Rada Rodziców rok szkolny 2016/2017

 

SKŁAD RADY RODZICÓW - rok szkolny 2016/2017

Przewodniczący - Stanisław Mazur

Z-ca Przewodniczącego - Teresa Samuła

Skarbnik – Bożena Duda

Sekretarz – Justyna Kędra Łukasiewicz

 

KOMISJA REWIZYJNA

Beata Madej

Agnieszka Jonak

Dorota Krzysztoń

 

RODZICIELSKA GRUPA ZADANIOWA

Agnieszka Jonak

Dorota Placha

Elżbieta Jargiło


 

SKŁAD TRÓJEK KLASOWYCH - rok szkolny 2016/2017

 

Klasa

Wychowawca

 

 

 

I A

Piotr Jakubiec

Monika Śmietana

Teresa Samuła

Jolanta Zając

I B

Włodzimierz Orzeł

Agnieszka Kędziora Marek Serwatka Anna Budkowska

I C

Joanna Czaja

Urszula Moskal

Gabriela Flis-Ruszecka

Andrzej Oleszko

Dorota Król

I D

Józef Bańka

Roman Moskal

Marzena Adamaszek

Marian Ślusarz

I E

Elżbieta Krasowska

Janina Breś

Agnieszka Skubik

Krystyna Ćwiek

II A

Alicja Głaz

Justyna Kędra Łukasiewicz

Małgorzata Jarosz

Tomasz Mucha

II B

Dorota Rachwalska - Kata Agnieszka Jonak

Wioletta Pawusiak

Małgorzata Kiszka

II C

Izabela Skrzypa

Elżbieta Powęska Anna Daśko Małgorzata Sajewska

II D

Robert Kaproń

Dorota Krzysztoń

Izabela Grzegórska

Marian Król

II E

 Małgorzata Krzysztoń-Żytko Elżbieta Jargiło  Jan Golec Justyna Mędykowska

II F

Violetta Surtel

Bożena Duda

Beata Kołtyś

Krzysztof Kurasiewicz

II G

Cezary Nafalski

Jan Chmiel

Alicja Daśko

Agnieszka Różyło

III A

Marzena Jakubiec

Stanisław Mazur

Dorota Placha

Marta Tutak

III B

Józef Wieleba

Bożena Kulpa

Justyna Wojciechowska

Renata Chmiel

III C

Małgorzata Michalczyk Dariusz Gąska Stefan Kulak Jan Król

III D

Waldemar Janus Monika Powęzka Dorota Pezda Aleksander Czarny

III E

Barbara Wieleba

Bożena Jarzynka

Anna Chorębała

Stanisław Wojciechowski

III F

Magdalena Wójtowicz

Wioletta Małysz

Bożena Tes

Grażyna Pizoń

III G

Bożena Czapla

Agnieszka Kulińska

Janusz Lepiejza

Małgorzata Żaba

 

 

 

 

 

 

Zastępstwa 2016/2017

 

Rok szkolny 2016/2017

 

Czwartek 08 06 2017

Nauczyciele nieobecni:

p.J.Bańka

p.D.Wiechnik

Lek.

Klasa

Zastępujący

sala

Klasa

Zastępujący

sala

1

 

 

 

 2abc gr

uczniowie przychodzą później  

 

2

 

 

 

2abc  gr 

uczniowie przychodzą później  

 

3

2e

uczniowie przychodzą później 

 

 

 

 

4

2e

uczniowie przychodzą później 

 

 

 

 

5

1d

biblioteka

 

 

 

 

6

 2d  R.Kaproń  

 

 

 

7       2fg uczniowie zwolnieni do domu  
8       2fg uczniowie zwolnieni do domu   

Nauczyciel nieobecny p.W.Orzeł: kl.1d  - 1 lek  - uczn.przychodz. poźniej 

                              kl.1a  - 2 lek. fizyka całość 


 

 środa 07 06 2017

Nauczyciele nieobecni:

p.J.Bańka

p.D.Wiechnik

Lek.

Klasa

Zastępujący

sala

Klasa

Zastępujący

sala

1

 

 

 

 1abcde gr

uczniowie przychodzą później  

 

2

 

 

 

1abcde  gr

uczniowie przychodzą później  

 

4

1d

religia z 1a

 

 

 

 

5

2d

I.Dycha

 

 

 

 

6

2e 

M.Michalczyk 

 219

 

 

 

7

     

 

 

 

8       2fg uczniowie zwolnieni do domu  
9       2fg uczniowie zwolnieni do domu   

 

p.W.Orzeł

p.Z.Sowa

Lek.

Klasa

Zastępujący

sala

Klasa

Zastępujący

sala

5

1b

J.Widomski

 

 

 

 

6

1b

J.Widomski 

 

 

 

 

7

1a  gr

gr. uczn.zwolnieni do domu 

 

 2g

uczniowie zwolnieni do domu 

 

8

1e    gr   calość fizyka   

 1a

uczniowie zwolnieni do domu 

 

9 1d    gr gr. uczn.zwolnieni do domu          

 


 

Wtorek 06.06.2017r. 

Nauczyciele nieobecni:

p.J.Bańka

p.D.Wiechnik

Lek.

Klasa

Zastępujący

sala

Klasa

Zastępujący

sala

1

 

 

 

 1de

uczniowie przychodzą później  

 

2

 

 

 

1de 

uczniowie przychodzą później  

 

3

1e

biblioteka

 

 

 

 

4

2d

R.Kaproń 

 

 

 

 

5

2e 

M.Michalczyk zaj. łączone 

 

 

 

 

6

     

 

 

 

7       1abc uczniowie zwolnieni do domu  
8       1abc uczniowie zwolnieni do domu   

 


 

środa 23 maja 2017r. 

W związku z nieobecnością p.Bożeny Nita -  nauczyc.  języka angielskiego

  w okresie od dnia  22 - 26 maja 2017r.  zajęcia  odbywają się w grupach łączonych.  (1 i 2 gr.razem)

 

Nauczyciele nieobecni:

p.B.Janus

p.W.Janus 

Lek.

Klasa

Zastępujący

sala

Klasa

Zastępujący

sala

1

1ab  (gr)

uczniowie przychodzą później 

 

 

 

 

2

1ab (gr)

uczniowie przychodzą później

 

 

 

 

3

2d  (gr)

uczniowie przychodzą później

 

2c 

B.Czapla 

304 

4

2d  (gr)

uczniowie przychodzą później

 

1b 

M.Krzosek   za ost.

103

5

 

 

 

2b 

D.Rachwalska-Kata (p) polski  

207 

6

     

1c

I.Dycha

304

7       1a gr całość  informat.  
8       2b uczn.zwolnieni do domu  
9       2b uczn.zwolnieni do domu  

 


 

W związku z odbywającymi się maturalnymi egzaminami ustnymi i pisemnymi 

sale 206,207,208 oraz 109,110,111 są wyłączone z zajęć

 w dniu 19.05.2017r. od godziny 10.00 – 15.00  oraz sala 300 

Piątek   19.05.2017r   

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Karczmarska 

Nauczyciel nieobecny:  p.B.Nita 

Lek

 

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

2

     

 

 

 

3

 

 

 

2a 

 1 i 2 gr.razem 

 

4

 1e  1 i 2 gr.razem   

 

 

 

5       2f   1 i 2 gr.razem    
             

Nauczyciel nieobecny:  p.B.Góra 

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Jakubiec 

Lek

 

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

3

 

         

4

2a

P.Jakubiec (p)

122 

2c A.Głaz

201 

5

2a

P.Jakubiec (p)

122 

2c A.Głaz

201 

6

2g

wf z ost.

 

1a

biblioteka 

 

7

2g

wf z ost.

 

2c 

M.Krzysztoń-Żytko 

 

 201

 

 


W związku z odbywającymi się maturalnymi egzaminami ustnymi i pisemnymi  

e 206,207,208 oraz 109,110,111 są wyłączone z zajęć

 w dniu 18.05.2017r. od godziny 11.45 – 17.00  oraz sala 321 (aula)

Czwartek   18.05.2017r   

Nauczyciel nieobecny:  p.J.Czaja  

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Hys-Mazur 

Lek

 

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

2

     

1c

 E.Tylus  (p) 

217

3

 

 

 

2a 

 E.Tylus  (p)  

217 

4

     

1a

 E.Tylus  (p) 

217

5            
6  1c C.Nafalski (p)  201  1b M.Krzosek za ost. 103

Nauczyciel nieobecny:  p.A.Gąbka 

Nauczyciel nieobecny:  p.D.Rachwalska-Kata 

Lek

 

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

3

2f

I.Skrzypa  (p)

 102

 1e M.Krzosek  (p) 

 103

4

1b

J.Widomski za piątek 

 107

1e  E.Krasowska 

 207

5

1b

J.Widomski  za piątek

107 

2b   E.Tylus  (p) 

 217

6

ind 

geografia z 2d  

 

2b

E;Tylus (p)

217

7

2d 

 W.Siczek 

 

 

 

 

   


 

W związku z odbywającymi się maturalnymi egzaminami ustnymi i pisemnymi 

sale 206,207,208 - od godziny 11.45 – 17.00 oraz 321,320,300,301,302 -  od godziny 8.45 – 11.40  i  od godz.13.20 - 17.00  są wyłączone z zajęć

 w dniu 17.05.2017r. 

 

Środa 17.05.2017r.

Nauczyciele nieobecni:

p.A.Gabka

p.E.Krasowska

Lek.

Klasa

Zastępujący

sala

Klasa

Zastępujący

sala

4

 

 

 

2f (gr)

1 i 2 gr. razem

 

5

1e

D.Rachwalska-Kata

107

2f (gr)

1 i 2 gr. razem

 

6

2d

W.Siczek (p)

107

 

 

 

7

2d

W.Siczek (p)

107

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

p.Krzysztoń-Żytko

p.A.Wołoszyn

Lek.

Klasa

Zastępujący

sala

Klasa

Zastępujący

sala

3

1b

M.Krzosek za ost.

102

 

 

 

4

2e

M.Krzosek (p)

102

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

6

 

 

 

1a (gr)

1 i 2 gr.razem

 

7

 

 

 

2c (gr)

1 i 2 gr razem

 

8

 

 

 

2c (gr)

1 i 2 gr.razem

 

 


 

 

Wtorek 16.05.2017r.r            

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Jakubiec

Nauczyciel nieobecny:  p.C.Nafalski

Lek

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

2

     

 

 

 

3

1a

P.Jakubiec (p)

 

2a

Zaj. łączone  z drugim  naucz.

 

4

2c

I.Skrzypa

110

1d

V.Surtel (p)

 

5

2c

I.Skrzypa

 

 

 

 

6

1a

P.Jakubiec (p)

 

 

 

 

 

Nauczyciel nieobecny:  p.A.Gąbka – zajęcia prowadzi p.D.Rachwalska-Kata

Nauczyciel nieobecny:  p.D.Rachwalska -Kata -  8 lekcja 2b  - W.Janus za ost. 

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Hys-Mazur klasa 2a 8 i 9  lekcja uczn.zwolnieni do domu 

Nauczyciel nieobecny:      p.G.Mazur –  klasy 1cde (gr)   1 i 2 lekcja    uczniowie przychodzą później  

                                                             klasy 1abde(gr)  7 i 8 lekcja   uczniowie zwolnieni do domu

 

 


 

Poniedziałek  15.05.2017r        

Nauczyciel nieobecny: p. A.Gąbka   

lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

4 2d

J.Bańka (p)

 107

5 2f

B.Czapla

 107
6      
7 1b I.Dycha zaj. łączone  z 2g  210
8      

  Klasa 2f j.angielski -  tylko  na 6 lekcji 1 i 2 gr. razem.  

 


 

W związku z odbywającymi się maturalnymi egzaminami ustnymi i pisemnymi 

sale 206,207,208 - od godziny 11.45 – 17.00 oraz 321,300,301,302 -  od godziny 7.00 – 12.00 są wyłączone z zajęć

 w dniu 12.05.2017r. 

 

Piątek 12.05.2017r   

Nauczyciel nieobecny:  p.B.Janus

Nauczyciel nieobecny:  p.W.Siczek

Lek

 

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2abdegf

Uczniowie przychodzą później

     

 

2

2abdegf

Uczniowie przychodzą później

     

 

3

     

2d

Biblioteka

 

4

     

2d

Biblioteka

 

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Krzosek

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Krzysztoń-Żytko 

Lek

 

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

1d

Odrobiona w czwartek

   

 

 

2

1a

Uczniowie przychodzą później

   

 

 

3

1c

B.Czapla

103

1b

Biblioteka

 

4

 

   

2e

A.Głaz (p)

 201

5

2d

Biblioteka

 

2e

Religia za 8 lek

 

6

2e

Biblioteka

 

2c

Biblioteka

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa 1a      - wf  4 i 5 lek.  zajęcia łączone  

klasa 1 c   -  7 lek. - zwolnieni do domu 

  


 

W związku z odbywającymi się maturalnymi egzaminami ustnymi i pisemnymi 

sale 206,207,208 oraz 109,110,111 są wyłączone z zajęć

 w dniu 11.05.2017r. od godziny 11.45 – 17.00

Czwartek   11.05.2017r   

Nauczyciel nieobecny:  p.A.Wołoszyn  egz.mat.

Nauczyciel nieobecny:  p.A.Wójtowicz egz.mat

Lek

 

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

6

2c

 1 i 2 gr.razem

107

2f

1 i 2 gr.razem

 

 

 

 

 

 

 

 

Nauczyciel nieobecny:  p.A.Gąbka 

Nauczyciel nieobecny:  p.B.Góra  egz.mat

Lek

 

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

3

2f

I.Skrzypa  (p)

 102

   

 

4

1b

J.Widomski za piątek 

 107

   

 

5

1b

J.Widomski  za piątek

107 

   

 

6

ind 

geografia z 2d  

 

1d 

 M.Krzosek za 1 z piątku 

 103

7

2d 

 W.Siczek 

 

 

 

 

 

 


 

W związku z odbywającymi się maturalnymi egzaminami ustnymi i pisemnymi 

sale 206,207,208 oraz 109,110,111 są wyłączone z zajęć

 w dniu 10.05.2017r. od godziny 11.45 – 17.00

oraz aula  i sala nr 300

Środa  10.05.2017r   

Nauczyciel nieobecny:  p.A.Gąbka  

Nauczyciel nieobecny:  p.A.Fac

Lek

 

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

5

1e

Religia

107

1d(gr)

Religia E.Tylus  (p)

 125

6

2d

Religia

107

1d(gr)

B.Czapla

 125

7

2d

I.Dycha za ost.

107

 

 

 

Nauczyciel nieobecny:  p.R.Kaproń  

Nauczyciel nieobecny:  p.D.Rachwalska-Kata

Lek

 

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

 2g

Uczn. przychodzą później  

 

   

 

2

 2f

 Uczn. przychodzą później  

 

   

 

3

2f

 Uczn. przychodzą później  

 

   

 

4

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

6

 

 

 

2b

Biblioteka 

 

  


 

Wtorek 09.05.2017

Nauczyciel nieobecny:  p.G.Mazur (egz.mat)

Nauczyciel nieobecny: p.B.Janus (egz.mat)

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

 

Kl.

Zastępujący

Sala

1

1cde

 Uczniowie przychodzą później

 

   1de   Uczniowie przychodzą później

 

2

1cde

 Uczniowie przychodzą później

 

 

1de

 Uczniowie przychodzą później 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

4

   

 

 

 

 

 

6

       

ind KB 

biblioteka

 

Nauczyciel nieobecny: p.M.Karczmarska (egz.mat.) 

Nauczyciel nieobecny: p.G.Mazur (egz.mat)

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

 

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2g(gr)

 Uczniowie przychodzą później

 

 

1cde 

 Uczniowie przychodzą później 

 

2

2g(gr)  Uczniowie przychodzą później

 

 

1cde

 Uczniowie przychodzą później

 

 

 

 

 

Nauczyciel nieobecny: A.Janacz  (egz.mat)

4

1e 

1 i 2 gr.razem 

 

Lek.

Kl. 

Zastępujący 

 

5

1e

1 i 2 gr.razem 

 

1

 

 

 

6

2a

1 i 2 gr.razem  

 

2

2d 

Uczniowie przychodzą później

 

7

 

 

  3 2ag zaj. łączone   

 

 

 

  4      

  

Nauczyciel nieobecny:  p.J.Czaja

Nauczyciel nieobecny:  p.A.Gąbka

Lek

 

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

2

 

 

 

1b

B.Czapla

 107

3

 

 

 

1b 

D.Rachwalska-Kata (p) 107 

4

 

    2f D.Rachwalska-Kata (p) 207
   

 

 

2f 

 D.Rachwalska-Kata (p)  207

6

2e J.Bańka  (p)  210 1b   D.Rachwalska-Kata (p) 207 

 

 


 

Wtorek 25.04.2017r   

Nauczyciel nieobecny:  p.E.Tylus 

Nauczyciel nieobecny:  p.V.Surtel

Lek

 

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

 

 

 

2f 

uczniowie przychodzą później   

 

2

 

 

 

2f 

uczniowie przychodzą później   

 

3

 

 

 

 

   

4

1a

zaj. łączone z 3c

 

2e M.K.Żytko zaj łączone z MS   

5

1c 

J.Czaja z łączone z MS 

 

 

   

6

3a biblioteka        
7 2c I.Skrzypa         
8 2a I.Dycha zaj.łącz.z2f        
9 3a  Uczniowie zwolnieni do domu        

 

Nauczyciel nieobecny: p.G.Mazur - grupy j.włoskiego i francuskiego - zajęcia nie odbywają się.  

 

 


 

Poniedziałek  24.04.2017r        

Nauczyciel nieobecny: p. V.Surtel  

lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

1 2f  (gr)  uczniowie przychodzą później  
2 2f (gr)  uczniowie przychodzą później  

3

2f

biblioteka 

 
4  

 

 

5 3f

biblioteka 

 
6 3f biblioteka   
7 2e wf z ost,  
8 3c uczniowie zwolnieni do domu    

  Nauczyciel nieobecny: p.G.Mazur - grupy j.włoskiego i francuskiego - zajęcia nie odbywają się.  

 

 


 

Piątek 21.04.2017 

Nauczyciel nieobecny:  p.I.Skrzypa

Nauczyciel nieobecny: p.R.Kaproń 

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

2

3e

biblioteka 

 

3ag  uczniowie przychodzą później

 

3

2c 

 biblioteka

 

 

 

 

4

 

 

 

1abc

z.łączone

 

5

   

 

1abc

z.łączone 

 

6

2b  Uczniowie zwolnieni do domu        

Nauczyciel nieobecny: p.D.Rachwalska -Kata 

         Nauczyciel nieobecny:  p.V.Surtel                     

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

 

 

 

 

 

 

2

   

 

 

 uczniowie przychodzą później

 

3

3e

biblioteka

       

4

2b

z.łączone z 2d

 

 

biblioteka

 

5

2b 

E.Tylus 

 

1e

całość p.W.Orzeł 

 

6

1e 

J.Stafiej za 1 lek  

 

1d

I.Dycha

 

7

 

 

  3f Uczniowie zwolnieni do domu  320

8

 

 

       

   Nauczyciel nieobecny: p.G.Mazur - grupy  j.francuskiego - zajęcia nie odbywają się.  


 

 Czwartek 20.04.2017r. 

 

Nauczyciel nieobecny:  p.G.Mazur 

Lekcja

Kl.

Zastępujący

1

2bc

Uczniowie przychodzą później 

2

2bc

Uczniowie przychodzą później

3

3f

Uczniowie przychodzą później

4

3f

Uczniowie przychodzą później

5

3ag

Uczniowie zwolnieni do domu

6 3ag

Uczniowie zwolnieni do domu

7 2ef Uczniowie zwolnieni do domu
8 2ef Uczniowie zwolnieni do domu

 

Nauczyciel nieobecny:  p.E.Tylus

Nauczyciel nieobecny: p.B.Góra 

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

4

 

 

 

2a wf całość p.C.Nafalski 

 

5

 

 

 

2a

A.Głaz 

 201

6

 

 

 

1d 

W.Siczek 

 308

7

1c I.Dycha

 

3f 

M.Wójtowicz  

 109

8

1d I.Dycha        

Nauczyciel nieobecny: p.A.Janacz 

         

             Nauczyciel nieobecny:  p.B.Janus                             

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

 1d

 uczniowie przychodzą później

 

2ac 

 uczniowie przychodzą później

 

2

1d  Uczniowie przychodzą później

 

2ac 

 uczniowie przychodzą później

 

3

2bc

 Uczniowie przychodzą później

       

4

2bc 

uczniowie przychodzą później

 

ind

biblioteka

 

5

 

 

 

3acg

Uczniowie zwolnieni do domu

 

6

 

 

 

3acg

Uczniowie zwolnieni do domu

 

7

 

 

  2efbg Uczniowie zwolnieni do domu  320

8

 

 

  2efbg   Uczniowie zwolnieni do domu  

 


 

Środa  19.04.2017 r.

Nauczyciel nieobecny:  p.B.Hulak 

Nauczyciel nieobecny: p.D.Wiechnik    

            do godz.13.00 

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

3d

uczniowie przychodzą później

 

1abcde uczniowie przychodzą później 

 

2

3d

geografia J.Bańka 

 

1abcde

uczniowie przychodzą później

 

3

3f

wf z.łączone

 

 

 

 

4

3f  wf  z.łączone

 

 

 

 

Nauczyciel nieobecny: p.W.Siczek 

          Nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  

                             do godz.13.00

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

 

 

 

 

 

 

2

3e  Uczniowie przychodzą później

 

 

 

 

3

3e

 Uczniowie przychodzą później

  2c I.Skrzypa 102

4

3e 

 B.Wieleba

 

1b

A.Głaz

201

5

2d

religia

308

3d

Uczniowie zwolnieni do domu

 

6

 

 

 

3d

Uczniowie zwolnieni do domu

 

7

2d

I.Dycha

  1a całość p.W.Orzeł  320

8

 

 

       

Nauczyciel nieobecny: p.G.Mazur - grupy j.włoskiego i francuskiego - zajęcia nie odbywają się.  

 


 

 Środa  12.04.2017r        

Nauczyciel nieobecny: p.M.Jakubiec  

lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

 4 2c biblioteka  
5 2c bibioteka  

6

3a

uczniowie zwolnieni do domu 

 

 
7 3a

uczniowie zwolnieni do domu  

 

  Nauczyciel nieobecny: p.G.Mazur - grupy j.włoskiego i francuskiego - zajęcia nie odbywają się.  


 

Wtorek  11.04.2017r        

Nauczyciel nieobecny: p.M.Jakubiec  

lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

 3 1a J.Wieleba  

4

2c

biblioteka

 

5

2c

biblioteka 

 

 


 

Poniedziałek  10.04.2017r        

Nauczyciel nieobecny: p.M.Jakubiec  

lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

 3 2c   I.Skrzypa  

4

2c

J.Czaja 

 110

5

3a

biblioteka 

 

6

1a

   J.Wieleba   

110

 

 

 

 

 Nauczyciel nieobecny: p.Z.Sowa -  zajęcia prowadzi p.J.Widomski  do dnia 12.04.2017r. 

 


 

Piątek 07.04.2017r        

 

lek. 

Kl./ przedmiot

Zastępujący

Sala

       

1

2abdefg/j.ros

uczniowie przychodzą później 

 

2

2abdefg/j.ros

uczniowie przychodzą później

 

3

2d/ matem

J.Stafiej (wm. 3a)

 307

4

2d/ matem

A.Gąbka

 107

5

   

 

6

2a/religia

B.Góra  (wm 3d)

 208

6

2f/religia

W.Szyszkowska  (wm 3f)

 

 107

6

1c/j.polski

M.Hys-Mazur (wm 3b)

 107

Ponadto 1e - 14.30 matematyka z p.J.Stafiej  

Uczniowie klas trzecich, którzy nie wyjechali na pielgrzymkę  do Częstochowy  uczestniczą w wykładach podczas Konferencji naukowej. Obecność obowiązkowa.

 

 

Czwartek 06.04.2017

Nauczyciel nieobecny:  p.D.Rachwlska - Kata 

Nauczyciel nieobecny: p.B.Góra 

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

 

Kl.

Zastępujący

Sala

3

1e

B.Czapla 

 207

     

 

4

1e

Biblioteka

 

 

2a 

JOK 

 

5

2b

JOK B.Czapla

 

 

2a

JOK 

 

6

2b JOK B.Czapla

 

 

1d

I.Dycha 

 210

7

       

3f

gr. j.angielski pozostali zwol.do domu 

 

Nauczyciel nieobecny: p.B.Janus

Nauczyciel nieobecny: W.Janus

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

 

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2a

 Uczniowie przychodzą później

 

 

 

 

 

2

2a  Uczniowie przychodzą później

 

 

1a gr

 informatyka całość 

 

 

 

 

 

Nauczyciel nieobecny: A.Janacz  i p.G.Skiba 

4

 

 

 

Lek.

Kl. 

Zastępujący 

 

5

3acg

Uczniowie zwolnieni do domu 

 

1

1d 

Uczniowie przychodzą później

 

6

3acg 

Uczniowie zwolnieni do domu  

 

2

1d 

Uczniowie przychodzą później

 

7

2bcefg 

Uczniowie zwolnieni do domu  

  3 2bc  R.Kaproń  

8

2bcefg 

Uczniowie zwolnieni do domu  

  4 2bc  R.Kaproń  

 Nauczyciel nieobecny: p.Z.Sowa -  zajęcia prowadzi p.J.Widomski  do dnia 12.04.2017r. 

Nauczyciele nieobecni:

p.J.Wieleba - klasa  3b uczniowie przychodzą później   


 

Środa  05.04.2017

Nauczyciel nieobecny:  p.B.Janus

Nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus

Lek

 

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

 1ab

uczniowie przychodzą później  

 

 

 

 

2

1ab

uczniowie przychodzą później 

 

 

 

 

3

2d

uczniowie przychodzą później 

 

2c

I.Skrzypa

 

4

2d

uczniowie przychodzą później  

 

1b A.Głaz a ost.  

5

 

 

 

3d 

wycieczka

 

6

3b B.Czapla  

3d

wycieczka

 

 

   

 

 

 

 

 

Nauczyciele nieobecni:

p.J.Wieleba - klasa 1a - zajęcia biblioteczne 

p.A.Janacz   klasa 1e - zajęcia łączone 

  


 

Wtorek 04.04.2017

Nauczyciel nieobecny:  p.B.Góra

Nauczyciel nieobecny:  p.A.Janacz

Lek

 

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

 

 

 

2d

uczniowie przychodzą później 

 

2

1d

do 7.55 p.W.Orzeł       od 7.55 B.Czapla

109

3be

zaj.łączone

 

3

1d

B.Czapla

109

2ag 

 zaj.łączone

 

4

 

 

 

1d   zaj.łączone  

5

3f

B.Czapla

 

 

 

 

6

3d   B.Czapla  

1bc 

zaj.łączone 

 

 

   

 

 

 

 

 


Poniedziałek 03.04.2017

Nauczyciel nieobecny p.M.Karczmarska - zajęcia odbywają się w grupach łączonych  

 


 

Piątek  31.03.2017

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Jakubiec

Nauczyciel nieobecny: p.M.Hys-Mazur

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

3

1a

B.Czapla

 110

   

 

4

2c

I.Skrzypa

 102

 

 

 

5

2c

I.Skrzypa

102

 1d

I.Dycha 

 217

6

1a   biblioteka 

 

 3b

Uczniowie zwolnieni do domu 

 

7

     

3b

Uczniowie zwolnieni do domu

 

Nauczyciel nieobecny: P.Jakubiec

Nauczyciel nieobecny:  p.G.Mazur 

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

 3b

 Uczniowie przychodzą później

 

 2a gr

 Uczniowie przychodzą później 

 

2

3b  Uczniowie przychodzą później

 

2a gr 

  Uczniowie przychodzą później

 

3

2a

 Uczniowie przychodzą później

 

 

Nauczyciel nieobecny:  p.C.Nafalski

 

4

2a

 Uczniowie przychodzą później 

 

1a

zaj.łączone

 

5

3a

Uczniowie zwolnieni do domu 

 

1a

zaj.łączone

 

6

 

 

 

1b

Uczniowie zwolnieni do domu

 

7

 

 

  1e zaj.łączone  

8

 

 

  2f zaj.łączone  

 Nauczyciel nieobecny: p.Z.Sowa -  zajęcia prowadzi p.J.Widomski  do dnia 12.04.2017r. 


 

Czwartek  30.03.2017

Nauczyciel nieobecny:  p.D.Wiechnik 

od godz.8.45 do 10.55

Nauczyciel nieobecny:  p.J.Bańka 

od godz.8.45 do 10.55

Lek

 

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

 

 

 

 

 

 

 

3

3f(gr)

uczniowie przychodzą później

 

2e

uczniowie przychodzą później 

 

4

3f(gr)

uczniowie przychodzą później

 

2e

wf z 1 lekcji 

 

Nauczyciel nieobecny p.A,Szyszkowska - zajęciach w grupach łączonych 

Nauczyciel nieobecny: p.Z.Sowa -  zajęcia prowadzi p.J.Widomski 

Klasa 2d - wycieczka; pozostali uczniowie z kl.2d uczestniczą w zajęciach z kl.2e. 


 

Środa  29.03.2017

Nauczyciel nieobecny:  p.E.Tylus

od 10.55

Nauczyciel nieobecny: p.M.Krzysztoń-Żytko 

od 10.55

 

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

5

1b

M.Krzosek za 2e

 103

n. ind wycieczka 

 

6

2c

M.Michalczyk

 219

n.ind

wycieczka

 

7

1b

B.Wieleba razem z 1c

220 

 

 

 

8

   

 

 

 

 

Nauczyciel nieobecny: p.A.Głaz 

Nauczyciel nieobecny:  p.Z.Sowa

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

 2c

 Uczniowie przychodzą później

 

 

 

 

2

2c   Uczniowie przychodzą później

 

 

 

 

3

2e

M.Hys-Mazur za 2a

 

3b

J.Widomski

 312

4

 

 

 

3c

J.Widomski

312

5

3g

B.Czapla 

 124

3c

J.Widomski

 

6

2b

biblioteka

 

2g 

 J.Widomski

 

7

1d

wycieczka

  3g  J.Widomski   124

8

1b

Uczniowie zwolnieni do domu

  3g J.Widomski 124

   Nauczyciel nieobecny:  p.W.Szyszkowska

od godz.8.55

 Nauczyciel nieobecny: p.W.Siczek

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

3e

Uczniowie przychodzą później

 

3

1c

P.Jakubiec

122

3e

B.Wieleba

 308

4

3d

B.Góra  za 2a

 301

3e

B.Wileba

308 

5

3f

M.Wójtowicz

 301

2d

R.Kaproń

308

6

2f

gr.j.niemiecki

 301

 

 

 

7

2f

gr.j.niemiecki

 301

2d

M.Grzyśnik -religia razem z 2g 

 308

Nauczyciel nieobecny p.A,Szyszkowska - zajęciach w grupach łączonych   

Klasa 3e gr - p.M.Wójtowicz


 

Wtorek 28.03.2017 

 Nauczyciel nieobecny p.M.Karczmarska  - zajęcia w grupach łączonych prowadzą n-le j.angielskiego  

Nauczyciel nieobecny p.Z.Sowa - klasa 3c - wf z ost. 


 

Poniedziałek   27.03.2017r        

 

Nauczyciel nieobecny:  p.V.Surtel

lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2f gr

uczniowie przychodzą później 

 

2

2f gr

uczniowie przychodzą później

 
3

2f

uczniowie przychodzą później

gr.chemiczna -  biblioteka 

 
4      
5

3f gr

Biblioteka

 
6

3f gr

Biblioteka

 
7

2e

wf z ost. 

 

 

8 3c

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 Nauczyciel nieobecny p.M.Hys-Mazur - zajęcia w grupach łączonych prowadzi p.P.Jakubiec 

 


 

Piątek 24.03.2017

Nauczyciel nieobecny:  p.V.Surtel

Nauczyciel nieobecny: p.M.Michalczyk

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

5

1e

Całość W.Orzeł

 320

   

 

6

1d

I.Dycha

 

3c

1 i 2 gr.razem

 219

7

3f

Uczniowie zwolnieni do domu

 

2e,2c

Uczniowie zwolnieni do domu

 

8

   

 

1c

Uczniowie zwolnieni do domu

 

Nauczyciel nieobecny: p.B.Góra

Nauczyciel nieobecny:  p.Z.Sowa

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

 

 

 

1a

Uczniowie przychodzą później

 

2

   

 

3c

Uczniowie przychodzą później

 

3

2g

Biblioteka

 

3b

G.Mazur

 217

4

3f

Biblioteka

 

3c

Wf z ost.

312

5

2a

I.Skrzypa

 102

3g

E.Tylus za ost.   z poniedziałku

 124

6

3d

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 

 

7

2g

I.Dycha

       

   Nauczyciel nieobecny:  p.W.Szyszkowska

 Nauczyciel nieobecny: p.p.M.Krzosek

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

1c

J.Widomski

 301

3c

Uczniowie przychodzą później

 

2

1c

J.Widomski

 301

1a

Uczniowie przychodzą później

 

3

3d

J.Widomski

 301

1c

Biblioteka

 

4

2f

J.Widomski

 301

3d

Wf z ost.

 

5

3f

J.Widomski

 301

3c

A.Głaz

 201

6

3f

J.Widomski

 301

 2e

Uczniowie zwolnieni do domu

 

7

2f

J.Widomski

 301

1a

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 



 

Czwartek  23.03.2017

Nauczyciel nieobecny:  p.Z.Sowa 

Nauczyciel nieobecny:  p.W.Szyszkkowska 

Lek

 

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

 

 

 

2f

uczniowie przychodzą później 

 

2

3b

J.Widomski

312

2f

uczniowie przychodzą później 

 

3

3b

Biblioteka

312

3d

J.Widomski

 301

4

3g 

B.Czapla  

 

3d J.Widomski   301

 

 


 

 Czwartek 16.03.2017r. 

 

Nauczyciel nieobecny:  p.G.Mazur 

Lekcja

Kl.

Zastępujący

1

2bc

Uczniowie przychodzą później 

2

2bc

Uczniowie przychodzą później

3

3f

Uczniowie przychodzą później

4

3f

Uczniowie przychodzą później

5

3ag

Uczniowie zwolnieni do domu

6 3ag

Uczniowie zwolnieni do domu

7 2ef Uczniowie zwolnieni do domu
8 2ef Uczniowie zwolnieni do domu

Ponadto:

Nauczyciel nieobecny: p.Z.Sowa -  zajęcia prowadzi p.J.Widomski  
Nauczyciel nieobecny: p.M.Krzysztoń-Żytko  -  klasa 1b -  zajęcia  biblioteczne, klasa 2c - ucz. zwolnieni do domu

  


 

Wtorek 14.03.2017r. 

 

Nauczyciel nieobecny:  p.B.Wieleba

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

3

1c

J.Wieleba 

208

4

1e

D.Rachwalska-Kata 

207

5

1a

biblioteka 

 

6

3g

B.Czapla

124

7

3e

Uczniowie zwolnieni do domu

 

Ponadto:

Nauczyciel nieobecny: p.Z.Sowa - klasa 3c na 8 lek. wf z ostatniej  
Nauczyciel nieobecny: p.A.Wołoszyn   - zajęcia odbywają  się w grupach łączonych. Tylko klasa 2c na 6 lek.  - zajęcia biblioteczne 

 


Środa 08 marca 2017r.
Nauczyciel nieobecny: p.B.Góra - klasa 2a  (4lek.)  zajęcia biblioteczne. 

Czwartek  02.03.2017r.
Nauczyciel nieobecny: p.J.Wieleba  - klasa 3b godz. 7.10 - wolna 
Nauczyciel nieobecny: p.A.Szyszkowska  - zajęcia odbywają  się w grupach łączonych.  

Środa 01.03.2017r.
 
Nauczyciel nieobecny: p.J.Wieleba  - klasa IA  w miejsce  wos -   zajęcia w bibliotece.
Nauczyciel nieobecny: p.A.Szyszkowska  - zajęcia odbywają  się w grupach łączonych.  

 


 

Wtorek 28.02.2017

Nauczyciel nieobecny:  p.J.Wieleba

Kl.

Zastępujący

Sala

3b

uczniowie przychodzą później 

 

3a

Biblioteka 

 

  


 

Poniedziałek   27.02.2017r        

 

Nauczyciel nieobecny:  p.J.Wieleba

Kl.

Zastępujący

Sala

3f

B.Czapla

312

3a

Biblioteka

 

3b

B.Czapla

 312
     

3f

Biblioteka

 

1c

Uczniowie zwolnieni do domu

 

1e

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 


Piątek  24.02.2017r.
Nauczyciele nieobecni:
1. p.A.Janacz i p.C.Nafalski - zajęcia prowadzą w grupach łączonych pozostali n-le wf 
 2.p.L.Jonak -  uczniowie z klas  2cbde  (grupa)   1 i 2 lekcja  - wolna.                                  

Czwartek  23.02.2017r.
Klasa 3b godz. 7.10 - wolna 

Środa 22.02.2017r.
 
klasa IA  w miejsce  wos -   zajęcia w bibliotece.

 


 

Wtorek 21.02.2017

Nauczyciel nieobecny:  p.B.Góra

Nauczyciel nieobecny:  p.J.Wieleba

Lek

 

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

 

 

 

3b

uczniowie przychodzą później 

 

2

1d

W.Siczek

109 

3a

B.Czapla

 

3

1d

W.Siczek

109

 

 

 

4

 

 

 

     

5

3f

Biblioteka

 

 

 

 

6

3d   J.Bańka   

 

 

 

7

2g 

Uczniowie zwolnieni

do domu 

 

 

 

 

 

 


 

Poniedziałek   20.02.2017r        

 

Nauczyciel nieobecny:  p.B.Góra

Nauczyciel nieobecny:  p.J.Wieleba

Lek

Kl

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

3

3d

B.Czapla

 

3f

M.Wójtowicz godz.wychow.

312

4

3f

J.Widomski

 

3a

B.Czapla

 

5

1d

M.Krzosek za ost.

103

3b

Biblioteka

 

6

1d

W.Siczek

109

     

7

2g

C.Nafalski

 

3f

Biblioteka

 

8

     

1c

Uczniowie zwolnieni do domu

 

9

 

 

 

1e

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 


 

Piątek 17.02.2017 

 

W związku z nieobecnością p.A.Fac   i p.A.Wołoszyn do dnia 17.02.2017r. , zajęcia j.angielskiego  prowadzą nauczyciele  w grupach łączonych. 


Czwartek  16.02.2017r. 

 

Klasa IE na wycieczce 

 

Nauczyciel nieobecny:  p.E.Krasowska  

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

3

1b

 biblioteka 

 

4

1c

J.Wieleba za ost.  poniedziałku 

 312

5

2g

J.Stafiej

307

6

2g

J.Stafiej

 307

 

W związku z nieobecnością p.A.Fac   i p.A.Wołoszyn do dnia 17.02.2017r. , zajęcia j.angielskiego  prowadzą nauczyciele  w grupach łączonych.

 


 

Środa  15.02.2017r. 

 

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Hys-Mazur

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

2

2a

 1 i 2 gr chemia

 122

3

2a

1 i 2 gr chemia 

 122

4

3b

W.Orzeł

 320

5

2a

B.Góra 

 109

 

W związku z nieobecnością p.A.Fac  do dnia 17.02.2017r. , zajęcia j.angielskiego  prowadzą nauczyciele  w grupach łączonych.


 

 wtorek 14.02.2017r.

 

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Hys-Mazur

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2a

Uczniowie przychodzą później

 

2

2a

Uczniowie przychodzą później

 

3

3b

B.Czapla

 

4

3b

J.Wieleba/B.Czapla

 

5

1b

A.Gąbka za 1 lek. z piątku

107

6

1e

J.Stafiej

217

 

W związku z nieobecnością p.A.Fac  do dnia 17.02.2017r. , zajęcia j.angielskiego  prowadzą nauczyciele  w grupach łączonych 

 

 


 

Poniedziałek 13.02.2017r. 

W związku z nieobecnością p.A.Fac  i p.M.Wójtowicz dnia 13.02.2017r. , zajęcia j.angielskiego  prowadzą nauczyciele  w grupach łączonych.

 


 

PIĄTEK  10.02.2017r                      

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Jakubiec

Lek

Kl.

Zastępujący

Sala

3

1a

Biblioteka

 

4

2c

A.Gąbka

107

5

2c

I.Skrzypa

 102

6

1a

A.Gąbka

107

 


 

Czwartek 09.02.2017r                      

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Jakubiec

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Wójtowicz

Lek

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

3

1a   B.Góra    109

 

 

 
4 3a biblioteka      

304

5

2c

I.Skrzypa  102

 2f

B.Nita 

 

6

2c

J.Czaja 

210

2f 

B.Nita  

 

8

 

 

 

3f 

Uczniowie zwolnieni do domu 

 

9

 

 

  3f Uczniowie zwolnieni do domu  

 


 

Środa     08.02.2017r                      

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Jakubiec

Lek

Kl.

Zastępujący

Sala

4

2c

A.Głaz za 1 lek

 201

5

2c

J.Czaja

207

6

3a

J.Czaja

 110

 7

 3a

J.Czaja 

 110

Nauczyciel nieobecny p.B.Góra   - klasa 2a ;  4 lekcja  zajęcia biblioteczne.

 

 


 

 

Wtorek     07.02.2017r                      

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Jakubiec

Lek

Kl.

Zastępujący

Sala

3

1a

D.Rachwalska - Kata 

 207

4

2c

D.Rachwalska - Kata 

207

5

2c

A.Gąbka

 107

 

 

 

 
 

W związku ze zw.lek pani Wiesławy Szyszkowskiej,  zastępstwo obejmuje pan Jarosław Widomski.

Lekcje matematyki  odbywają się zgodnie z  obowiązującym planem lekcji,

wyjątek - kl.1c we wtorek rozpoczyna lekcje od  8.00.

 

 


 

Poniedziałek   06.02.2017r                      

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Jakubiec

Lek

Kl.

Zastępujący

Sala

3

2c

gr. j.ang. zaj. w  bibliotece;  pozostali uczn. przychodzą później

 

4

2c

J.Czaja  - j.polski

110

5

3a

Biblioteka

 110

6

1a

I.Dycha 

110
 

W związku ze zw.lek pani Wiesławy Szyszkowskiej,  zastępstwo obejmuje pan Jarosław Widomski.

Lekcje matematyki  odbywają się zgodnie z  obowiązującym planem lekcji,

wyjątek - kl.1c we wtorek rozpoczyna lekcje od  8.00.

 
 

 

PIĄTEK  03.02.2017r                      

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Jakubiec

Lek

Kl.

Zastępujący

Sala

3

1a

Biblioteka

 

4

2c

A.Gąbka

107

5

2c

A.Głaz za 1 z wtorku

 201

6

1a

P.Jakubiec

 110
 
 

 
 

Czwartek 02.02.2017r                      

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Jakubiec

Nauczyciel nieobecny:  p.W.Orzeł

Lek

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

     

1b

Uczniowie przychodzą później

 

2

     

1a

W.Janus  1 i 2 gr

304

3

1a

Biblioteka

 

 

 

 

4

3a

J.Wieleba

110

 

 

 

5

2c

I.Skrzypa –  udział w wykładzie

 aula

 

 

 

6

2c

udział w wykładzie

 aula

 

 

 

  


Środa 01.02.2017r

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Jakubiec

Nauczyciel nieobecny:  p.B.Góra

Lek

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

4

2c

A.Wołoszyn j.ang

219

2a

B.Czapla

109

5

2c

B.Czapla

110

 

 

 

6

3a

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 

 

7

3a

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 

 

Nauczyciel nieobecny: p.D.Rachwalska –Kata 

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Wójtowicz

Lek

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

4

2b

I.Skrzypa za 1 lek.

102

 

 

 

5

2b

I.Skrzypa

102

 

 

 

6

3e

W.Siczek

308

 

 

 

7

2b

M.Krzysztoń-Żytko

300

 

 

 

8

 

 

 

3f

Uczniowie zwolnieni do domu

 

9

 

 

 

3f

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 W związku z nieobecnością p.B.Nita  do dnia 03.02.2017r., zajęcia j.angielskiego  prowadzą nauczyciele  w grupach łączonych.

 


 
Wtorek 31.01.2017r.
 

Nauczyciel nieobecny:   p.M.Jakubiec

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

3

1a

B.Wieleba za ost. ze środy

 110

4

2c

I.Skrzypa

110

5

2c

I.Skrzypa

 110

Nauczyciel  nieobecny:   p.M.Wójtowicz

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

 1 i 2

 3f

uczniowie przychodzą później

 

3

2f

1 i 2 gr. razem

308

4

3d

1 i 2 gr. razem

219

5

1e

1 i 2 gr. razem

210

6,7,8

3f

uczniowie zwolnieni do domu

 

 

W związku ze zw.lek pani Wiesławy Szyszkowskiej,  zastępstwo obejmuje pan Jarosław Widomski.

Lekcje matematyki  odbywają się zgodnie z  obowiązującym planem lekcji.

 

Poniedziałek  30.01.2017r.
 
 
 

Nauczyciel nieobecny:   p.M.Jakubiec

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

3

2c

gr. j.ang. zaj. w  bibliotece;  pozostali uczn. przychodzą później

 

4

2c

gr. j.ang. zaj. w  bibliotece;  pozostali uczn. przychodzą później

 

5

3a

B.Czapla

 

6

1a

Uczniowie zwolnieni do domu.

Lekcja 7 przeniesiona na  3 lek. w czwartek

 

Nauczyciel  nieobecny:   s.M.Grzyśnik

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

7

1e

I.Dycha

207

8

3e

Uczniowie zwolnieni do domu.

 

 
 

Piątek  13.01.2017

Nauczyciel nieobecny:  p.V.Surtel

Nauczyciel nieobecny:  A.Wołoszyn

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

4

 

 

 

3b

1 i 2 gr. razem

 

5

1e (gr)

Uczniowie zwolnieni do domu

 

3b

1 i 2 gr. razem

 

6

 1d

Biblioteka  

 

3c (gr)

Wf z ost.

 

7

 3f (gr)

Biblioteka

 

2c

Uczniowie zwolnieni do domu

 

Nauczyciel nieobecny: p.M.Michalczyk

Nauczyciel nieobecny:  p.A.Gąbka

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

2

     

1b

Wf z ost.

 

3

1c 

J.Czaja  

 

2f

Religia

 

4

           

5

     

2d

Z.Sowa

312

6

3c(gr)

Wf z ost.

       

7

2e2c

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 

 

   Nauczyciel nieobecny:  p.I.Skrzypa

 Nauczyciel nieobecny: p.D.Rachwalska-Kata

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

3

2c

Biblioteka

 

 3e

 s.M.Grzyśnik

 

4

2g (gr)

Biblioteka

 

 2b

 E.Tylus zaj.łączone

 

5

3g

B.Czapla

 

2b

Uczniowie zwolnieni do domu

 

6

2b

Uczniowie zwolnieni do domu

 

1e

Uczniowie zwolnieni do domu

 

7

2b

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 

 

8

2f

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 

 


Czwartek 12.01.2017r. 
 
 

Nauczyciel nieobecny:  p.A.Gąbka

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

3

2f

Biblioteka – rozw. zadań z matematyki

 

4

3b

Gr. j.niem biblioteka pozostali zw. do domu

 

5

1b

C.Nafalski zaj. łączone z kl.1c

 

6

     

7

1e

Uczniowie zwolnieni do domu

 

Nauczyciel nieobecny:  s.M.Grzyśnik

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2d

Uczniowie przychodzą później

 

2

2d

Uczniowie przychodzą później

 

3

3c

B.Czapla

 

4

2f

Biblioteka – rozw. zadań z matematyki

 

5

3f

J.ang odrob.7.10

 

6

3f

J.ang odrob.8.55

 

Nauczyciel nieobecny:  p.I.Skrzypa

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

6

2a

A.Głaz za  7 lek.

201

7

2c

I.Dycha za ost.

102

8

2a

Gr.j.włoskiego – biblioteka

Pozostali uczniowie zwolnieni do domu

 

Nauczyciel nieobecny: p.D.Rachwaska – Kata  

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

3

1e

Wf z 7 lek. z piątku

 

4

1e

E.Krasowska zaj.łączone

 

5

2b

Gr. j.ros. biblioteka,  pozostali zwolnieni do domu

 

6

2b

Gr. j.ros. biblioteka,  pozostali zwolnieni do domu

 

 

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Michalczyk   -  2d  (gr)  – biblioteka

                                   p.A.Wołoszyn   -     2d  (gr) – biblioteka

                                                                   1a   ( 1 i 2 gr razem)

Nauczyciel nieobecny: p.V.Surtel – 3c – uczniowie przychodzą później 

 
 
 
 
 
 
Wtorek 10.01.2017

Nauczyciel nieobecny:  p.V.Surtel

Nauczyciel nieobecny:  A.Wołoszyn

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2f (gr)

Uczniowie przychodzą później

 

 

 

 

2

2f (gr)

Uczniowie przychodzą później

 

 

 

 

3

 

   

 

 

 

4

 2e  biblioteka  

3d

1 i 2  gr razem 

 

5

 

   

3b 

1 i 2  gr razem  

125 

6

 

 

 

2c

 

B.Czapla 

aula

7

 

 

 

3c

B.Czapla 

aula 

8

 

 

 

2d

Uczniowie zwolnieni do domu

 

Nauczyciel nieobecny: p.M.Michalczyk

Nauczyciel nieobecny:  p.A.Gąbka

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

2

 

 

 

1b

Uczniowie przychodzą później

 

3

1c

B.Wieleba - geografia 

219

1b

Uczniowie przychodzą później

 

4

1b

Uczniowie przychodzą później

 

2f

B.Czapla

107 

5

3c

wf z ost.

 

 

 

 

6

2e2c

B.Czapla 

aula

 

 

 

7

3c 

B.Czapla  

 

 

 

 

8

2e2c

Uczniowie zwolnieni do domu

       
     Nauczyciel nieobecny:  p.I.Skrzypa  
2  2c   M.Krzysztoń-Żytko matematyka   102      
3 2b   D.Rachwalska-Kata j.polski  207       

 

 


 
 
 
 
Poniedziałek 09.01.2017

Nauczyciel nieobecny:  p.V.Surtel

Nauczyciel nieobecny:  p.I.Skrzypa

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2f (gr)

Uczniowie przychodzą później

 

 

 

 

2

2f (gr)

Uczniowie przychodzą później

 

 

 

 

3

2f

Wf dla wszystkich

 

3e

M.Grzyśnik religia

102

4

     

2f

Wf dla wszystkich

 

5

3f (gr)

biblioteka

 

 

 

 

6

3f (gr)

biblioteka

 

 

7

2e

Wf z ost.lek

 

2c

I.Dycha

102

8

3c

I.Dycha

306

2g

Uczniowie zwolnieni do domu

 

9

 

 

 

2c

Uczniowie zwolnieni do domu

 

Nauczyciel nieobecny: p.D.Rachwalska –Kata  

Nauczyciel nieobecny:  p.A.Gąbka

Lek.

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

2

 

 

 

1b

Uczniowie przychodzą później

 

3

2b

W.Janus za ost. z wtorku

207

3b

Gr. j niemieckiego biblioteka pozostali uczniowie przychodzą później

 

4

2b

I.Dycha

207

3b

Gr. j niemieckiego biblioteka pozostali uczniowie przychodzą później

 

5

1e

M.Grzyśnik religia

207

2f

W.Szyszkowska matematyka

107

6

1e

M.Grzyśnik religia

207

2d

A.Janacz wf  z ost.

 

7

 

 

 

1b

Uczniowie zwolnieni do domu

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Czwartek 05.01.2017r.

Nauczyciel nieobecny:  p.Z.Sowa

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

1

3g

Uczniowie przychodzą później

 

2

3b

Uczniowie przychodzą później

 

3

3b

Uczniowie przychodzą później

 

4

1a

M.Hys-Mazur biologia za ost. z piątku

312

5

2d

M.Michalczyk (gr 2/2 ) j.angielski za ost. ze środy

(gr 1/2) biblioteka

312

6

2d

biblioteka

 

 

 

 

 

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Karczmarska

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

2

3a

J.angielski 1 i 2 gr. razem

308

3

3a

J.angielski 1 i 2 gr. razem

308

 

 

 

 

 

 

 

 

Nauczyciel nieobecny:  p.I.Skrzypa

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

6

2a

A.Głaz za  7 lek.

201

7

2c

I.Dycha za ost.

102

8

2a

Gr.j.włoskiego – biblioteka

Pozostali uczniowie zwolnieni do domu

 


Środa 04.01.2017

Nauczyciel nieobecny:  p.Z.Sowa

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

2

3b

B.Czapla (arkusz mat.)

aula

3

3g

B.Czapla

 

4

3c

M.Krzosek historia

103

5

3c

M.Michalczyk

219

6

2g

B.Czapla

312

7

3g

Uczniowie zwolnieni do domu

 

8

2d

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 

 

 

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Karczmarska

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

2

2g(gr)

Uczniowie przychodzą później

 

3

2g(gr)

Uczniowie przychodzą później

 

4

3g

J.angielski 1 i 2 gr. razem

125

 

 

 

 

 

Wtorek 03.01.2017r.

Nauczyciel nieobecny p.M.Karczmarska

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2g(gr)

Uczniowie przychodzą później

 

2

2g(gr)

Uczniowie przychodzą później

 

3

3g(gr)

Uczniowie przychodzą później

 

4

3g(gr)

Uczniowie przychodzą później

 

5

1e(gr)

J.angielski 1 i 2 gr. razem

202

6

2a(gr)

J.angielski 1 i 2 gr. razem

308

7

2a(gr)

J.angielski 1 i 2 gr. razem

308

 

Nauczyciel nieobecny p.Z.Sowa

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

6

2d

Gr 1/2 A.Wołoszyn -  j.angielski  z.łączone z kl.2c

Gr 2/2 - uczniowie zwolnieni do domu

312

7

2d

Uczniowie zwolnieni do domu

 

8

3c

Wf z ost.

 



.
.
.
Poniedziałek  02 stycznia 2017r.
Nauczyciel nieobecny M.Karczmarska - zajęcia odbywają się w grupach łączonych

Nauczyciel nieobecny s.M.Grzyśnik

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

7

1e

J.Stafiej matematyka z 1 lek.w czwartek

307

8

3e

Uczniowie zwolnieni do domu

 

9

1e

Uczniowie zwolnieni do domu

 


Czwartek 22.12.2016
Nauczyciel nieobecny:  p.A.Gąbka
3. lekc.  -   kl.2f   zajęcia biblioteczne 
                                        4. lekc.  -    kl. 3b gr  j.niemiecki z ost. pozost. zajęcia biblioteczne 

Środa 21.12.2016r.
 
Nauczyciel nieobecny:  p.A.Gąbka 
 
uczniowie kl. 3b i 2d przygotowują wigilię klasową wraz z wychowawcami 

 


 

Wtorek 20.12.2016r.

Nauczyciel nieobecny: p.Cezary Nafalski - zajęcia prowadzą  w grupach łączonych  n-le wf  

 

 


 

 Piątek 16.12.2016r.

 

Nauczyciel nieobecny p.D.Rachwalska -Kata 

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

3

3e

J.Widomski matematyka z 1 lek.

307

4

2b

biblioteka 

 

5

2b

biblioteka

 
 1e  biblioteka  

Nauczyciel nieobecny p.A.Szyszkowska

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

4

1e

M.Karczmarska 1 i 2 gr.razem

210

       

Nauczyciel nieobecny p. L.Jonak 

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2cbde(gr)

Uczniowie przychodzą  później

 
2 2cbde(gr)

Uczniowie przychodzą  później.

 

 


 

 Czwartek  15.12.2016r

Nauczyciel nieobecny p.A.Szyszkowska

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

3

3e(gr)

Uczniowie zwolnieni do domu

 

4

3e(gr)

Uczniowie zwolnieni do domu

 

5

1a(gr)

Gr. biblioteka

 

6

     

7

1e(gr)

Uczniowie zwolnieni do domu

 

8

1e(gr)

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 

 

 

Nauczyciel nieobecny p.W.Szyszkowska

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2f

J.Stafiej - matematyka

301

2

2f

J.Stafiej -  matematyka

301

3

3d

Gr j.niemieckiego -  biblioteka pozostali zwolnieni do domu

 

4

3d

Gr j.niemieckiego -  biblioteka pozostali zwolnieni do domu

 

 

Nauczyciel nieobecny: C.Nafalski

7

1d

E.Tylus zajęcia łączone z kl. I c

aula

 

 

 

 


 Piątek 09.12.2016r.

 

Nauczyciel nieobecny p.V.Surtel

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

5

1e

W.Orzeł  całość informatyka 

306

6

1d

J.Bańka  geografia z  1 lek.

220

7

3f (gr) 

Uczniowie zwolnieni do domu

 
       

Nauczyciel nieobecny p.A.Szyszkowska

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

4

1e

M.Karczmarska 1 i 2 gr.razem

210

       

  


 

 Czwartek 08.12.2016r

 

Nauczyciel nieobecny p.V.Surtel

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

1

3c

Uczniowie przychodzą  później

 
       
       
       

Nauczyciel nieobecny p.A.Szyszkowska

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

3

3e (gr)

Uczniowie zwolnieni do domu

 

4

3e (gr)

Uczniowie zwolnieni do domu

 

5

1a

1 i 2 gr razem

219

6

     

7

1e (gr)

Uczniowie zwolnieni do domu

 

8

1e(gr)

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 


 

 Środa  07.12.2016r

Nauczyciel nieobecny p.A.Szyszkowska

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

5

1a

  A.Wołoszyn  1 i 2 gr.razem

219

6

1a

A.Wołoszyn    1 i 2 gr.razem

210

7

3e

A.Fac           1 i 2 gr.razem

125

       

Nauczyciel nieobecny p.V.Surtel

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

3

1d

B.Góra j.polski za ost. z piątku

109

4

2f

Wf z 1 lek. pozostali uczn. przychodzą później

 

5

2f

Wf z 2 lek.  pozostali uczn. przychodzą później

 

6

3f

Biblioteka

 

7

3f

Biblioteka

 

8

1e

W.Orzeł  1 i 2 gr. razem

306

 

 

 


 

Poniedziałek 05.12.2016 

Nauczyciel nieobecny:   p.M.Karczmarska

- zajęcia odbywają się w grupach łączonych

 z  nauczycielem  drugiej  grupy j.angielskiego 

 

 

 


 

Poniedziałek 21.11.2016r.

Nauczyciel nieobecny: p.W.Dąbek

-  zajęcia prowadzą w grupach łączonych n-le wf 

 

Nauczyciel nieobecny p.B.Góra

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

4

3f

B.Czapla

109

5

1d

B.Czapla

109

6

1d

J.Widomski

109

7

3f

Gr. biblioteka

 

8

2a

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nauczyciel nieobecny p.D.Rachwalska-Kata

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

3

2b

B.Czapla

207

4

2b

A.Wołoszyn

207

       
       

Nauczyciel nieobecny p.A.Gąbka

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

4

3b

I.Dycha za ost

107

5

2f

I.Skrzypa

107

6

2d

Wf za ost.

 

7

1b

M.Krzysztoń-Żytko/I.Dycha 

107


 

Piątek 18.11.2016r.

Nauczyciel nieobecny: p.Beata Hulak

-  zajęcia prowadzą w grupach łączonych n-le wf 

 


 

 Środa  16.11.2016r.

 

Nauczyciel nieobecny p.V.Surtel

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

3

1d

E.Krasowska 

306

4

2f

Gr. fizyczna zaj. wf

 

5

2f

Gr. fizyczna zaj. wf

 

6

3f

M.Wójtowicz

306

7

3f

M.Wójtowicz

306

8

1e

Uczniowie zwolnieni do domu

 

Nauczyciel nieobecny p.M.Jakubiec

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

4

2c

I.Skrzypa

110

5

2c

I.Skrzypa

110

6

3a

I.Dycha za ost.

110

7

3a

Uczniowie zwolnieni do domu

 

Nauczyciel nieobecny p.A.Wołoszyn

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

2

2b

1 i 2 gr razem

219

3

2b

1 i 2 gr razem

219

4

 

 

 

5

1a

Wycieczka

 

6

1a

Wycieczka

 

 

 

 

 


 

 Poniedziałek   14.11.2016

Nauczyciel nieobecny: p.B.Góra

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

3

3d

B.Czapla

109

4

3f

M.Wójtowicz 

109

5

1d

B.Czapla.

109

6

1d

J.Widomski  za ost

109

7

3f

Grupa j.ang. – biblioteka pozostali zwolnieni do domu

109

8

2a

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 


 

Czwartek  10.11.2016r.     

Nauczyciele nieobecni (oddelegowani): 

p.J.Czaja

p.A.Głaz

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala 

2

3g

B.Czapla

124

     

3

1c

Akademia

       

4

3c

I.Dycha

210

3g

B.Czapla

 124

5

 

 

 

2e

Akademia

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            s.M.Grzyśnik

4

1e

Biblioteka

 

 

5

3f

Akademia

 

6

3f

Biblioteka

 

7

1e

Uczniowie zwolnieni do domu

 


Środa   09.11.2016r.     Klasy: 1b   wycieczka 

Nauczyciele nieobecni:         

p.M.Krzosek

p.E.Tylus

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala 

5

2e

I.Dycha  za 1 z czwartku

202

 

 

 

6

 

 

 

2c

I.Dycha

202

7

 

 

 

1b

Wycieczka

 

 

Środa   09.11.2016r.      Nauczyciele nieobecni:         

p.W.Orzeł

p.W.Janus

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala 

1

 

 

 

2c

Uczniowie przychodzą później

 

2

 

 

 

2c

Uczniowie przychodzą później

 

3

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

1b

Wycieczka

 

5

1c

Próba apelu J.Czaja

 

3d

Wf z 2 lekcji

 

6

1b

Wycieczka

 

1c

Próba apelu J.Czaja

 

7

1a/gr

P.Jakubiec za 1 z czwartku

122

1a/gr

P.Jakubiec za 1 z czwartku

122

8

1e

Uczniowie zwolnieni do domu

 

2b

Uczniowie zwolnieni do domu

 

9

1d

Uczniowie zwolnieni do domu

 

2b

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

Środa   09.11.2016r.      Nauczyciele nieobecni:         

s.M.Grzyśnik

p.B.Góra

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala 

1

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

3d

Uczniowie przychodzą później

 

4

3d

Wf z 1 lekcji

 

2a

Uczniowie zwolnieni do domu

 

5

2g

C.Nafalski

109

2a

Uczniowie zwolnieni do domu

 

6

3e

Biblioteka

 

 

 

 

7

 

 

 

2g

Gr j.niem biblioteka/pozostali uczn.zwolnieni do domu

 

                             p.J.Wieleba

 

1

3f

Uczniowie przychodzą później

 

 

2

 

 

 

3

3b

Biblioteka

 

4

1a

B.Wieleba

307

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Wtorek   08.11.2016r.     

Nauczyciele nieobecni:  p.B.Czapla , p.M.Krzosek, p.M.Hys -  Mazur 

 

p.M.Krzosek

p.M.Hys-Mazur od godz.8.00

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala 

1

1e

Uczniowie przychodzą  później

       

2

3d

Wf za ost.

 

2a

Biblioteka gr/gr włoski

     /302

3

2d

Z.Sowa za ost. ze środy

312

3b

E.Tylus za ost.

217

4

1a

Biblioteka

 

3b

I.Dycha

217

5

1d

Biblioteka

 

1b

I.Dycha

217

6

1d

Biblioteka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Piątek  04.11.2016r.     Klasy: 2b i 2c – wycieczka  03-04.11.2016r.

Nauczyciele nieobecni:         

p.M.Krzosek

p.I.Skrzypa

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala 

3

1c

C.Nafalski edb

103

2c

Wycieczka

 

4

3d

Biblioteka

 

2g

Wf za ost. /gr.bibliot.

 

5

3c

Wf za ost./gr.bibliot.

 

3g

M.Karczmarska

124

6

2e

M.K.Żytko     wm  2c

300

2b

Wycieczka

 

7

1b

Uczniowie zwolnieni do domu

 

2b

Wycieczka

 

8

 

 

 

2c

Wycieczka

 

9

 

 

 

2c

Wycieczka

 

 

 

p.D.Rachwalska-Kata

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

3

3e

A.Głaz wm.2b

201

4

2b

Wycieczka

 

5

2b

Wycieczka

 

6

1e

M.Grzyśnik za ost. z czwartku

 

 

p.B.Wieleba

Lekcja

Kl.

Zastępujący

Sala

5

3e

I.Dycha za ost.

202

6

3e

Uczniowie zwolnieni        do domu

 



 

 

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Jakubiec

Nauczyciel nieobecny:  p.B.Góra

Lek

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

4

2c

A.Wołoszyn j.ang

219

2a

B.Czapla

109

5

2c

B.Czapla

110

 

 

 

6

3a

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 

 

7

3a

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 

 

Nauczyciel nieobecny: p.D.Rachwalska –Kata 

Nauczyciel nieobecny:  p.M.Wójtowicz

Lek

Kl.

Zastępujący

Sala

Kl.

Zastępujący

Sala

4

2b

I.Skrzypa

102

 

 

 

5

2b

I.Skrzypa

102

 

 

 

6

3e

W.Siczek

308

 

 

 

7

2b

M.Krzysztoń-Żytko

300

 

 

 

8

 

 

 

3f

Uczniowie zwolnieni do domu

 

9

 

 

 

3f

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

100 zdjęć na 100 lecie - galeria - strona 4

Czestochowa_1962 Francja
Solina_2003 Wieliczka_2007
Bieszczady_2009 Bieszczady
                   
                    
                      
        
 
 
 
 
strona  < poprzednia   1  2  3  4 

Apel o wsparcie 100 lecia

100 zdjęć na 100 lecie - galeria - strona 3

 

zjazd_abs_1988 kl_4c_1989-1990-
kl_4e_1994-1995 kl_1c_2001
kl_2e_2008

szczawnica_1949 zakopane_1956
krakow_1956 opiekunowie_i_dwie_uczennice_z_3e_ 1993r
obóz_językowy_w_Mielnie_2000r1
23
4 5 6 1 2
 

 

strona  < poprzednia   1  2  3  4  następna >

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Friday the 21st. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.