Zastępstwa

Drukuj
Kategoria: Szkoła
Utworzono: piątek, 16, luty 2018 Opublikowano I.Dycha

 

 

Nauczyciele nieobecni w dniu 20.04.2018r.( piątek)  

Lekcja p.B.Hulak  p.R.Kaproń  p.G.Mazur  p.M.Krzosek  p.E.Tylus 
1   1e wf g1 ucz. przych.póżniej  2ab gr ucz. przych.póżniej    
2   1e wf g1   ucz. przych.póżniej   2ab gr ucz. przych.póżniej    
3 1a  j.polski M.Jakubiec 1a  j.polski M.Jakubiec
  3a  gr ucz. przych.póżniej    
4 1a  j.polski M.Jakubiec 1a j.polski M.Jakubiec     2ab gr ucz. przych.póżniej 3d biblioteka  1b j.ang B.Nita (pl)
5 1d I.Dycha  1d I.Dycha   

2b zaj. łączone z 3b

M.K.Żytko

2a zaj.łączone z 2b

M.H.Mazur  

6 1d  I.Dycha zaj.łącz. z kl. 1c 1d  I.Dycha zaj.łącz. z kl. 1c      2c Z.Sowa za 1e
7       3e ucz.zw.do domu 1b ucz.zw.do domu 
8   3d-4/6,3e-4/7,3f-4/7 wf g1 zaj.łączone   2d ucz. zw do domu 1a ucz.zw. do domu  
9   3d-4/6,3e-4/7,3f-4/7 wf g2 zaj.łączone      

Klasa 1e wraz z p.D.Rachwalską-Kata  uczestniczy w  wykładach naukowych w Nadleśnictwie w Janowie Lubelskim

Klasa 2b 4 lekcja zaj.łączone z 3b p.M.K.Żytko

Klasa 2e 5 lekcja zajęcia prowadzi  p.Z.Sowa (w zamian za 1e)

 

Zajęcia wychowania fizycznego za p.G.Skiba prowadzi p.W.Dąbek  


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 19.04.2018  (czwartek)

Nr p.B.Janus  p.C.Nafalski  p.G.Skiba  p.A.Janacz
1 1abcd gr uczn.przychodzą później   3a  gr  ucz. przych.później   3f gr  ucz. przych.później   
2 1abcd gr uczn.przychodzą później     3f  gr  ucz. przych.później   
3 3d gr  ucz. przych.później    2d gr W.Siczek (pl)  2d gr W.Siczek (pl)
4 3d gr  ucz. przych.później 1d I.Dycha za ost. ze środy    1c  1 i 2 gr razem
5   2e  fizyka gr 2

1b M.Hys-Mazur

za ost.

2e gr 2 fizyka
6   2e fizyka gr2  1b M.Krzosek  2e gr 2 fizyka 
7   2c ucz. zw. do domu (grupa fizyki przychodzi  na 1 i 2 lek. )   2b gr ucz. zwolnieni do domu 2b gr ucz. zwolnieni do domu
8     2b gr ucz. zwolnieni do domu 2b gr ucz. zwolnieni do domu
9     3d ucz. zw. do domu  3d ucz. zw. do domu 

 

 

Nr p.R.Kaproń   p.I.Skrzypa p.M.Karczmarska  p.W.Dąbek
1 3f gr  ucz. przych.później      
2 3f gr  ucz. przych.później      2a 1 i 2 gr razem
3 1a 1 i 2 gr razem   2e 1 i 2 gr razem  
4      2e 1 i 2 gr razem  
5  

1a zaj.łączone

z 3c p.M.Jakubiec 

3g 1 i 2 gr razem 

 
6   3g biblioteka    
7   3f biblioteka    
8    2a ucz.zw.do domu     

 

 

 

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 18.04.2018  (środa) 

s.M.Grzyśnik; p.M.Michalczyk; p.M.Wójtowicz, p.Z.Sowa; p.D.Wiechnik; p.E.Tylus; 

Poszczególne klasy maja poniższe zajęcia:

1 7:10- 7:55  2e (religia) uczn.przychodzą później     3abc (j.niem) gr  uczn.przychodzą później 
2 8:00- 8:45 1a (j.ang)  gr wolna      3abc (j.niem) gr  uczn.przychodzą później 
3 8:55- 9:40
1e (religia)  M.Jakubiec

 1c  (j.ang) 1 i 2 gr razem

 
4 9:50-10:35 2c (j.ang) biblioteka 

1b (matem) 

j.ang z 1 lekcji 

 
5 10:55-11:40

2b (j.ang) 

1 i 2 razem 

1c (matem) I.Dycha   
6 11:45-12:30    1e (matem)  I.Skrzypa   2a (religia) M.Jakubiec 
7 12:35-13:20 3g (religia) biblioteka   

8 13:25 - 14.10

 1a (religia) zaj.łączone

z 3g P.Jakubiec 

   

 


Wtorek 17.04.2018r.
 Nauczyciele nieobecni: 
 

 

p.B.Góra 

p.G.Skiba 

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

 

1

      3c gr

W.Dąbek 

 

2

3g

ucz.przychodzą później    3f gr 

W.Dąbek  

 

 

3

3a

E.Tylus za ost.

109 

 

 

 

4

1b W.Dyjach za ost.  109      
5 1b

M.Krzosek (pl)

103       
6 2d E.Tylus zaj.łączone  109       
7 1c Z.Sowa (pl)  312 

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 13.04.2018  (piątek) 

Nr Godz p.Z.Sowa p.M.K.Żytko p.V.Surtel 
1 7:10- 7:55      1d gr ucz. przych. później 
2 8:00- 8:45  1b M.Krzosek     1d gr ucz. przych. później 
3 8:55- 9:40  1c biblioteka     
4 9:50-10:35 1c A.Głaz z ost. 3b I.Skrzypa   
5 10:55-11:40 1e zaj. łączone z 2b  3b A.Głaz zaj. łączone z 3c  
6 11:45-12:30 1e  ucz.zw. do domu   3e M.Krzosek  
7 12:35-13:20 2c ucz. zw. do domu (grupa chemii biblioteka)  2b  ucz. zwolnieni do domu

8 13:25 - 14.10   1e ucz. zwolnieni do domu  

 


 

 Nauczyciele nieobecni w dniu 12.04.2018  (czwartek)

Nr Godz p.C.Nafalski  p.B.Góra  s.M.Grzyśnik 
1 7:10- 7:55 3a  gr  ucz. przych.później     
2 8:00- 8:45      
3 8:55- 9:40    1c matematyka ZS (pl)  
4 9:50-10:35 1d matematyka p.M.K.Żytko  1b matematyka ZS  za 7 lek. Na 7 - geografia   
5 10:55-11:40 2e 1 i  2 g razem  3a ucz. zwolnieni do domu 3f biblioteka
6 11:45-12:30 2e 1 i  2 g razem  3a ucz. zwolnieni do domu 1d  I.Dycha 
7 12:35-13:20 2c ucz. zw. do domu (grupa fizyki przychodzi  na 1 i 2 lek. )   3g biblioteka (gr.językowa)

1c Z.Sowa 

 


 

 Nauczyciele nieobecni w dniu 11.04.2018  (środa) 

Nr Godz p.P.Jakubiec p.M.Jakubiec p.B.Góra 
1 7:10- 7:55 2a  ucz. przych.później     
2 8:00- 8:45 2a 1 i 2 gr  biologia    
3 8:55- 9:40 2a 1 i 2 gr  biologia    
4 9:50-10:35  2a j.angielski z ost. 3c B.Czapla s.107  
5 10:55-11:40 2a 1 i 2 gr  biologia    
6 11:45-12:30 3a B.Czapla s.107   1c  JOK 
7 12:35-13:20 3a B.Czapla s.107   1c JOK
8 13:25-14:10  3 g ucz. zwolnieni do domu    

Klasy  1a, 1b, 1c, 1d, 1e od godziny 9.50 do 12.30  uczestniczą w przedstawieniu w JOK, od 12.35 odbywają  się dalsze zajęcia  wg planu lekcji.

 

 


  

Nauczyciele nieobecni w dniu 05.04.2018 ( czwartek) 

  

Nr lek

Godz

s.M.Grzyśnik 

5

10:55-11:40

3f aula szkolenie 

6

11:45-12:30

 1d J.Stafiej (pl)

7

12:35-13:20

 1c biblioteka

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 06.04.2018r.( piątek)  

Lekcja Godz. R.Kaproń  C.Nafalski 
1 7:10- 7:55 1e wf g1 ucz. przych.póżniej  
2 8:00- 8:45 1e wf g1   ucz. przych.póżniej  
3 8:55- 9:40 1a-2/2 wf g2 zaj.łączone  
4 9:50-10:35 1a-2/2 wf g2 zaj.łączone  
5 10:55-11:40 1d-1/2 wf g3 zaj.łączone  
6 11:45-12:30 1d-1/2 wf g4 zaj.łączone 1b M.Krzosek 
7 12:35-13:20   3g  ucz.zw.do domu 
8 13:25-14:10 3d-4/6,3e-4/7,3f-4/7 wf g1 zaj.łączone 3g  ucz.zw.do domu 
9 14:15-15:00 3d-4/6,3e-4/7,3f-4/7 wf g2 zaj.łączone 3g  ucz.zw.do domu  

 

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 28.03.2018r.( środa) 

  

Nr lek

Godz

p.C.Nafalski 

p.I.Dycha 

4

9:50-10:35

  1c B.Czapla

 

5

10:55-11:40

 1e chemia zaj. łączone  E.Krasowska 

 

6

11:45-12:30

 2c B.Czapla

 

7

12:35-13:20

 2c B.Czapla

1a religia zaj.łączone

8

13:25-14:10

 

1c ucz.zw.do domu

9 14:15-15:00   1d uczn.zw.do domu 

Klasa 1a j.angielski godz.8.00.

 


 

 

W związku z organizacją "Dni Otwartych" w dniach 26-27.03.2018r.
w planie lekcji wprowadzono poniższe zmiany:

 

Nr lekcji

Wtorek 27.03.2018r.

Dot.klas 2b; 3b

Dot.klas:  3f

Dot.klas: 3a; 1a;2a;2d

Dot.klas: 1a;1b;3c

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

3

 

 

3a religia z ost. p.E.Tylus

 

4

3b wos p.A.Głaz za ost. z piątku

3f biblioteka

2d religia z ost. p.E.Tylus

1b matematyka p.Z.Sowa

5

3b biblioteka

3f  j. angielski

 1 i 2 gr razem

2a zaj.łączone z kl.1b p.B.Góra

1a B.Czapla

6

2b p.B.Czapla

3f  j. angielski

 1 i 2 gr razem

2d zaj.łączone z kl.1a p.M.Jakubiec

 

7

 

 

 

2a biblioteka

1c zaj.łączone  kl.3c p.B.Góra

  

 

Nr lekcji

Poniedziałek 26.03.2018r.

Dot.klas 2a;2b; 2e

Dot.klas:  1a;1c;3f;2e

Dot.klas: 3f,3g;1a

Dot.klas: 3a;3c; 3d

1

 

1a gr pani M.Wójtowicz  uczn. przychodzą później

 

 

2

 

1a gr pani M.Wójtowicz uczn. przychodzą później

 

3a biblioteka 

3

2b religia z 1 lek. E.Tylus zaj.łączone z 3g

1c  j. angielski

 1 i 2 gr razem

3f fizyka za ost. z wtorku

3d gr j. niemieckiego biblioteka  pozostali przychodzą później

4

2b  M.K.Żytko matematyka z ost.z piątku

1c  j. angielski

 1 i 2 gr razem

1a gr językowa biblioteka

3d j.polski M.Jakubiec zaj.łącz. z 3c

5

2e biblioteka

3f  j. angielski

 1 i 2 gr razem

1a gr językowa biblioteka

 

6

2a biologia M.H.Mazur zaj.łączone z gr 2b 

2e  j. angielski

 1 i 2 gr razem

3g religia E.Tylus zaj.łączone z 3c 

 

7

2a gr.wf  p.C.Nafalskiego ucz.zw do domu  

2e  j. angielski

 1 i 2 gr razem

 

3c wf z ostat.

  

  


 

 Nauczyciele nieobecni w dniu 23.03.2018r. (piątek)  

Nr Godz p.P.Jakubiec p.M.Jakubiec p.R.Kaproń 
1 7:10- 7:55 1d gr ucz. przych.później    1e uczniowie przychodzą poźniej 
2 8:00- 8:45 1d gr ucz. przych.później    1e uczniowie przychodzą poźniej 
3 8:55- 9:40 2a 1 i 2 gr  biologia 1e uczniowie przychodzą poźniej  1a gr biblioteka
4 9:50-10:35 2a 1 i 2 gr  biologia 1e uczniowie przychodzą poźniej  1a gr biblioteka
5 10:55-11:40 3g wf z ost. 3d  biblioteka 1d gr biblioteka
6 11:45-12:30 3g biblioteka 1a J.Widomski 1d gr biblioteka
7 12:35-13:20 3a ucz. zwolnieni do domu 1a J.Widomski  
8 13:25-14:10   3c biblioteka 3d ucz. zwolnieni do domu
9 14:15-15:10     3d ucz. zwolnieni do domu

 


 

 Nauczyciele nieobecni w dniu 22.03.2018r. (czwartek) 

Uczniowie klas 3 uczestniczą w Pielgrzymce  Maturzystów do Częstochowy.

Czwartek 22.03.2018  
Lekcja Klasa  Nauczyciel  nieobecny Nauczyciel zastępujący  Sala Klasa  Nauczyciel  nieobecny Nauczyciel zastępujący  Sala
1                
2 2a gr B.Hulak I.Skrzypa 102 2a gr C.Nafalski  I.Skrzypa 102
3 1a gr B.Hulak I.Skrzypa 102 1a gr R.Kaproń  I.Skrzypa 102
4 1c  B.H: A.J. M.Krzosek   103 1d C.Nafalski  J.Stafiej 307
5         2e  C.Nafalski 

W.Janus 

gr.chemiczna biblioteka

304
6 1a M.Jakubiec uczn.zw.do domu 2e  C.Nafalski 

W.Janus 

gr. chemiczna bblioteka

304
7 1e M.Jakubiec uczn.zw.do domu 2c gr C.Nafalski  ucz.zw.do domu    
8 1e M.Jakubiec uczn.zw.do domu        
                 
1 2b A.Głaz  ucz.przych.później        
2 2b A.Głaz  M.Krzosek  103        
3         2d  G.S: A.J. B.Czapla  
4 2d W.Siczek J.Widomski 308        
5 2d W.Siczek J.Bańka  220 1b G.Skiba  M.Hys-Mazur s.217
6 2c W.Siczek ucz.zw.do domu     1b G.Skiba  M.Krzosek  103
7         2b G.S: A.J. ucz.zw.do domu    
8         2b G.S; A.J. ucz.zw.do domu    
                 
                 
                 
3 2a M.Jakubiec M.Hys-Mazur          
4 2a M.Jakubiec M.Hys-Mazur          
5                
6 1d  s.M.Grzyśnik J.Czaja j.p.z ost. 210 2b M.K.Żytko ucz.zw.do domu    
7 1c  s.M.Grzyśnik  M.Krzosek 103        
9         1d M.K.Żytko ucz.zw.do domu    

 


 

   Nauczyciele nieobecni w dniu 21.03.2018r. (środa) 

Nr

Godz

s.M.Grzyśnik

p.D.Rachwalska-Kata

p.V.Surtel

M.Krzysztoń-Żytko 

1

7:10- 7:55

2e uczn. przychodzą później

 

2b-2 uczn. przychodzą później

 

2

8:00- 8:45

 

 

2b- uczn. przychodzą później

1e rekolekcje

3

8:55- 9:40

1e rekolekcje

2b p.B.Czapla

 

 

4

9:50-10:35

 

2b rekolekcje

3b rekolekcje

3e rekolekcje 

5

10:55-11:40

 

2e  p.E.Krasowska  zaj.łączone  306

3f p.E.Krasowska

zaj.łączone  306

2b M.Michalczyk j.ang 

6

11:45-12:30

 

2e p.E.Krasowska

 zaj.łączone 306

3f p.E.Krasowska

zaj.łączone  306

3c biblioteka 

7

12:35-13:20

 

3b gr wf z ost.

 

KB ind ucz.zw.do domu 

8

13:25-14:10

 

3b ucz.zw. do domu

 

 

 

 


 

 Nauczyciele nieobecni w dniu 20.03.2018r. (wtorek) 

 

Nr

Godz

s.M.Grzyśnik

p.V.Surtel

p.D.Rachwalska-Kata

1

7:10- 7:55

3d godz.wychow. z ost. 111

 

 

2

8:00- 8:45

1c rekolekcje

 

 

3

8:55- 9:40

 

 

 

4

9:50-10:35

2e rekolekcje

 

3b rekolekcje

5

10:55-11:40

3e biblioteka

1c p.M.Krzosek 103

3b p.B.Nita zaj. łączone z gr 3f

6

11:45-12:30

3d ucz.zw. do domu

3b p.M.Wójtowicz  zaj. łączone z gr 3f

2b p.M.Krzosek 103

7

12:35-13:20

3f gr  chemiczna – biblioteka

 

2b p.M.Krzosek 103

 

 

 

3f- ucz.zw. do domu

 

 

Ponadto w związku z organizacją Rekolekcji sale: 300, 301, 302, 304, 312  w godzinach  8.00 - 11.00 są wyłączone z zajęć. 

Przydział sal zamiennych jest następujący:  300 zmiana na 210; 301 zmiana na 206; 302 zmiana na 107; 304 zmiana na 306.


 

  HARMONOGRAM
udziału w Rekolekcjach  Wielkopostnych
w dniach 19 - 21.03.2018r.
               
Lp. Poniedziałek 19.03
 I tura 8.00 - 9.30
Lp. Poniedziałek 19.03
 II tura  9.30 - 10.55
1 1d 32     1 3b 19
2 3c 19     2 3e 19
3 3d 31     3 3f 36
4 3g 18     4 2a 36
5 2c 14     5 2b 27
6 2d 33     6 2e 32
7 1a 34     7 1c 28
8 1b 23     8 3a 29
9 1e 21          
  Razem 225       Razem 226
               
Lp. Wtorek  20.03
I tura 8.00 - 9.30
Lp. Wtorek 20.03 
II tura  9.30 - 10.55
1 3a 29     1 3b 19
2 3c 19     2 3e 19
3 3f 8     3 2c 14
4 3g 18     4 1a 34
5 2a 36     5 2b 27
6 2d 33     6 2e 32
7 1c 28     7 1b 23
8 3d 31     8 1d 32
          9 1e 21
  Razem 202       Razem 221
               
Lp. Środa 21.03
 I tura 8.00 - 9.30
Lp. Środa 21.03
 II tura  9.30 - 10.55
1 3a 29     1 2a 36
2 1e 21     2 2b 27
3 3c 19     3 2c 14
4 3d 31     4 2d 33
5 3e 19     5 2e 32
6 3f 8     6 1c 28
7 3g 18     7 1d 32
8 1a 34     8 3b 19
9 1b 23          
  Razem 202       Razem 221

 

 

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 16.03.2018r.( piątek) 

  

Nr lek

Godz

p.M.Karczmarska 

p.M.Hys-Mazur 

2

8:00 - 8:45

  

  1a    uczniowie przychodzą później 

3

8:55- 9:40

 

 2a chemia 122

4

9:50-10:35

  

 2a chemia 122

5

10:55-11:40

 3a 1 i 2 gr razem

 2b gr biblioteka

6

11:45-12:30

 2e 1 i 2 gr razem

2a uczniowie zwolnieni do domu 

7

12:35-13:20

 2e 1 i 2 gr razem

1e wf z 1 lekcji 

 

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 15.03.2018r.( czwartek)

 

Nr lek

Godz

p.M.Karczmarska 

p.C.Nafalski 

1 7:10-7:55

 

    3a gr  uczn. przychodzą później

2

8:00 - 8:45

  

  2a    gr biblioteka

3

8:55- 9:40

 2e 1 i 2 gr razem

 

4

9:50-10:35

  2e 1 i 2 gr razem

  1d p.M.K.Żytko   za ost. 

5

10:55-11:40

3g gr biblioteka 

 2e gr biblioteka

6

11:45-12:30

 

2e gr biblioteka

7

12:35-13:20

 

2c uczniowie zwolnieni do domu (grupa fizyki  zajęcia na 1 i 2 lekcji)

  


 

  

Nauczyciele nieobecni  w dniu  14  marca 2018r.( środa) 

Nr lek

Godz

p.M.Karczmarska 

3

8:55- 9:40

 1d 1 i 2 gr razem

4

9:50-10:35

 1d 1 i 2 gr razem

5

10:55-11:40

 3g 1 i 2 gr razem

6

11:45-12:30

 3g 1 i 2 gr razem

7

12:35-13:20

 2a 1 i 2 gr razem

 

oraz  p.G.Skiba -  9 lekcja klasa 3b gr uczniowie zwolnieni do domu 

  


 

Nauczyciele  nieobecni: 

 w dniu   13  marca 2018r.;   

 

Nr lek

Godz

p.C.Nafalski 

1 7:10-7:55    3a  gr uczn. przychodzą później

2

8:00 - 8:45

 3a  gr uczn. przychodzą później

3

8:55- 9:40

 3g  R.Kaproń wf (pl)

4

9:50-10:35

 1a biblioteka  

5

10:55-11:40

 2e   gr biblioteka

 

 


 w dniu  12 i 13 marca  2018r.:

p.M.Karczmarska  

Nr

Godz

Poniedziałek

Wtorek

1

7:10- 7:55

3g-2/2 uczn. przychodzą później

 

2

8:00- 8:45

3g-2/2 uczn. przychodzą później

 

3

8:55- 9:40

3a-1 i 2  gr razem

 

4

9:50-10:35

1d-1 i 2  gr razem

3a-1 i 2  gr razem

5

10:55-11:40

2a-1 i 2  gr razem

 

6

11:45-12:30

2e-1 i 2  gr razem

2a-1 i 2  gr razem

7

12:35-13:20

2e-1 i 2  gr razem

 

   


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 09 marca 2018r.( piątek)  

Nr lek

Godz

p.M.Karczmarska 

p.M.Wójtowicz  

 

5

10:55-11:40

 3f 1 i gr razem

3a 1 i 2 gr razem 

6

11:45-12:30

2e gr  uczn.zwol. do domu 

2e gr  uczn.zwol. do domu 

7

12:35-13:20

 2e gr  uczn.zwol. do domu 

 2e gr  uczn.zwol. do domu 

 Grupa 2e i 2c  - 8 lekcja uczn.zw. do domu -  lekcja odrobiona.

Ponadto nieobecna p.J.Stafiej - zajęcia w klasie 2e  w zast. prowadzi p.J.Widomski (2godz.pl)  


 

Nauczyciel nieobecny  w dniu  08  marca 2018r.( czwartek)

 

Nr lek

Godz

p.B.Góra 

3

8:55- 9:40

 1c  matematyka z ost. s.312

4

9:50-10:35

 1b matematyka 312

5

10:55-11:40

  3a  uczn.zwol. do domu 

6

11:45-12:30

  3a  uczn.zwol. do domu 

7

12:35-13:20

 3g biblioteka 

 


 

 Nauczyciele nieobecni w dniu 07 marca 2018r.( środa)  

Nr lek

Godz

p.M.Karczmarska 

p.E.Tylus 


5

10:55-11:40

 3g 1 i 2 gr razem

 

6

11:45-12:30

 3g 1 i 2 gr razem

2a biblioteka

7

12:35-13:20

 2a  1 i 2 gr razem

 3g matematyka p.J.Stafiej 

8

13:25 - 14.10

 

1a  biblioteka

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 06 marca 2018r.( wtorek)   

Nr lek

Godz

p.A.Janacz 

p.C.Nafalski 

1 7:10-7:55

  3bc gr  uczn. przychodzą później

  3a  gr uczn. przychodzą później

2

8:00 - 8:45

   

3a gr  uczn. przychodzą później

3

8:55- 9:40

1c 1 i 2 gr razem

 3g  biblioteka 

4

9:50-10:35

 1c 1 i 2 gr razem

 1a biblioteka  

5

10:55-11:40

2e gr  p.B.Czapla

 2e  gr p.B.Czapla 

   


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 05.03.2018r.(poniedziałek)    

Nr lek

Godz

p.R.Kaproń 

p.J.Bańka   

1 7:10-7:55

 

  2d gr 2c gr uczniowie  przychodzą później

2

8:00 - 8:45

 

  2d uczniowie  przychodzą później

3

8:55- 9:40

 

 3d gr j.niemieckiego -  biblioteka pozostali przychodzą później 

4

9:50-10:35

 

  3d gr j.niemieckiego -  biblioteka pozostali przychodzą później 

9

14:15-15:00

 3d gr 3f gr   uczn.zwol. do domu 

 

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 28.02.2018r.(środa)

  

Nr lek

Godz

p.G.Skiba 

p.M.Krzosek 

1 7:10-7:55

 

  2c,b gr  uczn. przychodzą później

2

8:00 - 8:45

 

  2c,b gr uczn. przychodzą później

3

8:55- 9:40

 

1b język angielski z 1 lekcji 

4

9:50-10:35

 

  2e religia z 1 lekcji 

5

10:55-11:40

 

  3d  (aula)

udział w prelekcji  (I.Wąsek)

9

14:15-15:00

 3b gr  uczn.zwol. do domu 

 

  

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 27.02.2018r.(wtorek)

  

Nr lek

Godz

p.G.Skiba 

p.J.Stafiej  

1 7:10-7:55

3c gr  uczn.  przychodzą później

 

2

8:00 - 8:45

3f gr uczn.  przychodzą później

 

3

8:55- 9:40

 

 

4

9:50-10:35

 

3g p.I.Skrzypa his (pl) 

5

10:55-11:40

 

3g p.I.Skrzypa his (pl) 

6

11:45-12:30

 

2e gr j.fr biblioteka; pozostali uczn  zw. do domu 

7

12:35-13:20

 

 2e gr j.fr biblioteka; pozostali uczn. zw. do domu 

8

13:25 - 14.10

 

1d uczn. zwolnieni do domu

 

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu  26.02.2018  (poniedziałek)

Nr

Godz

p.G.Skiba

1

 7:10 - 7:55

 3c gr 

 uczn.  przychodzą później

2

8:00- 8:45

 

 3c gr 

 uczn.  przychodzą później

6

11:45-12:30

 

7

12:35-13:20

2d 1 i 2 gr razem

8

13.25 - 14.10

 3bc gr  uczn.zwol. do domu 

9

 14:15-15:00  3bc gr  uczn.zwol. do domu 

Ponadto nieobecny p.R.Kaproń -  grupa 3d,3e, 3f  na 9 lekcji - zwolnieni do domu.


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 23.02.2018r.(piątek)

 

Nr lek

Godz

p.G.Skiba 

5

10:55-11:40

 1b edb C.Nafalski (pl)

6

11:45-12:30

 2b 1 i 2 gr razem 

7

12:35-13:20

 2d 1 i 2 gr razem 

8

13.25 - 14.10

  3d gr uczn. zwol. do domu 

9

14:15-15:00

 3d gr  uczn.zwol. do domu 

     


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 22.02.2018r.( czwartek)

  

Nr lek

Godz

p.G.Skiba 

p.C.Nafalski 

1 7:10-7:55

  3f gr  uczn. przychodzą później

  

2

8:00 - 8:45

   3f gr  uczn. przychodzą później

  2a  1 i 2 gr razem

3

8:55- 9:40

 2d 1 i 2 gr razem

 

4

9:50-10:35

 

  1d p.M.K.Żytko  

5

10:55-11:40

 1b biologia z ost. p.M.Hys -Mazur 

 2e 1 i 2 gr razem

6

11:45-12:30

 1b historia M.Krzosek

2e 1 i 2 gr razem

7

12:35-13:20

 2b gr uczn. zwol. do domu 

2c gr  fizyki biblioteka 

pozostali zw.do domu 

8

13.25 - 14.10

  2b gr uczn. zwol. do domu 

 

9

14:15-15:00

 3d gr  uczn.zwol. do domu 

 

  

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 21.02.2018r.(środa)

  

Nr lek

Godz

p.G.Skiba 

p.P.Jakubiec  

1 7:10-7:55

 

  2a  przychodzą później

2

8:00 - 8:45

 

  2a  przychodzą później

3

8:55- 9:40

 

 2a biologia całość p.M.Hys-Mazur 

4

9:50-10:35

 

  2a biologia całość p.M.Hys-Mazur 

5

10:55-11:40

 

  2a biologia całość p.M.Hys-Mazur 

6

11:45-12:30

 

3a uczn.zwol. do domu 

7

12:35-13:20

 

3a uczn.zwol. do domu 

8

13.25 - 14.10

 

3g uczn.zwol. do domu 

9

14:15-15:00

 3b gr  uczn.zwol. do domu 

 

  


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 20.02.2018r.(wtorek)

  

Nr lek

Godz

p.G.Skiba 

p.B.Nita   

1 7:10-7:55

3c gr  uczn.  przychodzą później

 

2

8:00 - 8:45

3f gr uczn.  przychodzą później

 

3

8:55- 9:40

 

 2d gr  biblioteka 

4

9:50-10:35

 

 

5

10:55-11:40

 

 3f 1 i 2 gr razem 

6

11:45-12:30

 

 3f 1 i 2 gr razem 

7

12:35-13:20

 

 3b gr biblioteka 

  


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 19.02.2018  (poniedziałek)

Nr

Godz

p.B.Nita 

p.J.Widomski 

p.A.Janacz/

p.G.Skiba

p.J.Hys 

1

 7:10 - 7:55

3bg gr

 uczn.  przychodzą później

 

 3c gr 

 uczn.  przychodzą później

 

2

8:00- 8:45

3bg gr

 uczn.  przychodzą później

 

 

 3c gr 

 uczn.  przychodzą później

 

3

8:55- 9:40

 

3f  

 uczn.  przychodzą później

 

 

4

9:50-10:35

 

 1a B.Wieleba geografia (pl) 

 

  3a biblioteka 

5

10:55-11:40

 3f 1 i 2 gr razem 

 1a B.Czapla 

 

3a religia   za ost. z wtorku 

6

11:45-12:30

2d gr p.J.Bańka       geografia (pl)

 

 

 

7

12:35-13:20

 

 

2d  p.J.Bańka       geografia (pl)

 

8

13.25 - 14.10

 

   3bc gr  uczn.zwol. do domu 

 

9

 14:15-15:00      3bc gr  uczn.zwol. do domu 

 

Ponadto klasa 1e na 3 lek. - G.Mazur  


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 16.02.2018r.(piątek) 

  

Nr lek

Godz

p.M.K.Żytko 

p.B.Nita   

3

8:55- 9:40

 ind KB  ucz.przychodzi później 

 2d gr  j.angielski A.Wołoszyn(pl) 208

4

9:50-10:35

 3b historia

  z 1 lekcji 

 

5

10:55-11:40

3b zajęcia łączone z 3c

wos p.A.Głaz 

 3f 1 i 2 gr razem 

6

11:45-12:30

 3e wf z ost.

 2d gr  j.angielski A.Wołoszyn(pl) 208

7

12:35-13:20

 2b uczn.zwolnieni do domu 

 

8

13.25 - 14.10

 1e gr uczn.

zwolnieni do domu

 

  


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 15.02.2018.(czwartek) 

  

Nr

Godz

p.M.K.Żytko 

p.B.Nita   

p.J.Hys

3

8:55- 9:40

 

1b W.Dyjach podst.przeds. s.107

 3a uczn. przych. później

4

9:50-10:35

 

 

  3a uczn. przych. później

5

10:55-11:40

3e gr.j niem. biblioteka,  pozostali przychodzą później 

3b A.Wołoszyn

3g M.Karczmarska 

 

 

 

6

11:45-12:30

2b M.Krzosek (pl)

2d gr uczn.zwolnieni do domu 

 

7

12:35-13:20

 3e M.Krzosek (pl)

 2d gr uczn.zwolnieni do domu

 

8

13.25 - 14.10

 3c J.Widomski matematyka (pl)

 

 

9

14:15-15:00

1d ucz.zwolnieni do domu 

   

Klasa 3a  w dniu 15.02.2018 przychodzi na godz.10.55, następnie po j.polskim odbędzie się  lekcja  matematyki  z 2 lekcyjnej. 

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 14.02.2018.(środa) 

  

Nr lek

Godz

p.M.K.Żytko 

p.B.Nita   

1

7:10-7:55

  1b ucz.przychodzą później 

2

8:00 - 8:45

1e ucz.przychodzą później 

1b ucz.przychodzą później 

3

8:55- 9:40

 

 

4

9:50-10:35

 3e I.Dycha 

 

5

10:55-11:40

2b M.Michalczyk (pl)

3b A.Wołoszyn

3g M.Karczmarska 

6

11:45-12:30

 3c matematyka  J.Widomski (pl) s.300

3b A.Wołoszyn

3g M.Karczmarska 

 

7

12:35-13:20

  Ind KB - J.Widomski  s.300 (pl)

3f 1 i 2 gr razem 

8

13.25 - 14.10

 

 3f 1 i 2 gr razem 

 

 

 


 

 Nauczyciele nieobecni w dniu 13.02.2018.(wtorek)  

  

Nr

Godz

p.M.K.Żytko 

p.B.Nita   

p.J.Hys

3

8:55- 9:40

3b Rep_Mat  W.Siczek 

 

2d 1 i 2 gr razem 

 

4

9:50-10:35

 

 

 

5

10:55-11:40

3c I.Skrzypa  

z ost.

3f 1 i 2 gr razem 

 

6

11:45-12:30

 Ind KB - J.Widomski  s.300 (pl)

3f 1 i 2 gr razem 

 

7

12:35-13:20

 

 3b  gr biblioteka

 3a uczn.zwolnieni do domu 

8

13.25 - 14.10

 3e Rep_Mat J.Widomski (pl)

 

 

 

 


 

 Nauczyciele nieobecni w dniu 12.02.2018.(poniedziałek)  

 

Nr

Godz

p.W.Siczek 

p.B.Nita   

p.W.Dyjach 

p.M.K.Żytko 

1

7:10 - 7:55

 

3b gr 3g gr  uczn.  przychodzą później

   

2

8:00- 8:45

 

 3b gr 3g gr  uczn.  przychodzą później

 1b  M.Krzosek historia z 1 lekcji 

 

3

8:55- 9:40

2c j.angielski  M.Michalczyk (pł)

 

 1e G,Mazur 

2d B.Czapla 

4

9:50-10:35

2c j.angielski  M.Michalczyk  (pł) 

 

   

5

10:55-11:40

2d biblioteka 

3f 1 i 2 gr razem 

 

 

6

11:45-12:30

 

 2d 1 i 2 gr razem 

 

 

7

12:35-13:20

3d wf z ost.

 

   

8

13.25 - 14.10

 3d uczniowie zwolnieni do domu 

 

 

 

 Ponadto nauczyciel nieobecny  p.J.Hys:

klasa 3a 

1. 4 lek. biblioteka

2. 5 lek. religia za ost.z wtorku s.206

 


 

 Nauczyciele nieobecni w dniu 26.01.2018r. (piątek) 

 

Nr

Godz

p.P.Jakubiec 

p.D.R.Kata

p.E.Tylus

p.M.K.Żytko 

1

7:10 - 7:55

1d gr chemia/fizyka uczn. przych. później

     

2

8:00- 8:45

1d  gr chemia/fizyka uczn. przych. później

 

 

 

3

8:55- 9:40

 2a biologia

3b historia

z 1 lek.

 

 KB ind  biblioteka

4

9:50-10:35

2a biologia

 2b   biblioteka

 1b informatyka 3b wos z ost.

5

10:55-11:40

3g wf z ost.

 2e  biblioteka

2a biblioteka 

  3b  uczn.zw. do domu 

6

11:45-12:30

3g biblioteka 

 3b  uczn.zw. do domu 

2c biblioteka

 3e wf z ost.

7

12:35-13:20

3a  uczn.zw. do domu 

3b  uczn.zw. do domu 

1b uczn. zw. do domu  2b ucz. zw.do domu 

8

13.25 - 14.10

 

 

 

1e  uczn.zw. do domu 

   Nauczyciel nieobecny: M.Hys-Mazur 

 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

3

2a

uczn. przych. później

 

4

2a

uczn. przych. później

 

5

2b

gr.biologii wf z ost. 

 
6 2a

uczn. zw. do domu

 
7 1e

uczn. zw. do domu

 

 

 Ponadto zajęcia za p.R.Kapronia prowadzone są w grupach łączonych; wyjątek klasa 1e uczn.przychodzą później;

 w dniu 26.01.2018r. klasa 1d rozpoczyna lekcje o godz.8.55.

 


 

 Nauczyciele nieobecni dniu 25.01.2018r. (Czwartek)

  

 

p.D.Rachwalska-Kata

p.A.Janacz

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

 sala

3

2b

p.A.Glaz wos  z 1 lek.

 201

2d gr   1 i 2 gr razem

 

4

2b

p.A.Glaz wos  z 2 lek

201 

1c gr     1 i 2 gr razem

 

5

 

 

 

2e gr     1 i 2 gr razem

 

6

 3b

arkusz maturalny 

 207

2e gr     1 i 2 gr razem

 

7

3b

 arkusz maturalny  

 207

2b gr

uczn. zw. do domu

 

8

 

 

207 

2b gr

uczn. zw. do domu

 

9

 

 

 

3d gr

uczn. zw. do domu

 

 

 

Nauczyciel nieobecny: M.Hys-Mazur 

 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

5

1a

I.Dycha

 217

6

1c

I.Dycha

217

7

2a

I.Skrzypa

 
8 1b

uczn. zw. do domu

 

 

 


 

 Data ogłoszenia  -   23.01.2018

 Nauczyciele nieobecni w dniu 24.01.2018r.

Nr

Godz

p.B.Wieleba 

p.D.R.Kata

p.E.Tylus

p.M.Michalczyk 

2

8:00- 8:45

1c biblioteka 

 

 

 

3

8:55- 9:40

 KB biblioteka

 2b    arkusz   spr.  207 p.B.Czapla

 

 

4

9:50-10:35

1a j ang. p.M.Wójtowicz

 2b    arkusz   spr.  207 p.B.Czapla

  2c  biblioteka

5

10:55-11:40

3e uczn. przych. później

 2e    arkusz   spr.  207 s.M.Gszyśnik

 

 

6

11:45-12:30

3e uczn. przych. później

 2e    arkusz   spr.  207 s.M.Grzyśnik

 2a    biblioteka

 

7

12:35-13:20

 

3b arkusz maturalny  s.207 p.A.Gierczak

 3g j.polski p.B.Góra zaj.łączone z gr  1c 2b ucz. zw.do domu 

8

13.25 - 14.10

 

3b arkusz maturalny  s.207 s.M.Grzyśnik 

 

1a   uczn.zwol. do domu 

3d uczn.zw. do domu 

9

       

3c gr 3e gr uczn.  do domu 

 Klasa 3e gr   j.rosyjski - zaj.przełożne na czwartek; godz. wychow - odrobiona we wtorek

Data ogłoszenia  -   22.01.2018

zastępstwa za nieobecnych nauczycieli w dniu 23.01.2018  (wtorek )

Nr

Godz

p.W.Siczek

p.A.Głaz

p.D.R.Kata

p.E.Tylus

2

8:00- 8:45

3d

 uczn.  przychodzą później

 3b

wf z 1 lek. pozostali ucz. przych. póżniej 

 

 

3

8:55- 9:40

 

 1a

gr j.włoskiego biblioteka pozostali przych. później

 

 

4

9:50-10:35

2d

biblioteka

 

 

 

5

10:55-11:40

2d  p.M.Krzosek 

hist. i społ. za ost. z piątku 

 ind KB - biblioteka

3b

arkusz maturalny  s.207

2b  p.M.K.Żytko matematyka 

6

11:45-12:30

2c      p.M.Michalczyk  j.angielski 219 

1b    

p.W.Dyjach  -  pods. przeds. z ost.

2b  

  arkusz   spr.  207

 3c    biblioteka

7

12:35-13:20

2c 

  Z.Sowa matematyka 

 

2b arkusz  spr. 207

2d gr j.fr biblioteka  pozostali zw. do domu 

8

13.25 - 14.10

3b     uczn.zwol. do domu 

   

3a   uczn.zwol. do domu 

9

       

3c   uczn.zwol.  do domu 

 

 

 

Poniedziałek  22.01.2018r.

 

  Nauczyciel nieobecny:  p.D.Rachwalska-Kata    

 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

3

2b

arkusz sprawdz.

 207

4

2b

arkusz sprawdz.

 207

5

2e

arkusz sprawdz.

207 
6 3b

arkusz maturalny 

207

 

  

 Data ogłoszenia  -   16.01.2018

 

Nauczyciel  nieobecny: 

p.D.Rachwalska-Kata

 

 

Czwartek 18.01.2018

Piątek 19.01.2018

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

 sala

3

2b

A.Głaz wos z 1 lekc.

 201

   

 

4

2b

A.Głaz wos z 2 lekc.

 201

3b

A.Głaz – wos z ost.

 201

5

   

 

2e

p.J.Stafiej -matematyka 

307 

6

3b

gr językowa biblioteka -  pozostali zwoln.

do domu

 207

3b

Uczn. zwolnieni

do domu

 

7

3b

gr językowa biblioteka -  pozostali zwoln.

do domu

 

3b

Uczn. zwolnieni

do domu

 

8

 

 

 

2b

Uczn. zwolnieni

do domu

 

  

 Nauczyciel nieobecny:  p.B.Góra 

środa 17.01.2018

 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

4

2d

uczn. przychodzą później 

 

5

2d

uczn. przychodzą później 

 

6

1c

biblioteka

 

7

1c

biblioteka

 

 

 

Środa 17.01. 2018r.

 Nauczyciele nieobecni: 

 

 

p.D.Rachwalska-Kata

p.I.Srzypa

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

 sala

3

2b

biblioteka

 

   

 

4

2b

B.Czapla

 

   

 

5

2e

biblioteka

 

   

 

6

2e

Religia za ost. za czwartku

 207

   

 

7

3b

gr wfz ost.

 

3c

A.Głaz - wos

 201

8

3b

Uczn. zwolnieni

 do domu

 

1d

gr. Informatyka

pozostali zw. do domu

 

9

 

 

 

3f

Uczn. zwolnieni

 do domu

 

 

Data ogłoszenia  -   15.01.2018

Wtorek  16.01.2018r.

  Nauczyciel nieobecny:  p.D.Rachwalska-Kata

 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

5

3b

M.K.Żytko - matematyka 

 300

6

2b

M.Michalczyk - j.angielski 

 207

7

2b

 gr. językowa - biblioteka

pozostali zwolnieni do domu 

 

 

  


 

Data ogłoszenia  -   14.01.2018

 

Poniedziałek  15.01.2018r.

  Nauczyciel nieobecny:  p.D.Rachwalska-Kata

   

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

3

2b

uczniowie przychodzą później

 

4

2b

uczniowie przychodzą póżniej

 

5

2e

biblioteka

 
6 3b

p.E.Tylus

religia za 1 z piątku

207

  


Data ogłoszenia -  10.01.2018r.

Nauczyciele nieobecni:

1.p.W.Janus - zajęcia od dnia 10.01.2018  do dnia 19.01.2018r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel  - z wyjątkiem czwartków: klasa 3c (przyroda)  - zajęcia biblioteczne 

2. p.G.Mazur  - czwartek 11.01.2018 ( 1 godz.)  - klasa 1a gr.  uczn. przychodzą później 

3. p.G.Mazur - piątek 12.01.2018 - 2a gr, 2b gr, 3a gr - uczniowie przychodzą później.

 


 

Data ogłoszenia  -   08.01.2018

 

Nauczyciel nieobecny: p.M.Karczmarska

w okresie  od 08.01. – 12.01.2018r.

 

Nr

Godz

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:10- 7:55

3g-2/2 uczn. przychodzą pożniej

 

 

 

 

2

8:00- 8:45

3g-2/2 uczn. przychodzą pożniej

 

 

 

 

3

8:55- 9:40

3a-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

 

1d-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

2e-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem 124

 

4

9:50-10:35

1d-1/2 j j.angielski 1  i 2 gr. razem

3a-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

1d-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

2e-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem 124

 

5

10:55-11:40

2a-1/2 j j.angielski 1  i 2 gr. razem

 

3g-2/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

3g-2/2 biblioteka

3a-1/2 j j.angielski 1  i 2 gr. razem

6

11:45-12:30

2e-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

2a-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

3g-2/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

 

2e-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

7

12:35-13:20

2e-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

3g-2/2 .biblioteka

2a-1/2 uczn. zwolnieni do domu

 

2e-1/2 j.angielski  1  i 2 gr. razem

 

 
 
 
Poniedziałek  08.01.2018r.
 Nauczyciel nieobecny:  s.M.Grzyśnik 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

3

3g

biblioteka

 

4

3e

matematyka zaj. łączone z 3b

 300

5

1c

gr językowa biblioteka

pozostali zwolnieni do domu 

 
Wtorek  09.01.2018r.
 Nauczyciel nieobecny:  s.M.Grzyśnik 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

4

2e

biblioteka

 

5

1e

B.Czapla

 

7

3f

biblioteka

 
8 3d

Uczniowie zwolnieni           do domu

 
9 3g

Uczniowie zwolnieni           do domu

 
Środa 10.01.2018r.
 Nauczyciel nieobecny:  s.M.Grzyśnik 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

4

1e

biblioteka

 

5

3d

B.Czapla

 111

7

1d

biblioteka

 
8 3e

B.Czapla

 111

 
Czwartek 11.01.2018r.
 Nauczyciel nieobecny:
s.M.Grzyśnik 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

5

1c

biblioteka

 

6

1d

biblioteka

 

7

3f

gr.językowa biblioteka 

pozostali zwolnieni do domu  

 

8

2e

Uczniowie zwolnieni           do domu

 

Piątek 05.01.2018r.
 Nauczyciel nieobecny:  p.M.Karczmarska

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

5

3a gr

1  i 2 gr.  razem

 124

6

2e gr

1  i 2 gr.  razem

124

7

2e gr

1  i 2 gr.  razem

124 

Czwartek 04.01.2018r.
 Nauczyciel nieobecny:
s.M.Grzyśnik 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

5

1c

biblioteka

 

6

1d

biblioteka

 

7

3f

gr.językowa biblioteka 

pozostali zwolnieni do domu  

 

8

2e

Uczniowie zwolnieni           do domu

 
Ponadto n-le nieobecni:
p.I.Dycha
7. 1c -  biblioteka
8. 1a - ucz.zwolnieni do domu 
p.W.Janus
7. 3c - j.angielski p.A.Wołoszyn 

Środa 03.01.2018r.
 Nauczyciel nieobecny:  s.M.Grzyśnik 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

4

1e

biblioteka

 

5

3d

B.Czapla

 111

7

1d

biblioteka

 
8 3e

B.Czapla

 111

Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia do dnia 05.01.2018r. r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.

 


Wtorek 02.01.2018r.
 Nauczyciel nieobecny:  s.M.Grzyśnik 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

4

2e

biblioteka

 

5

1e

biblioteka

 

7

3f

biblioteka

 
8 3d

Uczniowie zwolnieni           do domu

 
9 3g

Uczniowie zwolnieni           do domu

 

Czwartek 21.12.2017r.
 Nauczyciel nieobecny: p.J.Czaja 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

4

1a

M.Hys-Mazur 

217

5

2c

spotkanie opłatkowe 

 210

6

3f

udział w apelu JOK

 
7 1d

Uczniowie zwolnieni           do domu

 
8 1d

Uczniowie zwolnieni           do domu

 

Środa 20.12.2017r.
 Nauczyciel nieobecny:
p.J.Czaja 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

1

1e

uczniowie przychodzą później

 

2

1d

uczniowie przychodzą później

 

3

2c 

B.Czapla 

 210
4 ind KB

biblioteka

 
5 1d

historia I.Skrzypa 

 102

Wtorek 19.12.2017r.
 Nauczyciel nieobecny:
p.J.Czaja 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

5

3e

zajęcia MCK

 210

6

3e

zajęcia MCK  

210

7

 

 

 
8 1c

Uczniowie zwolnieni           do domu

 
 
 Zajęcia j.niemieckiego  dla gr 2a,2b,2c nie odbędą się -  p.D.Wiechnik na wycieczce szkolnej 
 
 
 
Poniedziałek 18.12.2017r.
 Nauczyciel nieobecny:
p.J.Czaja 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

5

3e

biblioteka

 

6

2c

gr j.włoskiego zajęcia łączone  p.G.Mazur

 

7

2c 

gr j.włoskiego zajęcia łączone  p.G.Mazur

 
8 3f

wf z ost. 

 
 
 
 
 


 
Piątek  15  grudnia 2017r.
Nauczyciele nieobecni: 
 

Nr lek.

p.D.Rachwalska -Kata 

p.M.Hys-Mazur 

p.J.Czaja

p.A.Fac

2

 

 

 IND KB - ucz.przychodzi póżn.

 

3

 

2a  chemia 1 i 2 gr.razem

 1d - p.przeds.

s.107

 2d  1 i 2 gr.razem j.ang

4

3b wos z ost. s.201

2a  chemia 1 i 2 gr.razem

 2c biblioteka

 

5

 2e fizyka s.304

2b  historia (całość) 

 3e biblioteka 

IND KB - biblioteka 

6

 3b  - uczniowie zwolnieni do domu

2a uczniowie zwolnieni do domu

 3f wf z ost.

 2d  1 i 2 gr.razem j.ang

7

 3b   - uczniowie zwolnieni do domu

 

 3f  wf a ost.

 

8

 2b uczniowie zwolnieni do domu

1uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 


Czwartek 14  grudnia 2017r.
 
Klasa Ie - wycieczka szkolna (uczn.  nie uczestn. w wycieczce uczęszczają na zajęcia z klasą 1c) 
 

Nauczyciele nieobecni: 

Nr lek.

p.D.Rachwalska -Kata 

p.G.Mazur 

p.Z.Sowa 

p.A.Fac

p.B.Góra od 11.45

1

 

1a-1/3,1d-1/3,1e-1/3 uczniowie przychodzą później


 

 

2

 

1a-1/3,1d-1/3,1e-1/3 uczniowie przychodzą później


 

 

3

2b - matematyka (p) 

sala 300

3b-1/3,3c-1/3

Uczniowie przychodzą później


 

 

4

2b -matematyka (p)

sala 300 

3b-1/3,3c-1/3 uczniowie  przychodzą później


 

 

5

 

 

 1e wycieczka

 2b 1 i 2 gr.razem

 

6

 3b   B.Czapla s.207

 

 1e

wyceczka

 2d gr ucz.zw.do domu

3a  uczniowie zwolnieni do domu

7

 3b   p.B.Czapla s.2017

 

 1b j p.M.Jakubiec s.110

  2d gr ucz.zw.do domu

3g (gr.językowa biblioteka, pozostali zw. do domu)

8

 

3e-1/3,3f-1/3,3g-1/3 uczniowie zwolnieni do domu

 1c

uczniowie zwolnieni do domu

 

2d   uczniowie zwolnieni do domu

9

 

3e-1/3,3f-1/3,3g-1/3

uczniowie zwolnieni

do domu

 

 

 

 

 


Środa 13.12.2017r.
 Nauczyciele nieobecni: 
p.D.Rachwalska-Kata

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

3

2b

B.Czapla

207

4

2b

B.Czapla

207

5

2e

biblioteka 

 

6

2e

religia z ost. czwartek 

207

7

3b

Uczniowie zwolnieni do domu

 
8 3b

Uczniowie zwolnieni  do domu

 
 

 

p.P.Jakubiec 

p.A.Fac

p.M.Krzosek od 4 lekc.

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

Kl.

Zastępujący  

1

 

 

 

 

 

 

 

2

 2a

uczn. przychodzą później  

 

 1e

 p.M.Wójtowicz 

 

 

3

2a

uczn. przychodzą później 

 

1c

1 i 2 gr razem

 

 

4

2a gr

1 i 2 gr razem

217

     2e  zajęcia biblioteczne 
5 2a gr

1 i 2 gr razem

217  1e  p.M.Wójtowicz     
6 3a Uczniowie zwolnieni           do domu    ind KB  ucz.zw.do domu    
7 3a Uczniowie zwolnieni           do domu    ind KB  ucz. zw do dmu     
8 3g   Uczniowie zwolnieni           do domu          
 
Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia do dnia 21.12.2017r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.

Wtorek 12 grudnia 2017r.
Nauczyciel nieobecny p.A.Fac 
klasa 2d (gr) na języku angielskim  - zajęcia z p.B.Czapla
zajęcia indywidualne ( KB 3d)   nie odbędą  się.

Poniedziałek  11  grudnia 2017r.
Nauczyciel nieobecny p.A.Fac 
 
 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

3

1c gr

1 i 2 gr razem

 304

4

1c gr

1 i 2 gr razem

304

5

1e

B.Czapla

 125

6

2d gr

1 i 2 gr razem

 208

7

2b gr

1 i 2 gr razem

219 
8 2b gr 1 i 2 gr razem 219 

Piątek 08 grudnia 2017r.
Nauczyciel nieobecny p.B.Góra 
 
Klasa 1b - 3 lekc. historia w sal 103
 
 
Czwartek 07  grudnia 2017r.
Nauczyciel nieobecny p.B.Góra 
 
 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

2

3g

 uczn. przychodzą później 

 

3

1c

grupa językowa biblioteka, pozostali uczn.przychodzą później 

 

4

1b

B.Nita za ost. z piątku 

208

5

3a

Uczniowie zwolnieni           do domu

 

6

3a

Uczniowie zwolnieni           do domu

 

7

3g

Grupa językowa - biblioteka, pozostali zwolnieni do domu  

 
8 2d Uczniowie zwolnieni           do domu  
 

 


 

 
Środa 06.12.2017r.
 Nauczyciele nieobecni: 
 

 

p.M.Hys-Mazur

p.M.Krzosek

p.I.Skrzypa 

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

Kl.

Zastępujący  

1

 

 

 

2cb  gr

 uczn. przychodzą później 

 

 

2

 

 

 

 2cb gr

 uczn. przychodzą później 

 

 

3

1e

j.polski

 110

1b

wycieczka 

 

 

4

2a gr

1 i 2 gr razem

122

2e  p.B.Czapla     
5 2a gr

1 i 2 gr razem

 122        
6 2a   biblioteka          
7 1a gr    całość informatyka        3c wos 
8           1d gr informatyka 
9           3f Uczniowie zwolnieni           do domu
 
Ponadto klasa 1 b  (grupa) na wycieczce szkolnej, pozostali uczniowie 1b  uczęszczają na lekcje  z klasą  1 e
 
 
Wtorek 05 grudnia 2017r.
Nauczyciel nieobecny p.M.Hys-Mazur
 
 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

2

2a

 1 i  2 gr. chemia 

122

3

2a

 1 i  2 gr. chemia 

122

4

2b

1 i 2 gr historia 

 103
 

 


 

 
 
Poniedziałek 04 grudnia 2017r.
Nauczyciel nieobecny p.M.Hys-Mazur
 
 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

3

1a

 1 i  2 gr.fizyka 

306

4

2a

p.I.Skrzypa  za pierwszą 

 102

5

2b

1 i 2 gr historia 

 103

6

2b

1 i 2 gr historia 

103
 
 
 
Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia  w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.
 

 
 
Piątek  1.grudnia 2017r.
 Nauczyciele nieobecni: 
 

 

p.J.Czaja 

p.A.Fac

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

 

2

INKB

ucz.przychodzi póżniej    

 

 

 

3

1d 

 biblioteka

 

2dgr

 1 i 2 gr razem

 

4

2c biblioteka        
5 3e 

biblioteka

   INKB  wolna  
6 3f gr. wf    2d gr  1 i 2 gr razem  
7 3f gr wf        
 
 
 
Czwartek 30.11.2017r.
 Nauczyciele nieobecni: 
 

 

p.J.Czaja 

p.A.Fac

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

 

3

 

 

 

1c

biblioteka

 

4

1d

 

biblioteka   1c Z.Sowa matem.      z ost.   
5 2c

JOK  koncert

   2b gr  1 i 2 gr razem  
6 3f biblioteka    2d gr  1 i 2 gr razem  
7  3e   spotkanie BS   aula  2dgr  1 i 2 gr razem  
8 1a  Uczniowie zwolnieni           do domu        
 
Ponadto  o godzinie 11.00 w JOK -  uczniowie klas wymienionych w odrębnym ogłoszeniu  wraz  z  nauczycielami  uczestniczą w koncercie muzycznym.
 
 
 
Środa 29.11.2017r.
 Nauczyciele nieobecni: 
 

 

p.J.Czaja 

p.M.Krzosek

p.B.Góra

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

Kl.

Zastępujący  

1

 

 

 

2cb  gr

 uczn. przychodzą później 

 

 

2

 

 

 

 2cb gr

 uczn. przychodzą później 

 

 

3

2c

 uczn. przychodzą później  

 

1b

matematyka     Z.Sowa (p)  s.312

 

 

4

indKB 

j.angielski A.Fac

 125

2e  p.B.Czapla s.aula 2d  uczn. przychodzą później 
5 1d

I.Dycha za ost. 

            z piątku 

       2d  uczn. przychodzą później 
6            1c  I.Dycha
7            1c Uczniowie zwolnieni           do domu
 
Ponadto klasy 3a, 3b, 3c, 3e  oraz 2e  o godzinie 9.50 uczestniczą 
w  SPOTKANIU  INFORMACYJNYM,  na którym absolwent uczelni brytyjskiej przedstawi możliwości studiowania za granicą.
 
 
 
 
  

Nauczyciele  nieobecni w okresie od 27.11.2017 do 01.12.2017r.

 p.Grzegorz Mazur 

Nr lek.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

 

1a-  uczniowie przychodzą później

1b-1/3,1c-1/3 uczniowie przychodzą później

1a-1/3,1d-1/3,1e-1/3 uczniowie

przychodzą później

2a-1/3,2b-1/3 uczniowie

przychodzą później

2

 

1b-1/3,1c-1/3 uczniowie przychodzą później

3a-1/3,3b-1/3,3f-1/3,3g-1/3 uczniowie

przychodzą później

1a-1/3,1d-1/3,1e-1/3 uczniowie

 przychodzą później

2a-1/3,2b-1/3 uczniowie

przychodzą później

3

 

1d-1/3,1e-1/3 uczniowie

 przychodzą później

3a-1/3,3b-1/3,3f-1/3,3g-1/3 uczniowie

przychodzą później

3b-1/3,3c-1/3

uczniowie

przychodzą później

3a-1/3 uczniowie przychodzą później

4

 

1d-1/3,1e-1/3 uczniowie

przychodzą później

1a-1/3 uczniowie

przychodzą później

3b-1/3,3c-1/3 uczniowie

 przychodzą później

3a-1/3 uczniowie

przychodzą później

5

 

 

 

 

 

6

1b-1/3,1d-1/3,

1e-1/3,1a-1/3 

uczniowie zwolnieni

do domu

 

 

 

 

7

1b-1/3,1d-1/3,

1e-1/3,1a-1/3 

uczniowie zwolnieni

 do domu

1e   chemia z ost.

 

 

 

8

2c-1/3,2d-1/3,

2e-1/3

uczniowie zwolnieni

do domu

2a-1/3,2b-1/3,2d-1/3,2e-1/3 uczniowie zwolnieni

 do domu

 

3e-1/3,3f-1/3,3g-1/3 uczniowie zwolnieni

do domu

 

9

2c-1/3,2d-1/3,

2e-1/3

uczniowie zwolnieni

do domu

2a-1/3,2b-1/3,2d-1/3,2e-1/3 uczniowie zwolnieni

do domu

 

3e-1/3,3f-1/3,3g-1/3

uczniowie zwolnieni

do domu

 

 

  

p. Dyrektor Wiesława Dyjach 

 

Nr

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

3

 

   

1e B.Czapla 

4

 1b  j.polski B.Góra (p) 

 

1b matematyka z ost.

Z.Sowa

 

8

 

1e uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 

 

Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -

 

   zajęcia do dnia 06.12.2017r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.

 


 

 

 

Piątek  24.11.2017r.

 

W związku z nieobecnością  p.G. Mazura  nauczyciela języka włoskiego i francuskiego

 

klasa: 2ab (gr)   1 i 2 lekcja -  uczniowie przychodzą  później


 

Czwartek  23.11.2017r.

 

W związku z nieobecnością  p.G. Mazura  nauczyciela języka włoskiego i francuskiego

 

klasa: 1ade (gr)   1 i 2 lekcja -  uczniowie przychodzą  później

 


 

 
 
Środa 22.11.2017r.
 
Nauczyciel nieobecny p.G.Mazur 
 
Klasa: 1bd (gr)  oraz 1 a (gr) - uczniowie przychodzą  później
 

Wtorek 21.11.2017r.
 
 
Nauczyciel nieobecny p.J.Czaja 
kl.1d i 1c zastępuje I.Dycha 
 

 
 
Poniedziałek 20.11.2017r.
W związku z nieobecnością p.A.Wołoszyn - nauczyciela j.angielskiego, 
zajęcia odbywają się w grupach łączonych z  nauczycielem drugiej grupy.
Obowiązuje w dniach 20.11. do 23.11.2017r.


Piątek 17.11.2017r.
Nauczyciel nieobecny p.I. Dycha
 
 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

5

1a

p.I.Skrzypa  za ost.

102

7

1c

biblioteka

 

8

1d

uczn.zwolnieni do domu 

 


 
Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia do dnia 22.11.2017r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.
 
 

Czwartek 16.11.2017 
Nauczyciel nieobecny p.I. Dycha - klasa 1a 7 lek.   -  p.G.Maur 

Środa 15.11.2017r. 
 
 
Nauczyciel nieobecny: p.W.Siczek 
 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

4

3d

gr.j.rosyjskiego biblioteka; pozostali uczniowie przychodzą później 

 

5

2c

M.Michalczyk j.angielski (p) 

219

6

2d

biblioteka 

 

7

2d

p.J.Widomski matematyka (p)

 308

8

3d

uczn.zwolnieni do domu 

 
Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia do dnia 22.11.2017r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.

Wtorek 14.11.2017r. 
 
 
Nauczyciel nieobecny: p.J.Stafiej 
 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

4

3g

religia z ost.

307

5

3g

B.Czapla

307

6

2e

gr j.fr zaj. łączone   pozostali  uczniowie zwolnieni domu 

302

7

2e 

gr j.fr zaj. łączone z kl. 1e,  pozostali  uczniowie zwolnieni domu 

302 
Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia do dnia 22.11.2017r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.

Poniedziałek  13.11.2017r. 
 
 
Nauczyciel nieobecny: p.D.Rachwalska-Kata 
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

5

2e

p.J.Widomski matematyka prakt. za ost. z czwartku 

 308

6

3b

I.Dycha 

 207

7

2b

uczn.zwolnieni do domu 

 

8

2b

uczn. zwolnieni do domu 

Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia do dnia 22.11.2017r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.

 

 

 
 

 
Piątek 10.11.2017r. 
 
 
Nauczyciel nieobecny: p.M.Karczmarska  
 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

5

3a gr

1 i 2  gr razem 

219

6

2e gr  

1 i 2  gr razem  

202 

7

2e gr 

1 i 2  gr razem 

202
 
Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia do dnia 22.11.2017r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.

 



Czwartek 09.11.2017r. 
 
 
Nauczyciel nieobecny: p.M.Karczmarska  
 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

3

2e gr

1 i 2  gr razem 

304

4

2e gr

1 i 2  gr razem 

304

5

3g gr

1 i 2  gr razem 

208

6

 

 

 

7

3a gr 

1 i 2  gr razem 

219
klasa 1e - 3 lekcja - p.B.Czapla
 
 
 

 
Środa 08.11.2017r. 
 
 
Nauczyciel nieobecny: p.M.Karczmarska  
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

3

1d gr

1 i 2  gr razem 

219

4

1d gr

1 i 2  gr razem 

219 

5

3g gr

1 i 2  gr razem 

208

6

3g gr

1 i 2  gr razem 

208 

7

2a gr 

1 i 2  gr razem 

219

 
Ponadto nauczyciel nieobecny s.M.Grzyśnik - zajęcia  w zastępstwie prowadzi p.E.Tylus (p) 

 

 
 
Piątek 27.10.2017r. 
 
 
Nauczyciel nieobecny: p.M.Krzosek  
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

4

3d

uczniowie przychodzą później 

 

5

2b gr 

biblioteka

 

6

1b

E.Tylus - religia z 2c 

 

7

3e

wf z ost.

 

8

1c

uczn.gr. zwolnieni do domu 

 
 
 
 
 


 
 
Czwartek 26.10.2017r. 
 
 
Nauczyciel nieobecny: p.B.Janus  
klasa 1d - wycieczka 
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

1

1abcd gr

uczniowie przychodzą później 

 

2

1abcd gr

uczniowie przychodzą później 

 

3

3d gr

 uczniowie przychodzą później 

 

4

3d gr

uczniowie przychodzą później 

 

8

3befg gr

uczn.gr. zwolnieni do domu 

 

9

3befg gr

uczn.gr. zwolnieni do domu

 
 
 


Wtorek 24 października  2017r. 
 
Nauczyciel nieobecny: p.M.Krzysztoń-Żytko  
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

3

3b

 W.Siczek - matematyka

 300

4

3c

E.Tylus - religia

300 

5

 

 

 

6

ind KB

biblioteka 

 
 
 

 
 
 
Poniedziałek 23 października  2017r. 
 
Nauczyciel nieobecny: p.J.Bańka   
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2c gr 2d

 uczn. przychodzą później

 

2

2d

 uczn. przychodzą później

 

3

3d

gr.j.niemieckiego (biblioteka) pozostali przychodzą później 

 

4

3d

I.Dycha

220
 

 
Piątek 20 października   2017r.
 Nauczyciele nieobecni: 
 

 

p.M.Krzysztoń-Żytko 

p.W.Orzeł

p.C.Nafalski

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

Kl.

Zastępujący  

1

 

 

 

1b gr

 uczn. przychodzą później 

 

 

2

 

 

 

 1c gr

 uczn. przychodzą później 

 

 

3

indKB 

 

 

 

 

 

 

4

indKB 

A.Fac j.ang 

 125

2b  zaj.łączone z 3b    
5 3b    zaj.  łączone z 3c  201        
6 3e  matematyka z 1e gr          
7 2b Uczniowie zwolnieni           do domu          3g  Uczniowie zwolnieni           do domu 
8 1e gr Uczniowie zwolnieni           do domu         3g   Uczniowie zwolnieni           do domu 
9           3g    Uczniowie zwolnieni           do domu 
 
Klasa III E   - wycieczka,
 
 
Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia do dnia 25.10.2017r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel. 

  


 
Czwartek  19 października   2017r.
 Nauczyciele nieobecni: 
 

 

p.M.Hys-Mazur

p.G.Mazur

s.M.Grzyśnik 

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

Kl.

Zastępujący  

1

 

 

 

 1ade gr

 uczn. przychodzą później 

 

 

2

 

 

 

 1ade gr

 uczn. przychodzą później 

 

 

3

 

 

 

 3bc gr

uczn. przychodzą później  

 

 

4

 

 

 

3bc gr uczn. przychodzą później     
5            1c matematyka z 1e gr
6  1c  matematyka z 1e gr       1d  I.Dycha ek. w prakt. z ost
7 2a Uczniowie zwolnieni           do domu            
8 1b Uczniowie zwolnieni           do domu     3efggr Uczniowie zwolnieni           do domu       
9       3efg gr Uczniowie zwolnieni           do domu       
Klasa Ia i Ie  - wycieczka,
natomiast  uczniowie nie będący na wycieczce uczęszczają na lekcje z klasą 1 c.
 
 
 

Środa 18 października  2017r. 
 
Nauczyciel nieobecny: p.A.Wołoszyn  
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

3

1d gr

1 i 2 gr razem 

124

4

1d gr

1 i 2 gr razem 

124

5

3b gr

 udział w spotkaniu "Gdy mówią kamienie"

321

6

3b gr

B.Czapla 

 

7

2a gr

uczn.gr. zwolnieni do domu 

 

9

1a gr

uczn.gr. zwolnieni do domu

 
 
Uczniowie niżej wymienionych klas wraz z opiekunami:
1d, 2e, 2d, 3b (gr.p.Wołoszyn) , 3d  
od godziny 10.55 - 11.40 uczestniczą w spotkaniu nt. "Gdy mówią kamienie" 
(miejsce spotkania - aula LO) 

 


 

 
Czwartek 12 października 2017r. 
 
Nauczyciel nieobecny: p.M.Krzosek
 
7 lek. kl.2e  j.polski zaj. łączone z 3b
8 lek. kl.2d uczn.zwolnieni do domu 
 

Środa   11 października  2017r. 
 
Nauczyciel nieobecny: p.J.Stafiej 
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

2

2e

J.Widomski - matematyka (p) 

 308

3

2e

J.Widomski - matematyka (p) 

308 

4

3g

biblioteka

 

5

3a

J.Hys - biologia

307

6

1d

M.Hys-Mazur  biologia (p)

217

7

3g biblioteka  
 
 Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -  zajęcia  w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.  
 
 

  
Wtorek  10 października  2017r. 
 
Nauczyciel nieobecny: p.J.Stafiej 
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

4

3g

J.Widomski -  matematyka (p)

308

5

3g

M.Krzysztoń-Żytko  matematyka (p)

300

6

2e

J.Widomski -  matematyka (p)

308 

7

2e

M.Krzysztoń-Żytko  matematyka  (p) 

300 
 
 Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -  zajęcia  w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.  

 
 
Poniedziałek 09 października  2017r. 
 
Nauczyciel nieobecny: p.J.Stafiej 
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

2

1d

B.Czapla 

307

3

3g

B.Czapla  

307

4

2e

D.Rachwalska-Kata j.polski (p)

307

5

2e

D.Rachwalska-Kata j.polski (p)

307

6

3a

B.Góra - zaj.łączone  z 3g

307
 
 
 
 
Piątek:  06 października   2017r.
 Nauczyciele nieobecni: 
 

 

p.B.Hulak

p.A.Janacz 

p.C.Nafalski

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

Kl.

Zastępujący  

3

1a gr

R.Kaproń  zaj.łączone

 

 

 

 

 

4

1a gr

R.Kaproń  zaj.łączone

 

 

 

 

 

5

1d gr 

 R.Kaproń  zaj.łączone

 

 

 

 

 

6

1d gr

R.Kaproń  zaj.łączone

 

2b gr G.Skiba zaj.łączone    
7        2d gr  Uczniowie zwolnieni           do domu    3g  Uczniowie zwolnieni           do domu 
8 3e   Uczniowie zwolnieni           do domu    3d gr  Uczniowie zwolnieni           do domu    3g   Uczniowie zwolnieni           do domu 
9 3e   Uczniowie zwolnieni           do domu    3d gr Uczniowie zwolnieni           do domu    3g  Uczniowie zwolnieni           do domu  
 
Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia do dnia 18.10.2017r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.  
 
 
Czwartek 05.10.2017r.   klasa 3c - 7 lek. - I.Skrzypa zaj.łączone z kl.3f
 
 
Wtorek  03 października  2017r. 
 
Nauczyciel nieobecny: p.E.Tylus 
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

2

2d

Uczniowie  przychodzą  później 

 

3

1a

I.Dycha 

 107

4

3b

I.Skrzypa

za 1 z piątku

102

6

3c

A.Głaz  (p) 

201 

7

2c

biblioteka 

 

8

3a

Uczniowie zwolnieni do domu

 
 
 Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia  w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.  


Poniedziałek:  02  paździenika   2017r.

 
Nauczyciel nieobecny: p. E.Tylus 

 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

2

3a

Biblioteka 

 

3

2a 

Biblioteka

 

2d 

M.Krzosek za ost. z czwartku 

 103

 
Piątek:  29 września  2017r.
 Nauczyciele nieobecni: 
 

 

p.B.Nita 

p.M.Michalczyk 

p.E. Tylus  

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

Kl.

Zastępujący  

2

 

 

 

 

 

1a 

 uczniowie przychodzą później

3

2d gr

1 i 2 gr razem 

 208

3c,3e gr

uczniowie przychodzą później

2b 

 

 W.Orzeł 

4

 

 

 

3c3e

gr

uczniowie przychodzą później

1b 

 W.Dyjach - p.przeds.

5

3f gr

 1 i 2 gr razem 

 202

 2c wf z ostatniej  1b Uczniowie zwolnieni               do domu 
6            2c  Uczniowie zwolnieni           do domu 
7              
8           2d  Uczniowie zwolnieni           do domu 
9           3c  Uczniowie zwolnieni           do domu 
 

 
Czwartek: 28 września  2017r.
 
Nauczyciel nieobecny: p.W.Janus 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2e, 2c (gr)

Uczniowie  przychodzą  później 

 

2

2e,2c (gr)

Uczniowie  przychodzą  później 

 

7

3c

I.Skrzypa zajęcia łączone z 3b

 102

2e, 2c (gr)

Uczniowie zwolnieni do domu 

 

9

2e, 2c (gr)

Uczniowie zwolnieni do domu

 

ponadto: 

Nauczyciele nieobecni:

 

 

p.B.Nita 

s.M.Grzyśnik

p.E. Tylus  

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

Kl.

 

5

3b,3g gr

zajęcia łączone z drugim n-lem 

 208

 

 

 

 

6

2d gr

Uczniowie zwolnieni do domu 

 

1d

biblioteka (gr 2)

informatyka (gr 1)

 

 

 

7

2d gr

Uczniowie zwolnieni  do domu 

 

3f 

gr językowe - biblioteka 

 2a

 Uczniowie zwolnieni           do domu 

8

 

 

 

    2a Uczniowie zwolnieni               do domu 
9       1c   Uczniowie zwolnieni do domu   2b  Uczniowie zwolnieni           do domu 

 

 


 

Środa:  27 września 2017r. 
 
Nauczyciel nieobecny: p.B.Nita  
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

1

1b

Uczniowie  przychodzą  później 

 

2

1b

Uczniowie  przychodzą  później 

 

5

3b

1 i 2 gr razem 

208

3b

1 i 2 gr razem 

208 

7

3f

1 i 2 gr razem 

208

8

3f

1 i 2 gr razem

208
 

 


 

 Wtorek:  26 września 2017r.

Nauczyciele nieobecni:

 

p.B.Wieleba

p.B.Hulak

p.W.Janus

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

Kl.

 

2

Ind

Ucz. przych.  później 

 

3a gr

Uczniowie przychodzą później

2ec

Uczn. przychodza później

3

Ind

Ucz. przych. później 

 

3a gr

Uczniowie przychodzą później

2ec

Uczn. przychodza później

4

1a

J.Czaja - wok z 1 lekcji

210

1c

Wycieczka

 

 

5

3e

J.Czaja - j.polski

210

1d gr

Zajęcia łączone

3c

V.Surtel za 1 c          s.306

               

 

 


 
 
Poniedziałek  25 września  2017r.
 
Nauczyciel nieobecny: p.W.Janus 
 
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2e, 2c (gr)

Uczniowie  przychodzą  później 

 

2

1e

Uczniowie  przychodzą  później 

 

 
 
 
Nauczyciel nieobecny: p.M.Wójtowicz  

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

2

1 a (gr)

Uczniowie  przychodzą  później 

 

3

1a (gr)

Uczniowie  przychodzą  później 

 

5

3f

1 i 2 gr razem 

208

2e

1 i 2 gr razem 

 124

7

2e

1 i 2 gr razem 

 124
 



 
Piątek 22 września 2017r.
 
  zastępstwa  pobierz   
 

Czwartek 21 września  2017r.
Nauczyciel nieobecny: p.W.Janus 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2e, 2c (gr)

Uczniowie  przychodzą  później 

 

2

2e,2c (gr)

Uczniowie  przychodzą  później 

 

7

3c

I.Skrzypa zajęcia łączone z 3b

 102

2e, 2c (gr)

Uczniowie zwolnieni do domu 

 

9

2e, 2c (gr)

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 



Wtorek 19 września 2017r. 
 
 
 
Klasa 3c - wycieczka do Lublina 
 
Nauczyciel nieobecny: p.W.Janus 
 
klasa 2e (gr), 2c(gr) -   uczniowie przychodzą później 
 
                           Nauczyciel nieobecny:  p. I.Skrzypa - kl.3g (8 lek) - J.Stafiej (matematyka)
 
Nauczyciel nieobecny:  p.D.Rachwalska-Kata 
 
kl.2b - 6 lek. wos (p.A.Głaz)  s.201
 
                      7 lek. j.polski  (p.M.Jakubiec)  s.110
 

Poniedziałek 18 września 2017r. 
Nauczyciel nieobecny: p.W.Janus 
 
klasa 2e (gr), 2c(gr) oraz   kl. 1e  -   uczniowie przychodzą później 
 


Czwartek 14 września  2017r.
Nauczyciel nieobecny: p.W.Janus 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2e, 2c (gr)

Uczniowie  przychodzą  później 

 

2

2e,2c (gr)

Uczniowie  przychodzą  później 

 

7

3c

I.Skrzypa zajęcia łączone z 3b

 102

2e, 2c (gr)

Uczniowie zwolnieni do domu 

 

9

2e, 2c (gr)

Uczniowie zwolnieni do domu

 

Środa   13  września 2017r        

Nauczyciel nieobecny: p.Beata Góra

 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

4

2d

Uczniowie  przychodzą  później 

 

5

2d

Uczniowie  przychodzą  później 

 

6

1c

Uczniowie zwolnieni do domu 

 

7

 

1c

Uczniowie zwolnieni do domu 

 

 


 

Wtorek 12 września 2017r.

Nauczyciel nieobecny: p.Izabela Skrzypa

 8 lek. kl. 3 g -  matematyka p.J.Stafiej  


 

Poniedziałek   11  września 2017r        

Nauczyciel nieobecny: p.Izabela Skrzypa

 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

3c

B.Czapla 

 102

3

1e

B.Czapla 

 102

4

3f

B.Czapla 

102 

5

1d

B.Czapla  

102 

 

 


 

Piątek 08  września 2017r        

Nauczyciel nieobecny: p.Izabela Skrzypa

 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

3b

uczniowie przychodzą później 

 

3

1d

B.Czapla 

 102

4

3f

uczniowie przychodza później 

 

5

1a

I.Dycha 

102 

6

3c

biblioteka 

 

 


 

Czwartek 07  września 2017r        

Nauczyciel nieobecny: p.Izabela Skrzypa

 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

2a

Udział w Narodowym czytaniu 

 aula

6

3g

s.M.Grzyśnik  (religia) 

  102

7

3b

gr.j.rosyjskiego - biblioteka pozostali zwolnieni do domu 

 

8

3c

uczniowie zwolnieni do domu 

 

9

3c

uczniowie zwolnieni do domu 

 

 


 

 Środa  06 września 2017r        

Nauczyciel nieobecny: p.Izabela Skrzypa

 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

 4

3c

p. M.Jakubiec (j.polski)

 110

5

1e

p.G.Mazur

  102

6

2a

E.Tylus (religia z ost) 

  111

7

3g

p.C.Nafalski   

  102

 

Zastępstwa 2016/2017  

  HARMONOGRAM
udziału w Rekolekcjach  Wielkopostnych
w dniach 19 - 21.03.2018r.
   
                   
Lp. Poniedziałek 19.03 I tura 8.00 - 9.30 Lp. Poniedziałek 19.03  II tura  9.30 - 10.55
1 1d 32     1 3b 19    
2 3c 19     2 3e 19    
3 3d 31     3 3f 36    
4 3g 18     4 2a 36    
5 2c 14     5 2b 27    
6 2d 33     6 2e 32    
7 1a 34     7 1c 28    
8 1b 23     8 3a 29    
9 1e 21              
  Razem 225       Razem 226    
                   
Lp. Wtorek  20.03 I tura 8.00 - 9.30 Lp. Wtorek 20.03  II tura  9.30 - 10.55
1 3a 29     1 3b 19    
2 3c 19     2 3e 19    
3 3f 8     3 2c 14    
4 3g 18     4 1a 34    
5 2a 36     5 2b 27    
6 2d 33     6 2e 32    
7 1c 28     7 1b 23    
8 3d 31     8 1d 32    
          9 1e 21    
  Razem 202       Razem 221    
                   
Lp. Środa 21.03  I tura 8.00 - 9.30 Lp. Środa 21.03  II tura  9.30 - 10.55
1 3a 29     1 2a 36    
2 3b 19     2 2b 27    
3 3c 19     3 2c 14    
4 3d 31     4 2d 33    
5 3e 19     5 2e 32    
6 3f 8     6 1c 28    
7 3g 18     7 1d 32    
8 1a 34     8 1e 21    
9 1b 23              
  Razem 200       Razem 223    
                   
Monday the 23rd. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.