Rada Rodziców

Drukuj
Kategoria: Strefa Rodzica
Utworzono: piątek, 09, listopad 2012 Opublikowano Super User

Regulamin Rady Rodziców można pobrać klikając tutaj.

Konto Rady Rodziców: 69941000002001100001690001

  

SKŁAD RADY RODZICÓW - rok szkolny 2017/2018

 

Przewodniczący - Stanisław Mazur

Z-ca Przewodniczącego - Justyna Kędra-Łukasiewicz

Skarbnik – Bożena Duda

Sekretarz – Lucyna Oleszko 

   

KOMISJA REWIZYJNA

Bożena Powrózek

Justyna Boś

Bożena Kania 

 

 

 

SKŁAD RADY RODZICÓW - rok szkolny 2016/2017

Przewodniczący - Stanisław Mazur

Z-ca Przewodniczącego - Teresa Samuła

Skarbnik – Bożena Duda

Sekretarz – Justyna Kędra Łukasiewicz

 

KOMISJA REWIZYJNA

Beata Madej

Agnieszka Jonak

Dorota Krzysztoń

 

RODZICIELSKA GRUPA ZADANIOWA

Agnieszka Jonak

Dorota Placha

Elżbieta Jargiło


 

SKŁAD TRÓJEK KLASOWYCH - rok szkolny 2016/2017

 

Klasa

Wychowawca

 

 

 

I A

Piotr Jakubiec

Monika Śmietana

Teresa Samuła

Jolanta Zając

I B

Włodzimierz Orzeł

Agnieszka Kędziora Marek Serwatka Anna Budkowska

I C

Joanna Czaja

Urszula Moskal

Gabriela Flis-Ruszecka

Andrzej Oleszko

Dorota Król

I D

Józef Bańka

Roman Moskal

Marzena Adamaszek

Marian Ślusarz

I E

Elżbieta Krasowska

Janina Breś

Agnieszka Skubik

Krystyna Ćwiek

II A

Alicja Głaz

Justyna Kędra Łukasiewicz

Małgorzata Jarosz

Tomasz Mucha

II B

Dorota Rachwalska - Kata Agnieszka Jonak

Wioletta Pawusiak

Małgorzata Kiszka

II C

Izabela Skrzypa

Elżbieta Powęska Anna Daśko Małgorzata Sajewska

II D

Robert Kaproń

Dorota Krzysztoń

Izabela Grzegórska

Marian Król

II E

 Małgorzata Krzysztoń-Żytko Elżbieta Jargiło  Jan Golec Justyna Mędykowska

II F

Violetta Surtel

Bożena Duda

Beata Kołtyś

Krzysztof Kurasiewicz

II G

Cezary Nafalski

Jan Chmiel

Alicja Daśko

Agnieszka Różyło

III A

Marzena Jakubiec

Stanisław Mazur

Dorota Placha

Marta Tutak

III B

Józef Wieleba

Bożena Kulpa

Justyna Wojciechowska

Renata Chmiel

III C

Małgorzata Michalczyk Dariusz Gąska Stefan Kulak Jan Król

III D

Waldemar Janus Monika Powęzka Dorota Pezda Aleksander Czarny

III E

Barbara Wieleba

Bożena Jarzynka

Anna Chorębała

Stanisław Wojciechowski

III F

Magdalena Wójtowicz

Wioletta Małysz

Bożena Tes

Grażyna Pizoń

III G

Bożena Czapla

Agnieszka Kulińska

Janusz Lepiejza

Małgorzata Żaba

 

 

 

 

 

 

Tuesday the 21st. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.