

Dariusz  Wiechnik

 

Wójcik Justyna

1e

 

U

(okręgowy)

 

9

X Konkurs Jęz.Niemieck.

Dla uczniów szkół ponadgim.  w Białej Podl.

 

Dariusz  Wiechnik

 

Wójcik Justyna

1e

 

Finalistka

5 miejsce w województwie

 

10

Konkurs znajomości języka niemieckiego

"An der KUL ist Deutsch cool”   KUL Lublin

 

Dariusz  Wiechnik

 

 

Wójcik Justyna

 

 

1e

 

 

 

 

Finalistka

15 miejsce w województwie

 

MATEMATYKA

11

KANGUR MATEMATYCZNY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiesława Siczek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jolanta Stafiej

 

Wiesława Szyszkowska

 

 

 

 

 

Kędra Sebastian

Kamińska Edyta

Chmiel Magdalena

Kokoszka Katarzyna

Bożek Mariusz

Krzysztoń Agata

Michałek Beata

Rycerz Paulina

Oleszko Klaudia

Szyszkowska Patrycja

Dąbek Dominika

Reszka Marta

Kamińska Magdalena

Zdybel Aleksandra

Płatek Jakub

Mrozowski Łukasz

Matysek Dawid

Golec Piotr

3a

3g

3g

3g

3g

1d

2e

2e

2e

2c

1f

1f

1a

1a

1a

2f

2g

2f

 

 

Konkurs jednoetapowy ogólnopolski

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

Wyróżnienie

12

XXXI OGÓLNOPOLSKI SEJMIK MATEMATYKÓW

 

Wiesława  Siczek

Chmiel Magdalena

3g

 

 

u

Siroń Tomasz

3a

 

 

finalista

13

Konkurs matematyczny organizowany przez LSCD i UMCS w Lublinie

Wiesława Szyszkowska

 

Jolanta Stafiej

Golec Piotr

 

Katarzyna Surtel

 

2f

 

3f

 

Laureat

 wojew.II – msc.

 

U (et.wojew.)

 

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

16

 

 

 

„Matematyczne zmagania” 

 

 

 

Wiesława Szyszkowska

 

 

 

 

Jolanta Stafiej

 

Golec Piotr

 

 

Mrozowski Łukasz

 

 

Piotr Dziadosz

2f

 

 

2f

 

 

 

1f

 

 

 

IV miejsce w województwie

 

Uczestnik etapu finałowego (wojewódzkiego

 

Uczestnik etapu finałowego (wojewódzkiego

Podkarpacki Konkurs Matematyczny

 

 

Wiesława Szyszkowska

 

 

 

Golec Piotr

 

Płatek Jakub

 

2f

 

1a

 

 

 

Rejonowy uczestnik

Finalista wojew.- wyróżnienie

 

 

X Potyczki Matematyczne

 

 

 

Wiesława Szyszkowska

 

 

 

Golec Piotr

 

Pawełkiewicz Natalia

 

Mrozowski Łukasz

 

2f

 

2f

 

2f

 

 

 

 

 

VII miejsce w województwie

VII miejsce w województwie

VII miejsce w województwie

 

 

17

 

Turniej Miast- edycja polska Międzynarodowego Konkursu Matematycznego

 

 

Wiesława Szyszkowska

 

 

 

Golec Piotr

 

2f

 

udział

 

 

 

 

HISTORIA/WOS

18

Olimpiada Historyczna

Alicja Gła

 

Dominika Gałus

Komada Maciej

2b

2b

 

U (okręgowy)

U (okręgowy)

 

Izabela Skrzypq

 

Maciej Kurasiewicz

Krystian Kierepka

3b

3b

 

U (okręgowy)

U (okręgowy)

 

Maria Krzosek

 

Mateusz Majewski

Paweł Biernat

1c

1c

 

U (okręgowy)

U (okręgowy)

 

 

 

 

GEOGRAFIA/PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

19

Olimpiada „O diamentowy Indeks AGH”

 

 

 

Barbara Wieleba

 

Józef Bańka

Chmiel Magdalena

 

Anna Gzik

Kamil Rzeszutko

Marcin Król

 

3g

 

1d

2c

2c

 

U (okręgowy)

 

U (okręgowy)

U (okręgowy)

U (okręgowy)

 

CHEMIA

20

Olimpiada chemiczna

 

Piotr Jakubiec

 

Agnieszka Grot

3a

 

 

Finalista

 centralny

 

Łukasz Mrozowski

 

Michał Sałdan

 

2f

 

3a

 

 

 

 

Uczestnik etapu wojewódzkiego

Uczestnik etapu wojewódzkiego

 

 

21

Konkurs Chemiczny im. prof. A. Swinarskigo

 

Piotr Jakubiec

 

Agnieszka Grot

 

3a

 

 

Laureat (centralny)

FIZYKA

22

Polsko –Ukraiński Konkurs Fizyczny

Violetta  Surtel

Matysek Dawid

 

Zezuliński Kacper

2 g

2g

 

 

Laureaci

Jeden etap ogólnopolski 

BIOLOGIA

23

Konkurs „Lubelszczyzna  Moja Mała Ojczyna”

Marzena Hys

Rafał Gałus

Mateusz Dąbek

Dominika Dąbek

 

1g

1g

1f

 

U (etap.wojew.)

U (etap.wojew.)

U (etap.wojew.)

 

24

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Jolanta Hys

Katarzyna Popielec

Michał Lochert

3a

3a

 

U (etap.wojew.)

U (etap.wojew.)

 

25

Konkurs Biochemiczny UMCS

Jolanta Hys

Magdalena Bańka

Bianka  Krawczyk

Tomas Siroń

3a

3a

3a

 

 

U (etap.wojew.)

U (etap.wojew.)

U (etap.wojew.)

 

EDUKACJA  DLA BEZPIECZEŃSTWA

26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa powiatu Szkolnej Ligi Strzeleckiej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cezary  Nafalski

II miejsce drużyna w składzie:

Matysek Dawid  Kpn , Oleszko Adrian Kpn,

 Witek Łukasz Ppn

 

III miejsce drużyna w składzie:

Witek Łukasz Kpn, Szyszkowska Patrycja Kpn, Rodziewicz MarcinPpn

 

 Wyniki indywidualne:

II miejsce:

Rodziewicz Marcin  Ppn

III miejsce: Witek Łukasz  Ppn

II miejsce: Witek Łukasz Kpn

I miejsce: Karol Piecyk

II miejsce : Damian Chmura

 

 

 

2g

3h

3h

 

 

 

3h

2c

2f

 

 

 

2f

3h

 

3h

 

1g

1g

 

 

 

Etap powiatowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etap gminny

 

 

 

 

Etap gminny

 

 

 

27

 

 

 

 

 

 

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

 

 

 

 

 

 

Cezary  Nafalski

 I miejsce: Damian Chmura

III miejsce: Karol Piecyk

 

VIII miejsce:

Damian Chmura

 

1g

1g

 

 

1g

 Etap powiatowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etap wojewódzki

 

 

 

 

 

28

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny

 

 

 

 

 

Cezary  Nafalski

  I miejsce:

 Dawid Matysek

Mariusz Miś

Bartłomiej Sowa

 

VII miejsce:

Dawid Matysek

  Mariusz Miś

Bartłomiej Sowa

 

2g

2g

2g

 

 

2g

2g

2g

 

 

 Etap powiatowy

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Etap wojew.

 

29

 Powiatowe zawody z Pierwszej Pomocy

 

 

Cezary  Nafalski

III miejsce:

Kacper Zezuliński Dawid Matysek Mariusz Miś

 

 

2g

2g

2g

 Etap powiatowy

 

 

 

                 

 

Na podstawie informacji otrzymanych od poszczególnych nauczycieli: -  

opracowała: Irena Dycha

 


 

ZESTAWIENIE OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW LO w roku szkolnym 2012/2013

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko nauczyciela

przygotowującego

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Etapy:

L- laureat

F- finalista

U- uczestnik

Powiatowy

Wojewódzki

Centralny

RELIGIA

1.

 

Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki

Ks.Mariusz Telega

Barbara Wieleba (geografia)

Józef Bańka

(geografia) 

Rawski Łukasz

Chmiel Magdalena

Myszak Kornelia

2e

2g

2e

 

 

U

L

U

 

F

2.

 

Konkurs Wiedzy Biblijnej

 

s.Dariela Cebulska

 

Dziewa Aneta

Kowalik Michał

1c

1f

 

 

e. diecezjalny

e.diecezjalny

 

3.

Olimpiada Teologii Katolickiej

E.Tylus

s.Dariela Cebulska

Gałus Dominika

Kiszka Krzysztof

Pchełka Agata

1b

2a

1e

 

etap szkolny

 

 

JĘZ. POLSKI

4.

Konkurs im.Janusza Korczaka organizowany przez PWSZ w Chełmie

Joanna Czaja

 

Pietraszuk Aleksandra

2g

 

U

 

Anna Korga

Gałus Dominika

1b

 

L

 

5.

Konkurs Recytatorski im.Z.Herberta

Joanna Czaja

Momot Kamil

Jagieło Paulina

2g

2g

 

U

U

 

6.

Konkurs Jednego Wiersza

org. przez JOK 

Anna Korga

 

Gałus Dominika

1b

L

 

 

7.

58 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Anna Korga

 

Gałus Dominika

1b

L

U

 

8.

Wojewódzki Konkurs na Reportaż

Anna Korga

 

Gałus Dominika

1b

 

U

 

JĘZYK ANGIELSKI

9..

 Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Kolegium Jezyków Obcych  w Zamościu

Magdalena Wójtowicz

Gąbka Anna

3f

 

F

 

 

Beata Mrozowska

Gąbka Dawid

2f

 

L

 

 

 

Bożena Nita

Małek Małgorzata

3f

F

 

 

Maria Karczmarska

Winiarski Konrad

3g

F

 

 

10.

Konkurs Kolegium Języka Angielskiego organizowany przez NKJO w Chełmie

Bożena Nita

Magdalena Wójtowicz

Sowa Weronika

Gąbka Anna

Dudzic Kamila

3f

3f

3f

U

U

U

 

 

JĘZYK NIEMIECKI

11.

36 Olimpiada Języka Niemieckiego

 

Dariusz  Wiechnik

Luiza Jonak

10  uczniów z kl.II i III wzięło udział w etapie szkolnym

 

 

 

 

12.

IX Konkurs Języka Niemieckiego organiz.  przez Polsko Niemieckie Centrum Przedsiębiorczości  w Białej Podlaskiej

Dariusz  Wiechnik

Luiza Jonak

7 uczniów  z kl.II  i III

wzięło udział w etapie szkolnym

 

 

 

 

MATEMATYKA

13.

„O diamentowy indeks AGH”

Wiesława Szyszkowska

Jolanta Stafiej

Sulowska Katarzyna

Dziura Piotr

3f

3f

 

U

U

 

14.

Podkarpackj Konkurs  Matematyczny

Wiesława Szyszkowska

Golec Piotr

1f

 

Wyróżnienie

 

15.

„Matematyczne zmagania” – PWSZ Zamość

Wiesława Szyszkowska

Jolanta Stafiej

Golec Piotr

 

Gąbka Dawid

1f

 

1f

 

U

 

U

 

HISTORIA/WOS

16.

Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej

Alicja Głaz

Blacha Maciej

Czarny Paulina

2e

3b

 

U

U

 

17.

VI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i jego czasach

Alicja Głaz

Gałus Dominika

1b

 

U

 

Izabela  Skrzypa

Kierepka Krystian

Komada Maciej

2b

1e

 

U

U

 

18.

Ogólnopolski Konkurs Dzieje Oręża polskiego

Izabela  Skrzypa

Sokal Magdalena

2b

U

 

 

19.

Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej  org. przez Biuro Posła do PE prof.M.Piotrowskiego 

Alicja Głaz

Dąbek Maja

Gałus Dominika

2b

1b

L

Wyróżnienie

 

 

20.

Olimpiada Historyczna

Izabela  Skrzypa

Kierepka Krystian

Komada Maciej

Gwizdal Marek

2b

1e

3d

 

U

U

 

U

 

Alicja Głaz

Gałus Dominika

1b

 

U

 

21.

Konkurs europosła

„Stąd jestem  tutaj zostaję” konkurs na film

Izabela  Skrzypa

Dąbek Maja

Mróz Kamila

Sokal  Magdalena

2b

2b

2b

U

U

U

 

 

BIOLOGIA

22.

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Jolanta Hys

Wnuk Karol

Rząd Michał

Popielec Katarzyna

3a

3a

2a

 

L

F

F

F

Marzena Hys-Mazur

Magdalena Bednarczyk

2d

U

 

 

23.

Ekoplaneta- Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

Jolanta Hys

Martyna Marlena

Biła Anna

1a

1a

 

 

U

U

24.

Olimpiada  Biologiczna

Jolanta  Hys

Siatka Agnieszka

3a

 

U

 

25.

Konkurs „Lubelszczyzna – Moja Mała Ojczyzna”

Jolanta Hys

Flis Monika

Siroń Tomasz

Kiszka Krzysztof

2a

2a

2a

 

L

L

L

 

26.

Konkurs Biochemiczny UMCS

Jolanta Hys

Grot Agnieszka

Sałdan Michał

Wnuk Karol

2a

2a

3a

 

U

U

U

 

Marzena Hys-Mazur

Dyjach Patrycja

Bednarczyk Magdalena

3c

2d

L

L

U

U

 

GEOGRAFIA/PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

27

Olimpiada Ekonomiczna

Barbara Wieleba

Golec Piotr

Kowalik Michał

Sowa Bartosz

1f

1f

1f

 

Et.szk.

Et.szk.

Et.szk.

 

 

 Irena Dycha

Mróz Kamila

Bożek Mariusz

Kaproń Zofia

Król Marcin

2b

2g

1c

1c

Et.szk.

Et.szk.

Et.szk.

Et. Szk.

 

 

28.

Olimpiada Wiedzy o Bankach

 Irena Dycha

Gabriela Dycha

 

1a

L

U

 

Barbara Wieleba

Bielecka Maja

Sowa Bartosz

Łukasik Bartłomiej

1f

1f

1f

Et.szk.

Et.szk.

Et.szk.

Et. Szk.

 

 

29.

Ogólnopolski Konkurs  Geograficzny GEOPLANETA

Józef Bańka

Winiarski Konrad

3g

wyróżnienie

 

 

Barbara Wieleba

 

Kowalik Michał

Bożek Mariusz

Chmiel Magdalena

11 uczn.kl.1e

1f

2g

2g

U

U

U

U

 

 

30.

Olimpiada Przedsiębiorczości

Barbara Wieleba

Irena Dycha

Kowalik Michał

Pawełkiewicz Natalia

Bielecka Maja

Świta Filip

Sowa Bartosz

Łukasik Bartłomiej

1f

1f

1f

1f

1f

1f

 

Et.szk.

Et.szk.

Et.szk.

Et. Szk.

 

 

31.

Konkurs ekonomiczny  KUL „Przedsiębiorczy i Innowacyjni” 

Barbara Wieleba

Kowalik Michał

Pawełkiewicz Natalia

Bielecka Maja

Świta Filip

1f

1f

1f

1f

 

Wyróżnienie

Wyróżnienie

U

U

 

 Irena Dycha

Mrozowski Łukasz

Marlena Martyna

1a

1a

 

U

U

 

32.

Konkurs „Polityka Wschodnia UE”

Józef Bańka

Boś Agata

2e

 

L

 

33.

Konkurs Ekonomiczny

„Wirtualny Menadżer”

Józef Bańka

Golec Krzysztof

Miś Mariusz

Zezuliński Kacper

1g

1g

1g

 

L

L

L

 

34.

„O diamentowy Indeks AGH”

Józef Bańka

Kędra Katarzyna

2f

 

U

 

CHEMIA

35.

LIX  Olimpiada Chemiczna

Piotr Jakubiec

Rząd Michał

Grot Agnieszka

3a

2a

 

 

F

F

36.

Konkurs Chemiczny im. Prof. Antoniego Swinarskiego

 

Piotr Jakubiec

Rząd Michał

3a

 

 

L

37.

Konkurs Politechniki Warszawskiej

 

Piotr Jakubiec

Rząd Michał

3a

 

 

U

38.

Konkurs Wydziału Chemii UMCS „Na rok przed maturą”

 

Piotr Jakubiec

Grot Agnieszka

2a

 

L

 

39.

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

 

Piotr Jakubiec

Rząd Michał

3a

 

 

F

 

 

FIZYKA

40.

Olimpiada Fizyczna „O diamentowy Indeks AGH”

Violetta Surtel

Kaproń Jakub

3h

 

 

F

41.

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny  „Lwiątko”

Violetta Surtel

Uczniowie kl.I,II,III

 

 

 

U

PRZYSPOSOBIENIE OBRONNE/EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

42.

Ogólnopolski Turniej  Wiedzy Pożarniczej

Cezary Nafalski

Krasowski Sylwester

3h

L(I)

L(III)

 

43.

Powiatowa Liga Strzelecka

Cezary Nafalski

Witek Łukasz

Oleszko Adrian

Matysek Dawid

 

2h

2h

1g

 

IM(drużun.)

 

XVI m

 

44.

Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny

Cezary Nafalski

Porzuc Rafał

Mazur Cezary

Kusz Sebastian

2h

2h

3h

 

IM(drużyn.)

X m

 

Na podstawie zebranych od poszczególnych nauczycieli informacji

opracowała: Irena Dycha



 

Osiągnięcia Uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim, styczeń 2013r.

Olimpiada Chemiczna zakwalifikowani do  etapu wojewódzkiego:

·         Agnieszka Grot               opiekun:  Piotr Jakubiec

·         Michał Rząd

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” zakwalifikowani do II etapu (chemia):

·         Agnieszka Grot

·         Łukasz Mrozowski             opiekun: Piotr  Jakubiec

·         Michał Rząd

·         Michał Sałdan                            

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” zakwalifikowani do II etapu (matematyka):

·         Piotr Dziura  opiekun:  Jolanta  Stafiej

·         Katarzyna  Sulowska  opiekun: Wiesława  Szyszkowska

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” zakwalifikowani  do II etapu (fizyka):

·         Jakub Kaproń  opiekun:  Violetta Surtel

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” zakwalifikowani do II etapu (geografia):

·          Katarzyna Kędra  opiekun:  Józef Bańka

Olimpiada Historyczna zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:

·          Dominika Gałus  opiekun: Alicja Głaz

·          Marek Gwizdal opiekun: Izabela Zezulińska

·          Krystian Kierepka opiekun: Izabela  Zezulińska

·          Magdalena Lalik opiekun : Maria Krzosek

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym zakwalifikowani do II etapu:

·          Krystian Kierepka opiekun: Alicja Głaz

·          Mariusz Bożek opiekun: Józef Wieleba

Olimpiada Biologiczna-zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:

·         Agnieszka Siatka  opiekun: Jolanta Hys

Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej- zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:

·         Paulina Czarny        

·         Maciej Blacha             opiekun: Alicja Głaz

Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym- zakwalifikowani do II etapu:

·          Paulina Rogoża

·          Mariusz Bożek             opiekun: Józef Wieleba

·          Iwona Beksiak

Olimpiada „Wiedzy o Bankach” - zakwalifikowani do II etapu:

·         Gabriela Dycha  opiekun: Irena Dycha

 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów 


ZESTAWIENIE OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW LO w roku szkolnym 2011/2012                                                                                             

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko nauczyciela

przygotowującego

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Etapy:

L- laureat

F- finalista

U- uczestnik

Powiatowy

Wojewódzki

Centralny

RELIGIA

1.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Elżbieta Tylus

s. Anna Cebulska

ks. Mariusz Telega

Trójczak Aleksandra

Jargiło Sylwia

Beksiak Iwona

 

Ucz. 45 osób

1f

1f

1f

 

1b,2b

 

u

u

u

 

2.

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

Elżbieta Tylus

s. Anna Cebulska

ks. Mariusz Telega

Bańka Józef

Szczecki Piotr

Winiarski Konrad

 

Ucz. 38 osób

2g

2g

 

2e,2a,1b,3i

 

u

u

 

3,

Olimpiada Teologii Katolickiej

Ks. Mariusz Telega

Elżbieta Tylus

Pudło Piotr

Surtel Marta

 

Ucz. 25 osób

2a

1g

 

2a,2b

 

u

u

 

 

4.

Konkurs Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej „Widzialne Znaki Opatrzności Bożej”- kategoria literacka

Elżbieta Tylus

Sokal Magdalena

1b

 

u

 

JĘZ. POLSKI

5.

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Marzena Jakubiec

Kędra Arleta

 

3i

 

u

 

6.

Jesienny Konkurs Recytatorski

Beata Góra

Kierepka Krystian

Mróz Kamila

Rożek Monika

1b

1b

2f

Wyróżnienie

U

U

 

 

Joanna Czaja

Krawczyk Bianka

Bożek Mariusz

Jagieło Paulina

Chmiel Dominika

1d

1g

1d

1g

L

U

U

L

L

 

7.

Konkurs Literacki „Kajet”

Joanna Czaja

Pietraszuk Aleksandra

1g

 

Wyróżnienie

 

Beata Góra

Mróz Kamila

1b

 

Wyróżnienie

 

8.

Konkurs Ortograficzny (PWSZ Zamość)(III Zamojskie dyktando)

Joanna Czaja

Matysek Anna

Matysek Katarzyna

Flis Anna

Radwańska Joanna

1d

1d

1d

1d

 

 

u

 

Beata Góra

Sowa Karolina

Rożek Monika

3e

2f

u

F

 

F

 

9.

 

Konkurs Jednego Wiersza

 

Beata Góra

Niekra Dominika

3e

wyróżnienie

 

 

Anna Korga

Serwatka Dominika

3c

L

 

 

10.

XII Lubelski Festiwal Herbertowski

Joanna Czaja

Krawczyk Bianka

Paulina Jagieło

1g

1d

 

U

U

 

11.

Konkurs Recytatorsko-Krasomówczy „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej”

Joanna Czaja

Krawczyk Bianka

1d

 

U

 

JĘZYK ANGIELSKI

12.

Make Friends with English Konkurs NKJO w Chełmie

Beata Mrozowska

Kędra Arleta

Drzymała Ilona

Kokoszka Magdalena

3i

3i

3a

 

F

 

Magdalena Wójtowicz

Orzeł Kamila

Czerniak Michał

Suchora Aleksandra

3f

3f

3f

 

 

F

 

JĘZYK FRANCUSKI

13.

Konkurs Poezji i Prozy Frankońskiej im. Jerzego Lisowskiego

Grzegorz Mazur

Sowa Weronika

2f

L

L

F

14.

Olimpiada Języka Ftancuskiego

Grzegorz Mazur

Sowa Weronika

2f

L

L

L

JĘZYK NIEMIECKI

15.

„JUVENES TRANSLATORES 2011” Konkurs Tłumaczeniowy Unii Europejskiej

Grzegorz Mazur

Dariusz  Wiechnik

Magdalena Wójtowicz

Dudzic Kamila

Fusiara Aneta

Czarny Paulina

Sowa Weronika

Kiszka Iwona

2f

2f

2b

2f

2h

 

 

 

16.

Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego

Dariusz  Wiechnik

Luiza Jonak

Gąbka Anna

Grzybowski Izabela

2f

 

 

 

17.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Niemczech i Języku Niemieckim „Niemcy bez tajemnic”

Dariusz  Wiechnik

 

Gajewski Mateusz

3i

 

 

F

MATEMATYKA

18.

LXIII Olimpiada Matematyczna

Wiesława Szyszkowska

Dycha Przemysław

3h

 

U

 

19.

„O diamentowy indeks AGH

Wiesława Szyszkowska

Dycha Przemysław

Komada Oliwia

Fusiara Marcin

Szczecki Michal

Grot Łukasz

Gielarek Jarosław

Mazur Łukasz

Flis Mateusz

Staszowska Patrycja

3h

3h

3h

3h

3h

3h

3h

3h

3h

 

 

 

 

 

U

U

U

U

U

F

L

F

F

20.

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wiesława Szyszkowska

Sulowska Katarzyna

Wnuk Karol

Rząd Michał

Dycha Przemysław

2f

2a

2a

3h

 

 

 

 

 

U

U

U

U

Jolanta Stafiej

Kaproń Jakub

Dziura Piotr

Tomiło Michał

Gilas Mateusz

Bielecki Jan Jeremi

Flis Paweł

Tomiło Damian

Łukasik Tomasz

Gąbka Dawid

Kaproń Łukasz

2h

2h

2h

2h

2h

1f

1f

1f

1f

1f

 

 

 

 

 

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

Wiesława Łukasz

Krzysztoń Emil

Mucha Bartłomiej

Drozd Mateusz

Janus Dominik

Grot Agnieszka

Sałdan Michał

Łukasik Matra

Sowa Klaudia

Lochert Michał

Siroń Tomasz

Kędra Sebastian

Batorski Damian

Bożek Mariusz

Góra Ewa

3i

2g

2g

2g

1a

1a

1a

1a

1a

1a

1a

1a

1g

1g

 

 

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

21.

Konkurs Matematyczny im. Samuela Chróścikowskiego- org. PWSZ w Chełmie

Wiesława Szyszkowska

Sulowska Katarzyna

Gajur  Jakub

Gilas Artur

Dycha Przemysław

Gielarek Jarosław

Komada Oliwia

Fusiara Marcin

Flis Mateusz

2f

2f

2f

3h

3h

3h

3h

3h

U

U

U

U

U

U

U

U

 

 

Jolanta Stafiej

Duda Paweł

Dziura Piotr

Kaproń Jakub

Hyła Dawid

Tomiło Damian

Gąbka Dawid

Surtel Katarzyna

Flis Paweł

Matysiak Patrycja

Beksiak Ilona

2h

2h

2h

2h

1f

1f

1f

1f

1f

1f

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

 

 

Wiesława Łukasz

Mucha Bartłomiej

Janus Dominik

Drozd Mateusz

Tur Teresa

Kot Joanna

Gajewski Mateusz

Krzysztoń Emil

Pawusiak Ilona

Zdybel Mariola

2g

2g

2g

2g

2g

3i

3i

1g

1g

U

U

U

U

U

U

U

U

U

 

 

 

22.

Konkurs „Zostań Euklidesem” w ramach projektu MUM

Jolanta Stafiej

Dziura Piotr

Kiszka Iwona

Paweł Duda

Bielecki Jan Jeremi

Gilas Mateusz

Kaproń Jakub

Kiszka Iwona

Tomiło Michał

Tyra Mateusz

2h

2h

2h

2h

2h

2h

2h

2h

2h

 

L

U

F

U

U

U

U

U

U

 

Wiesława Szyszkowska

Siatka Agnieszka

Rząd Michał

Wnuk Karol

Kamińska Marzena

Mierzwa Marta

Basaj Joanna

Gilas Artur

Kokoszka Aneta

Oświęcimska Angelika

Sowa Weronika

Sulowska Katarzyna

Sulowski Przemysław

Walas Magdalena

Wójcik Sylwia

Kienik Sywlia

Tylus Łukasz

Gąska Weronika

2a

2a

2a

2f

2f

2f

2f

2f

2f

2f

2f

2f

2f

2f

2f

2f

2f

 

U

U

F

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

F

 

Wiesława Łukasz

Drozd Mateusz

Jargiło Joanna

Kot Joanna

Mucha Bartłomiej

Surtel Izabela

Tur Teresa

2g

2g

2g

2g

2g

2g

 

U

U

U

U

U

U

 

23.

Turniej Matematyczny w ramach X Dni Matematyki

Jolanta Stafiej

Kaproń Jakub

Dziura Piotr

Kiszka Iwona

Spaleniec Józef

Czuba Iga

Lewandowska Justyna

Tomiło Damian

Flis Paweł

Surtel Katarzyna

2h

2h

2h

3a

3a

3a

1f

1f

1f

L

L

L

L

L

L

L

L

L

 

 

Wiesława Łukasz

Janus Dominik

Mucha Bartłomiej

Drozd Mateusz

Tur Teresa

Wydrych Anna

Grot Agnieszka

Sowa Klaudia

Batorski Damian

Siroń Tomasz

Kiszka Krzysztof

Kokoszka Katarzyna

Chmiel Magdalena

Bożek Mariusz

Gajur Kamila

Gajur Justyna

2g

2g

2g

2g

2g

1a

1a

1a

1a

1a

1g

1g

1g

1g

1g

L

L

L

L

L

U

U

L

L

L

U

U

U

U

U

 

 

Wiesława Szyszkowska

Ciupak Daniel

Wąsek Jakub

Peret Magdalena

Gielarek Jarosław

Staszowska Patrycja

Dycha Przemysław

Mazur Łukasz

Grot Łukasz

Flik Mateusz

Komada Oliwia

Fusiara Marcin

Szczecki Michał

Siatka Agnieszka

Wnuk Karol

Rząd Michał

Sulowska Katarzyna

Sowa Weronika

Wójcik Sylwia

Gąska Weronika

3h

3h

3h

3h

3h

3h

3h

3h

3h

3h

3h

3h

2a

2a

2a

2f

2f

2f

2f

U

U

U

L

L

L

L

L

L

L

L

L

U

U

U

L

L

L

L

 

 

24.

Xiii Konkurs Internetowy z Matematyki organizowany przez Politechnikę Warszaonkurs Internetowy z Matematyki organizowany przez Politechnikę Warszwskąwską

ka Weronikazyna

Sow

Wiesława Szyszkowska

Dycha Przemysław

Gielarek Jarosław

3h

3h

 

 

F

F

25.

„Matematyczne zmagania” organizowany przez PWSZ w Zamościu

Wiesława Szyszkowska

Mazur Łukasz

Sulowska Katarzyna

Dycha Przemysław

 

 

6 ms-ce

10 ms-ce

U

 

HISTORIA/WOS

26.

Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej

Alicja Głaz

Bożek Mateusz

3f

 

 

U

27.

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Alicja Głaz

Gwizdal Marek

Michna Mateusz

2d

2a

 

U

U

 

28.

Olimpiada Historyczna

Maria Krzosek

Lochert Bartłomiej

 

3c

 

U

 

29.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Alicja Głaz

Rychlak Anna

Blacha Maciej

2b

1e

 

U

U

 

30.

Konkurs Wiedzy o Monte Cassino

Alicja Głaz

Piędzio Marcin

3b

 

U

 

Maria Krzosek

Rychlak Anna

Lalik Magdalena

2b

2b

 

L (1 ms-ce)

U

 

BIOLOGIA

31.

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Jolanta Hys

Wnuk Karol

Rząd Michał

2a

2a

 

F

L

 

 

32.

Konkurs Regionalny „Lubelszczyzna – Moja Mała Ojczyzna”

Jolanta Hys

Wereska Magdalena

Pachuta Barbara

Sałdan Michał

1a

1a

1a

 

 

L

L

L

 

33.

Konkurs biochemiczny UMCS

Jolanta Hys

Rząd Michał

Górska Katarzyna

Lewandowska Justyna

2a

3a

3a

 

F

F

F

 

GEOGRAFIA/PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

34.

Olimpiada Geograficzna

Józef Bańka

Wnuk Karol

Siatka Agnieszka

2a

2a

 

 

 

35.

Konkurs Politechniki Warszawskiej „O Diamentowy Indeks”

Józef Bańka

Osieł Monika

Wnuk Karol

3g

2a

U

U

 

 

36.

Tygrzyk Warszawski

Konkurs Przyrodniczy

Barbara Wieleba

Baran Daniel

Bożek Mateusz

1g

1g

 

U

U

 

37.

Najlepszy Geograf - konkurs szkolny

Barbara Wieleba

Józef Bańka

34 osoby

Wieleba Łukasz

Winiarski Konrad

Chmiel Magdalena

 

2g

2g

1g

 

L

L

L

 

 

38.

Konkurs Geologiczny

Barbara Wieleba

Chmiel Magdalena

1g

U

 

 

39.

Konkurs "Przedsiębiorczy uczeń na rynku pracy - Lider przedsiębiorczości 2012"

 

Irena Dycha

 Czarny Paulina

 Rychlak Anna

 Rybicka Aleksandra

 Lalik Magdalena

 Koczułap  Magdalena  

 Dycha Aleksandra  Maciejak  Magdalena

 

2b

2b

2b

2b

2b

2c

2c

 

U

U

U

U

U

U

U

U

 

40.

Konkurs "Z klasy do kasy"

Irena Dycha

6 pięcioosobowych grup

zespół z klasy Ib

 

 

U

12 miejsce

 

41.

Przedsiębiorczy uczeń na rynku pracy

 

 

Barbara Wieleba

Kędra Arleta

Jarosz Kamila

3i

3i

 

U

U

 

Józef Bańka

11 os.

2g

 

 

 

CHEMIA

42.

LVIII Olimpiada Chemiczna

Piotr Jakubiec

Fusiara Marcin

 Komada Oliwia

 

3h

3h

 

 

 

F

F 

43.

Konkurs AGH                      „O Diamentowy Indeks”

Piotr Jakubiec

 

Fusiara Marcin

 Komada Oliwia

 

 

3h

3h

 

 

 

 

 

L(I st.)

L(I st. )

44.

Konkurs Chemiczny im. Prof. Antoniego Swinarskiego

Piotr Jakubiec

Komada Oliwia

Fusiara Marcin

 

3h

3h

 

 

 

 

L

L

 

45.

Konkurs Politechniki Warszawskiej

Piotr Jakubiec

Komada Oliwia

Fusiara Marcin

 

3h

3h

 

 

 

 

Wyróżnienie

Wyróżnienie

46.

Konkurs Wydziału Chemii UMCS „Na rok przed maturą”

Elżbieta Krasowska

Rząd Michał

Michna Mateusz

 

2a

2a

 

 

L

U

 

PRZYSPOSOBIENIE OBRONNE

47.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Cezary Nafalski

Kałuża Mateusz

Szczecki Piotr

Krasowski Sylwester

2h

2g

2h

 

L(III)

L(II)

L(VI)

 

F

 

48.

Szkolna Liga Strzelecka

Cezary Nafalski

Witek Lukasz

Oleszko Adrian

Wnuk Karol

 

Mróz Grzegorz

Pizoń Monika

Bełdyk Paweł

1h

1h

2a

 

3g

1b

3a

III miejsce druż

II ind.

 

 

V miejsce druż.

 

 

49.

Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny

Cezary Nafalski

Moskal Daniel

Tyra Mateusz

Pudło Piotr

2c

2h

2a

I miejsce drużynowo

XIV miejsce drużynowo

 

50.

Mistrzostwa Województwa w Sportach Obronnych

- strzelanie z karabinu

- strzelanie z pistoletu

- strzelanie z karabinu (indywidualnie)

- strzelanie z pistoletu (indywidualnie)

 

 

 

Cezary Nafalski

Michałek Artur

Mazur Arkadiusz

Hulak Bartosz

Blacha Paweł

 

 

2g

3g

3c

1c

 

 

 

 

IV miejsce

 

zebrała i opracowała Beata Góra J

 

OSIĄGNIĘCIA CHEMICZNE


Robert Pomorski

2008/2009

- Finalista 55 Olimpiady Chemicznej

- Laureat II – go miejsca Ogólnopolskiego  Konkursu Politechniki Warszawskiej

Katarzyna Moskal

2009/2010

- Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. Prof. Antoniego Swinarskiego organizowanego przez Wydział Chemii Uniwersytetu Toruńskiego

-  Laureatka Konkursu „Rok Przed Maturą” organizowanego przez Wydział Chemii UMCS

Osiągnięcia Łukasz Lachawiec

2009/2010

- Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Politechniki Warszawskiej

- Finalista Etapu Wojewódzkiego 56 Olimpiady Chemicznej

- Laureat Konkursu „Rok Przed Maturą” organizowanego przez Wydział Chemii UMCS

2010/2011

- Finalista 57 Olimpiady Chemicznej

- Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. Prof. Antoniego Swinarskiego organizowanego przez Wydział Chemii Uniwersytetu Toruńskiego

- Laureat II – go miejsca Ogólnopolskiego  Konkursu AGH „O diamentowy indeks”

- Laureat III – go miejsca Ogólnopolskiego  Konkursu Politechniki Warszawskiej

Patryk Kowal

2010/2011

Finalista Etapu Wojewódzkiego 57 Olimpiady Chemicznej

Marcin Fusiara

-        Konkurs Politechniki Warszawskiej – dwukrotnie wyróżniony w 2010/2011 i 2011/2012 Wyróżnienie

-        Konkurs im prof. Antoniego Swinarskiego organizowany przez Uniwersytet Toruński. – dwukrotny laureat 2010/2011 i 2011/2012 Laureat

-        Konkurs AGH „O diamentowy indeks” – dwukrotny laureat  laureat I – stopnia 2010/2011 i 2011/2012

-        Zwycięzca konkursu „Rok przed maturą” organizowanego przez Wydział Chemii UMCS

-        58 Olimpiada chemiczna - Finalista

Oliwia Komada

-        Konkurs Politechniki Warszawskiej - Wyróżnienie

-        Konkurs im prof. Antoniego Swinarskiego organizowany przez Uniwersytet Toruński. - Laureat

-        Konkurs AGH „O diamentowy indeks” –laureatka III – miejsca 2010/2011,  laureat I – stopnia 2011/2012

-        58 Olimpiada chemiczna - Finalista

 

Opiekun mgr Piotr Jakubiec
Tuesday the 21st. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.